In de mei maand staat uw krant boordevol lezersaanbiedingen, tips voor een dagje uit, informatie over festivals, fietstochten en nog veel meer! Adverteren? Stuur een mail naar: eropuit@pzc.nl Abonneren? Kijk op www.pzc.nl/abonneren Voor meer informatie en tips kijk vanaf 1 mei op www.pzc.nl/eropuit Geef om kinderen. Word sponsor. 1 SÉ/&- Voor abonnees: GRATIS BUITENTAFELKLEED Gratis voor PZC abonnees een uniek buitentafelkleed met Zeeuwse illustraties! Geef de krant cadeau en ontvang dit unieke buitentafelkleed gratis thuis! 32 dinsdag 26 april 2011 mei mïmm MAAND ANBl redeenkind.nl Puzzel ouderwets gezellig mee en maak kans op een dagje samen naar Thermen Bussloo inclusief High Tea! Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl Een initiatief van Ja, ik verras 2 personen die nog geen abonnement hebben op de PZC met 3 weken gratis de krant en ontvang zelf een uniek PZC buitentafelkleed cadeau. Gegevens "gever", tevens ontvanger van een PZC buitentafelkleed: (uw abonneegegevens) Voorletterm/v Achternaam Huisnummer Postcode Plaats Telefoon E-mailadres Ik geef de volgende 2 adressen de krant 3 weken gratis: Na 3 weken stopt het abonnement automatisch, opzeggen is niet nodig. Ontvanger 1: Voorletter Achternaam Huisnummer Postcode Telefoon (o.a. voor bezorgcontrole) VR-LA-B0-GP3 Het voorjaar is weer begonnen! Na een lange winter gaan we er deze lente weer op uit! Ook uw krant doet mee: zo staat de PZC de hele maand mei boordevol lezersaanbiedingen over dit "Er op uit" thema, tips voor een dagje uit, informatie over festivals, attractieparken, fietstochten en nog veel meer! Ontvanger 2: Voorletter Achternaam Laat uw vrienden of kennissen mee genieten en verwen uzelf: Met deze bon geeft u twee van uw vrienden, familieleden of buren de krant drie weken lang geheel gratis. Na drie weken stopt de bezorging automatisch. U ontvangt van ons dit buitentafelkleed met unieke Zeeuwse illustraties cadeau. Het tafelkleed wordt geheel gratis bij u thuis bezorgd. Huisnummer Postcode Telefoon (o.a. voor bezorgcontrole) VR-LA-BOGP3 De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon van uw krant treft u nadere informatie. PZC Afdeling Lezersservice Antwoordnummer 54050,5004 VB Tilburg of kijk op www.pzc.nl/tafelkleed MAAND] Actievoorwaarden: Abonnees ontvangen het unieke buitentafelkleed uitsluitend wanneer zij twee ontvangers van de krant opgeven. Een ontvanger voor dne weken opgeven mag ook. alleen ontvangt u als gever (abonnee) dan geen buitentafelkleed Daarnaast worden alleen volledig ingevulde bonnen verwerkt. Uitsluitend bij correct en volledig Ingevulde bonnen wordt de krant na zeven werkdagen bezorgd. Na dne weken stopt de bezorging automatisch, opzeggen is dus niet nodig! De ontvangers moeten binnen het verspreidingsgebied van de PZC wonen. U kunt de cheque tot 30 april 2011 insturen De PZC heeft voor deze actie een groot aantal buitentafelkleden ingekocht Mocht deze actie de verwachtingen overstijgen, zul len de gratis abonnementen uiteraard gewoon verwerkt worden, voor het burtentafelkleed geldt: opop. Mocht het zover komen dan zullen wij onze abonnees hierover persoonlijk op de hoogte stellen U ontvangt het tafelkleed binnen 14 dagen bij u thuis. Formaat tafelkleed- +/-18S x 110 cm. U kunt de bon insturen tot 30 april 2011 of kijk op www.pzc.nl/tafelkleed Wees er snel bij want op - op! www.pzc.nl/tafelkleed

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32