Gerardus van de Vorle 28 familieberichten dinsdag 26 april 2011 dlensenlinq.nl Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van Max van der Stoel minister van staat In 1982 ontving hij de Four Freedoms Award voor vrijheid van meningsuiting voor de grote toewijding waar mee hij zich inzette voor de verdediging van de rechten van de mens en zijn moedige, onafhankelijke opstelling in internationale conflicten, waarbij mensenrechten leidend waren. Middelburgen Hyde Park (NY), 23 april 2011 Het bestuur van de Roosevelt Stichting en het Roosevelt Institute Karla Peijs, voorzitter Louis van Vlaanderen, secretaris Anna Eleanor Roosevelt, chair William J. vanden Heuvel, chair emeritus Ankie was als een zeepbel, heel uniek en sterk. Wij genoten heel veel van haar, en dachten dat de zeepbel altijd zou blijvên bestaan. Onverwachts moest de zeepbel op reis, maar gelukkig, de Fijne herinneringen verzachten onze smart. Ankie is voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Ankie Stroo •fr Vlissingen, 7 maart 1959 - Goes, 24 april 2011 Haar kinderen: Marcel Linda Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Hospice Het Clara Hofje te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Kanaalstraat 161 D, 1054 XE Amsterdam De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 29 april om 15.45 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de plechtigheid is er van 15.30 tot 15.45 uur gelegenheid om afscheid van Ankie te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Tijdens de plechtigheid kan er een donatie gedaan worden voor Ankie's wildekatten project. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Ankie je zei dat je een verre reis ging maken, bestemming onbekend. Wij weten ook niet waar de reis jou heen leidt. Maar ons maatje blijf je voor altijd. Want vriendschap kent wel een begin, maar geen end. }e 3 (m) aatjes, Adriana, Ria en Natasja Wanneer je sterk en gezond bent denk je nooit aan ziekte, Maar zij treft je met plotselinge kracht, als een bliksemschicht Ankie, de cirkel van je leven is rond, we zullen je missen. Wil en Ilse Wij zijn diep geschokt en verdrietig bij het overlijden van onze neef en vriend Ko Vasseur Johan en Catrien Koster Anton en Nel Kosten Jan t en Maatje Koster Arie en Hennie Koster April 2011 Wij zijn verdrietig dat is overleden onze goede vriend en buurman Ko Vasseur We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Jan en Janny de Nooyer Nieuw- en Sint Joosland Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Korintiërs 13 13 In het volste vertrouwen op haar Heiland hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma Aafke van der Veen-Tiekstra echtgenote van Wiggele van der Veen Grootegast, 9 mei 1924 Middelburg, 24 april 2011 Middelburg: Wiggele van der Veen Middelburg: Henk en Anneke Alexander en Betsie Natasja en Frank Hoorn: Barbara en Gerrit Jeroen en Marianne, Max Laura en Daniël, Jasmijn Ingrid en Marco Carla en Cliff Middelburg: Hillie Hoek: Aafke en Paul Bart Marjolijn Paula en Bas René Mark Heerhugowaard: Wilma en Pieter Jacob Jolanda en Rik Matthijs en Annet Tim en Eva Buitenruststraat 31 4337 EJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 29 april van 11.15 tot 11.45 uur in De Hoeksteen, Roozenburglaan 22 in Middelburg. Hier zal ook de afscheidsdienst gehouden worden om 12.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 13.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Verbijsterd en verdrietig zijn wij door het plotseling ziek worden en overlijden van Ankie Stroo Altijd stond zij met volledige inzet klaar voor mens en dier. Wij zullen Ankie en haar passie en gedrevenheid voor de dieren enorm missen Altijd zal zij in onze herinnering blijven Dierenartsenpraktijk Diender Angelina Johanna Marie-José en Bert Met verdriet staan wij stil bij hef overlijden van onze gewaardeerde vrijwilligster Ankie Stroo Ankie heeft 30 jaar voor het dierenasiel gewerkt. We zullen haar enorm missen. Bestuur, personeel en vrijwilligers dierenasiel Walcheren In verband met bovenstaand overlijden is Henk's Haarverzorging in Middelburg vrijdag 29 april de hele dag gesloten. Hierbij geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Buitenrust te Middelburg, is overleden onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader in de leeftijd van 94 jaar. Met vertrouwen zien wij uit naar een hereniging op Gods bestemde tijd Johannes 5:28,29 Austrheim (NO) Gerrie en Kaare Olsen-van de Vorle Haus (NO) Toril en Hans Austrheim (NO) Riet en Hans Hansen-van de Vorle Bergen (NO) Arne en Trine, Maria, Cecilie, Alexander en Nathalie Middelburg Tjitske en Cor van Raaij-van de Vorle Eindhoven Ilse, Kyboo en Cogi Middelburg Peter en Rebecca, Jason en Lynn Middelburg Daniël Ie en Jeru, Shannen en Dustin Middelburg Gerard en Lottie van de Vorle-Meijer Vlissingen Serge en Petra Ven ray Yuri Goes Kitty en Andrew, Rowen en 's Heer Arendskerke Frans en Jeanny van deVorle-Jongen Wenen (AT) Marco en Julia, Arne Mol (BE) Adinda en Didier, Lila Stabroek (BE) Serena en Filip, Lars Goes Jaëla en Mark Middelburg, 20 april 2011 Correspondentieadres: Vromoldsland 27, 4337 CT Middelburg De overledene is in besloten kring gecremeerd op 23 april 2011 in het crematorium te Middelburg. Diepbedroefd en geschokt bereikte ons het bericht van het overlijden van onze gewaardeerde collega Johannes Marinus de Vos - Joop - Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie Personeel Zeeuwse Verwarmings Unie B.V. Verdrietig en verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Johannes Marinus de Vos Onze gedachten gaan uit naar de familie. Ondernemingsraad Zeeuwse Verwarmings Unie B.V. De Heere kent degenen die de Zijnen zijn. Op de hoge leeftijd van 96 jaar is overleden onze lieve moeder en oma Paulina Johanna Blok gehuwd geweest met Jan Weststrate overleden 18 oktober 1996 Huizen: Thijs Weststrate Ans de Bruijn Havelock North (Nieuw Zeeland): Ineke Vogelaar-Weststrate Piet Vogelaar Lepelstraat: Lies Geuze-Weststrate Dick Geuze Roosendaal: Jaap Weststrate Meity Weststrate-Parinussa Philippine: Paula van Ham-Weststra te Steven-Jan van Ham Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 23 april 2011 zorgcentrum Nieulande Correspondentieadres: Paula van Ham-Weststrate Isabellahaven 2 4553 PD Philippine De rouwdienst wordt D.V. woensdag 27 april om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Geref. Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Wij zijn al het personeel van Nieulande héél dankbaar voor de jarenlange, liefdevolle zorg die onze moeder heeft ontvangen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28