Colofon mmABimmin (D [Denseniinq.nl Adriaan de Winter Jim van de Ketterij Lieve Jimmy fileberichten dinsdag 26 april 2011 familieberichten 29 Samen gelachen, samen geleefd. Altijd samen, nooit alleen. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Adriaan Westdorp echtgenoot van Johanna Janse 25-01-1930 - 22-04-2011 's-Heerenhoek: Johanna Westdorp-Janse Axel: Huib en Cobie Debbie en Dave, Amy s-HeerenhoekHans en Marlies Pascal Sharon Kapelle: Gré en Matthy Roelf Linda en Dwayne Kapelle: Marian en Ronald Jannes en Elzemieke Luuk Kwadendamme: Hanny en Jacco Denise en Justin Janey Deken Tomaslaan 17 4455 AK 's-Heerenhoek De uitvaartdienst vindt plaats in de H. Willibrordus kerk te 's-Heerenhoek op woensdag 27 april om 10.30 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Jeugdhoeve. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zijn heel verdrietig omdat onze broer en zwager Adriaan Westdorp is overleden. Wij zullen hem missen. Familie Westdorp Na een ernstige ziekte nemen wij afscheid van onze zwager en oom Arjaan Westdorp Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. uit aller naam: Familie Janse Heel verdrietig, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa en ouwe opa weduwnaar van Catharina Ars Ovezande, 10 mei 1917 t Zierikzee, 25 april 2011 Hij is voorzien van de Ziekenzalving. Coby van Aken-de Winter Chris van Aken Arno en Bernadette SennaJada, Nova, Finn Marcel en Susanne Albert de Winter Mieneke de Winter-van der Hulle Linda en Danny Ronald en Franca Kris, Eef Gerda Stins-de Winter Jan Stins Jantine en Bart Thijs, Lotte Sytze en Tamara Anneke Zorgcentrum "De Wieken", kamer 16 Correspondentieadres: Teelinckstraat 2, 4301 KM Zierikzee De plechtige uitvaartdienst zal donderdag 28 april om 10.30 uur gehouden worden in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de R.K. begraafplaats "St. Barbara" aan de Grachtweg te Zierikzee, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het M.F.C., de Huybertstraat 35 te Zierikzee. 26-04-2009 26-04-2011 Telkens kijken we naar zijn foto's Telkens horen we zijn muziek Telkens zien we zijn vrienden Telkensmaar Jim is er niet Kees, Adje, Ilona, Ramona en Bas«Jt< Mijn grote broer Mijn maatje Mijn alles Ik mis je zo.. Je zusje Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29