Aardenburg verslaat Titelstrijd in vijfde klasse zondag dolende 4 401 Vlissingen boekt twee zeges RCS grijpt laatste strohalm fïïTfmn) Aardenburg speelt zichzelf in veiligheid na een 2-o-over- winning op Goes. De West Zeeuws-Vlamingen hebben ook nog de return tegoed tegen de Bevelandse ploeg. dinsdag 26 april 2011 TWEEDE KLASSE ZONDAG door Aector Dooms denburg erop gebrand om voor ei- gen publiek te winnen. Geen ge- aardenburc - Na vier opeenvol- makkelijke opdracht met Goes als gende thuisnederlagen was Aar- tegenstander, die tot zaterdag kop- Jelle de Vreeze, één van de doelpuntenmaker van Aardenburg, schermt de bal af voor Reguillo Vandepitte van Goes. foto Pet MIDDELBURG - Zondag-eersteklas- ser VC Vlissingen heeft zaterdag en gisteren een sterk inhaalpro gramma gespeeld. De Brabantse ploegen Jeka en Longa werden aan de zegekar gebonden, maar dat ging niet zonder slag of stoot. Er was onenigheid in de selectie. De smaakmakers Jonathan Con- stancia en Sinan Coban maakten openlijk ruzie. Aan het einde van de gewonnen uitwedstrijd in Til burg kregen de aanvallers het aan de stok toen eerstgenoemde vond dat hij de bal te weinig kreeg. Ie dereen kon zien hoe de spitsen mi- nutenlang stonden te bakkeleiden. Trainer Roy Hendriksen was na af loop furieus: „Je schaamt je kapot. Het is de eerste keer dat ik dit mee maak, maar ook gelijk de laatste keer. Ik vind het weinig respectvol en een flinke smet op een perfect paasweekeinde", brieste hij. Hen- driksens ploeg ligt op schema voor een periodetitel. Longa-VC Vlissingen 1-2 (0-1). 41. Björn Langeveld 0-1, 46. Imad Khari- chef 1-1, 64. Sinan Coban 1-2. Gele kaart: Murat Er, Imad Kharichef (Lon ga). Aantal toeschouwers: 120. Scheids rechter: E. Busseniers (Bree). VC Vlissingen-Jeka 2-1 (1-1). 5. Jona than Constancia 1-0, 35. Emre Ücerler 1 -187. Randy de Dreu 2-1Gele kaart: Saïd Bouzambou (Vlissingen), Bart Jan sen, Robbert Krzeszewski (Jeka). Aantal toeschouwers: 100. Scheidsrechter: B. Grilis (Roosendaal). MIDDELBURG - In de strijd tegen de gradatie veroverde zondag-eerste klasser RCS in het paasweekeinde belangrijke punten tegen achter eenvolgens RKJW en WSC. Thuis boekten de Souburgers een knap pe 4-3-overwinning op directe con current RKJW. In een ware thril ler kwam RCS terug van een 3-1-achterstand. De beslissing viel in de slotminuut toen Kjell van der Haeghen de winnende 4-3 bin nenschoot. De Walchenaren de den daarmee de rode lantaarn over aan RKJW. Het duel met WSC leverde gisteren een punt op. In Waalwijk werd het 1-1. Be- sar Xhoxhaj bracht RCS in de zes de minuut op voorsprong, maar kon die niet vasthouden. RCS-RKJW 4-2 (1-2). 30. Mathieu de Bakker 0-1, 40. Rafael Vulin 1-1, 43. Younes Hadouir 1-2, 49. Mathieu de Bakker 1-3, 60. Yordi Nijland 2-3, 67. Besar Xhoxhaj 3-3, 89. Kjell van der Haeghen 4-3. Scheidsrechter: J. Benze- mer (Dordrecht). Rode kaart (2xgeel): Nicky van Bijsterveld RKJW). Geie kaart: Kjell van der Haeghen (RCS), Ro nald Vrolijk, Wim Trum, Donovan Tef- fer RKJW). Aantal toeschouwers: 200. WSC-RCS 1-1 (0-1). 6. Besar Xhoxhaj 0-166. Irey Sadal 1 -1Scheidsrechter: J. Senders (Veldhoven). Gele kaart: Da- nilo Verus (WSC), Steven Visser, Rafael Vulin, Besar Xhoxhaj (RCS). Aantal toe schouwers: 180. door Aector Doorns terneuzen - Het kampioenschap in de vijfde klasse A van het zon dagvoetbal is verre van beslist. De top drie maakte gisteren geen fout. Philippine behaalde tegen Vogel waarde een zwaarbevochten 2-3-zege. Hulsterloo stelde in de derby tegen Graauw na rust orde op zaken: 4-1. De ploeg uit Nieuw-Namen won zaterdag met 1-6 het inhaalduel bij Terhole, dat gisteren ook met 0-5 van koploper IJzendijke verloor. IJzendijke en Hulsterloo treffen elkaar op de slot dag van de competitie. Hulsterloo-Graauw 4-1 (1-0): De thuisploeg had het lastig. Graauw was voor rust gelijkwaardig, maar Hulsterloo kwam op een i-o-voor- sprong door Davy Theunis. Vlak na rust bracht Dominique de Bur ger de stand in evenwicht, maar Theunis scoorde snel daarop de 2-1. Toen Remy van Itegem er 3-1 van maakte, was de wedstrijd ge speeld. In de slotfase bepaalde Da ve Taylor de eindstand op 4-1. Vogelwaarde-Philippine 2-3 (1-1): Philippine had het moeilijk tegen Vogelwaarde, dat halverwege de eerste helft via Artjan Lambert op een i-o-voorsprong kwam. Maar ten de Groene maakte uit een vrije trap gelijk: 1-1. Na rust liep Philip pine uit naar een 1-3-voorsprong door treffers van Timo de Bock en Kevin Nielen. Het duel leek ge speeld, maar de thuisclub kwam te rug tot 2-3 via Michael van Ham. in de slotfase zat de gelijkmaker er nog in, maar de Philippinenaren hielden stand. Terhole-IJzendijke 0-5 (0-2): IJ zendijke had niets te vrezen van Terhole. Lodewijk van Keeken schoot IJzendijke naar een o-i-voorsprong en nog voor de rust maakte Sander van Buren de 0-2. Vlak na rust was er een onge lukkig eigen doelpunt van Terhole- loper was in de tweede klasse van het zondagvoetbal. De Zeeuws-Vla mingen spotten met alle voetballo gica en wonnen na een enerve- speler Menno van Bellen. Daarna scoorden Van Keeken en Van Bu ren de 0-4 en de 0-5. Corn Boys-Hoofdplaat 1-1 (0-1): Voor rust was Hoofdplaat de bete re ploeg. Nadat Sonny Eggermont eerst de lat had geraakt, zette de zelfde speler Hoofdplaat op een o-i-voorsprong. In de tweede helft had Corn Boys een licht veldover- wicht en dat resulteerde in de ge lijkmaker. A-junior Rocco Ver- meerschen scoorde de 1-1 op aan geven van een andere A-junior Le- roy Maas. Sluis-Schoondijke 3-1 (1-0): Na vier minuten nam Sluis de leiding. Koen Quaak schoot een terugsprin gende bal binnen. In de tweede helft schoot Quaak via de paal raak en Sluis zat helemaal op ro zen met de 3-0 via Benny Pladdet. In de slotfase redde Schoondijke via Reint Risseeuw de eer: 3-1. Volharding-Groede 1-2 (1-1): Mi chel Loontjes zette de Bevelanders Zondag-tweedeklasser Goes verspeelde in enkele weken tijd een riante koppositie. Terneuzen gaat nu aan de leiding met vier punten voorsprong. rend duel met 2-0. Met de knappe zege speelde de ploeg van trainer Robbie de Muynck zich in veilig heid en bewees het ook Terneu- Nicolai op een i-o-voorsprong, maar nog voor de rust bracht Mels de Vos de stand in evenwicht: t-t. In de twee de helft waren de betere kansen voor Groede. Ralf Kramer werd matchwinnaar: 1-2. Terhole-Hulsterloo 1-6 (0-2): Met een minimale inspanning haalde Hulsterloo een maximale score. Het halve dozijn doelpunten kwam tot stand via Eric Goossens (3x), Alexander Praet, Davy Theu nis en Björn Luijcks. In de slotmi nuut scoorde Bas de Rijcke voor Terhole: 1-6. Vogelwaarde-Schoondijke 2-2 (2-2): Het gelijkspel gaf de verhou dingen goed weer. Vogelwaarde kwam eerst op achterstand door een doelpunt van Reint Risseeuw. Daarna boog Michael de Nijs met twee treffers de achterstand om in een 2-1-voorsprong voor de thuisclub. Op slag van rust scoorde Ilyas Yavuz de gelijkmaker voor Schoondijke: 2-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 62