Opa Japie Frits Leiendecker onze lieve Sunita Sietje Kloet-Bil 0 IDensenlinq.nl dinsdag 26 april 201 1 familieberichten 27 Verdriet en dankbaarheid gaan samen nu wij afscheid nemen van Firmin van Hevele echtgenoot van wijlen mevrouw Agnes van Tiggelen A Sint-Kruis, 25 september 1932 t Oostburg, 22 april 2011 Zierikzee: Wim en Lili Hillebrand-van Hevele Michelle Pim Bassevelde: Elie en Sandra van den Hende-van Hevele Bregt en Charlotte Paulien Sint-Margriete: Stien en Martine van Hevele-Dobbelaere Laura Mathew Sint-Kruis: Adri en Bemardina van den Navoij-van Hevele Camilla zijn kinderen en kleinkinderen Delen mee in dit verlies: Zijn broer, schoonbroers, schoonzussen, neven en nichten De families van Hevele, van Tiggelen, Bemaert en van Landschoot Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "De Stelle" voor de liefdevolle verzorging. Wij nodigen u uit om samen met-ons afscheid te nemen van Firmin, tijdens de uitvaartliturgie die zal plaatshebben- in de H. Margarethakerk te Sint-Margriete, op vrijdag 29 april 2011 om 10 uur. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Correspondentieadres: Eiland 214528 KH Sint-Kruis Drukkerij - Begrafenisond. BUYSSE - Sint-Laureins - Tel. 09 379 99 56 "Wish you were here" Heel verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, laten wij u weten dat wij nu toch afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vader en onze goede vriend Jacobus Jonker Jaap- Malang, 17 november 1940 tVlissingen, 23 april 2011 Delft: Goes: Edith en Gert, Emilia Mary en Nico, Pieter Correspondentieadres: Aagje Dekenstraat 71, 4381 RN Vlissingen Om stil te staan bij zijn leven verzamelen wij ons rondom Jaap op donderdag 28 april om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de samenkomst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de aula. Na de samenkomst ontmoeten wij elkaar in de koffiekamer van het crematorium. We zullen je missen Joyce Rover Blijmoedig, vol vertrouwen op een weerzien met velen is overleden onze vader, schoonvader en opa Codefridus Gerardus Middelburg, 02-03-1939 t Goés, 22-04-2011 Anja en Eugene Peter en lana Vanghelis, Chimène Johan en Jetty Kimberley Emmastraat 6, 4453 CE 's-Heerenhoek Er is gelegenheid om afscheid van Frits te nemen op woensdag 27 april van 13.15 tot 13.45 uur in het mortuarium naast de Sint-Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal om 15.00 uur gehouden Worden in de aula van hei crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Ons zonnetje in huis is nu een sterretje in de hemel. Toen de zon opkwam is, te midden van allen die haar lief waren, van ons heengegaan Sunita Keer Delhi (India), 5 maart 1975 t Goes, 23 april 2011 Joe en Nel ie Keer-Korver Julia en Yilmaz Demi, Kayan Robbert Mario en Marlin Igratius Oma Tina en Tinaatje Correspondentieadres: Schepenenlaan 256 4336 AM Middelburg Sunita is thuis bij haar ouders. U bent welkom om persoonlijk afscheid van haar te nemen op woensdag 27 april van 19.00 tot 20.30 uur op bovengenoemd adres. Wij nodigen u uit om samen met ons haar leven te gedenken op vrijdag 29 april om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Wij hebben ons best gedaan om iedereen te bereiken. Mochten wij daarin niet geslaagd zijn bent u bij deze toch van harte uitgenodigd. De Heere is goed en recht; Psalm 25 8 Na een léven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid en liefde is door haar Heer en Heiland tot Zich genomen, onze lieve moe en oma sinds 25 juni 1982 weduwe van Bartel Kloet 27 oktober 1915 f 23 april 2011 We zijn dankbaar dat we haar zolang bij ons mochten hebben. Zierikzee, N. van der Bijl-Kloet C. van-der Bijl Middelburg, D.P. van Kooten-Kloet N. van Kooten Ouwerkerk, C. Kloet in herinnering C.Y. Priest Wolphaartsdijk, A.S. Kloet C.J. Kloet-van Popering Nieuwerkerk, H.E. Neele-Kloet P. Neele Oosterland, S.B. Kloet kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Ooststraat 55 4306 AB Nieuwerkerk De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden donderdag 28 april om 13.30 uur in de "Jodocuskerk" van de Hervormde gemeente te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.30 uur. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de "Voorkerk". We willen de medewerkers van "In 't Opper" dankzeggen voor de liefdevolle verzorging aan moe gegeven. Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen, voor het diepste geluk schieten woorden tekort, wij zijn met ons diepste verlangen verlegen, waar het liefste bezit slechts herinnering wordt. Omringd door zijn dierbaarste bezit is van ons weggegleden mijn lieve man, onze vader, opa en opie Pauwel van Limbergen Paul - Echtgenoot van Grietje Mooi A 23 augustus 1931 i" 23 april 2011 Vlissingen: G. Limbergen-Mooi Vlissingen: Pauwel van Limbergen Ria van Limbergen-van Laarhoven Debbie en Erik Ilona en Tom Fleur, Lars Lewedorp: Harm van Limbergen Miriam van Limbergen-Roose Kim en Jacobus Vlissingen: Tina Kats-van Limbergen Leo Kats Oost-Souburg: Anjo van Limbergen André van der Graaf Correspondentieadres: Paulus Potterlaan 15 4382 RW Vlissingen - De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 27 april om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze op 23 april jl. overleden broer, zwager en oom Pauwel (Paul) van Limbergen Vlissingen: Doede en Roos van Limbergen kinderen en kleinkinderen Na een moeizame levensavond is op 95-jarige leeftijd van ons heengegaan onzer geliefde schoonzuster en tante Sietje Kloet-Bil weduwe van Bartel Kloet Dankbaar voor de goede herinneringen die zij bij ons achterlaat, zullen wij haar in liefde blijven gedenken. Namens allen, Fam. Kloet Nu laat ik je los, zoveel losser dan ik wil. Ilc zie je langzaam gaan, Ach God, wat wordt het stil. Stiller dan de nacht die door de ramen kruipt. Killer dan de ochtenddauw die zacht de tuin insluipt. Leger dan een lege doos. Donker zonder zon. Ik heb je laten gaan omdat ik niet anders kon. Want gij zijt gestorven, en uw leven is met Christus verborgen in God. Kolossensen 3:5 Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid ging in zijn eigen omgeving in alle rust en liefde van ons heen mijn geliefde man, onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en opa Pieter den Oudsten Bodegraven, 19 november 1953 Terneuzen, 24 april 2011 Temeuzen: Hanny den Oudsten-Duim Aardenburg: Agnes en Ramon Wattana Gouda: Karin en Michael Casper, Jasper, Christiano, Jaella Misty Kraanvogel 2 4533 EH Temeuzen De rouwdienst wordt D.V. gehouden op vrijdag 29 april om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats Vredehof, Noordzijde 60 te Bodegraven, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum 't Anker, Pastorieplein 2 te Bodegraven. Onze dank gaat uit naar dr. Warringa en de medewerkers van de Buurtzorg voor alle liefdevolle zorg welke Piet mocht ontvangen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27