d ÜvarJadüu Ronnie Theodoor de Groff 26 familieberichten dinsdag 26 april 2011 dl0nsenlinq.nl Je was de tijd kwijt en vele dingen en dan ineens die glimlach, dat gebaar, een herinnering aan vroeger... Het hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen, vreugde en liefde die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze allerliefste moeder, schoonmoeder en oma Maria Hendrika Balkenende - Zwemer Marie Kamperland, 31 mei 1931 Goes, 22 april 2011 Goes: C. Balkenende Vlissingen: Lia en Willem Tom Kapelle: Maja (in liefdevolle herinnering) en Kees Niels, Marjorie Kamperland: Bram (in liefdevolle herinnering) Kamperland: Anja Lucas, Robin Colijnsplaat: Marian en André Joey Maikel Onze speciale dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum 'Ter Weel'unit 6, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Laantje van Westdorp 1 (kamer 207), 4462 AS Goes De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 28 april om 13:00 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het 'Casembroothuis', Alexiaplein 3 te Kamperland. Voorafgaand aan de dienst is er van 12:30 tot 12:50 uur nog gelegenheid tot af cheid nemen in het jeugdgebouw achter de kerk. =si Dag lieve oma! Niels, Tom, Marjorie, Joey, Lucas, Robin, Maikel Bedroefd, maar dankbaar voor de fijne herinneringen die ze achterlaat, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Marie Balkenende-Zwemer in de leeftijd van 79 jaar. Oost-Souburg: Katrien en Piet Scherp-Zwemer 's-Gravenpolder: Sanny en Rinus Filius-Zwemer Neven en nichten 22 april 2011 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Maria Hendrika Balkenende-Zwemer echtgenote van C. Balkenende Wij wensen onze broer en de kinderen veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Familie Balkenende-Kamperland Buurvrouw Dekker ;.e vele jaren met ons in de Azalealaan woonde is over- deri. e bewaren goede herinneringen aan haar. De buren: Dekker, Minderhoud, van der Wel, de Voogd, V'isse, de Visser, Dingemanse, Augustijn en Maranus 3 es- kapelle, 22 april Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan mijn man, onze vader en opa Otto Dadema in de leeftijd van 89 jaar Middelburg: Ella Dadema - Koppel Den Haag: Nelleke en Tiemen Ahnsbeck: Wilma en Ton Valkenswaard: Peter en Irene Jeroen en Marjolein Menno en Monique Tessa en Bob Middelburg, 23 april 2011 Beneluxlaan 15 4334 GH Middelburg Onze dank gaat uit naar alle verzorgsters van. "het Gasthuis die Otto de afgelopen tijd hebben verzorgd. Otto is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg" aan de Buitenhovelaan 1. U kunt daar afscheid van hem nemen op vrijdag 29 april van 13.00 tot 13.30 uur. De crematieplechtigheid zal vrijdag 29 april om 14.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd crematorium. Waar werd ooit een beeltenis geschilderd of geschreven van het beeld dat vader achterliet? Een herinnering die wij met trots bewaren. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, moe en verlangend naar het einde is heengegaan onze lieve papa, opa en overopa Dominicus Dooms weduwnaar van Janny Hamelink in de leeftijd van 95 jaar. Zierikzee Loes de Jonge-Dooms Co de Jonge AxelCatharina Schieman-Dooms Jaap Schieman RoosendaalJanny Slock-Dooms Jan Slock AxelJeanet d'Hont-Dooms Anton d'Hont kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, 22 april 2011 Correspondentieadres: Marijkestraat 6 4571 VX Axel De herdenkingsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 29 april om 14.15 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bet eerder genoemde uitvaartcentrum. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Geen moppen meer, geen muizen meer, eindelijk rust. Op vrijdagmorgen 22 april 2011 kregen wij het droeve bericht dat is overleden mijn schoonbroer en onze oom Willy van Giesen Wij wensen Irma, kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen veel sterkte toe. Frans de Witte Miel en Tiny Thersy en Wim Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Bescheiden heb je geleefd Het Is goed zo geweest. Met verdriet en ongeloof hebben wij na een kort, maar moedig gedragen ziekbed, afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, onze lieve vader en schoonvader, trotse opa en zoon echtgenoot van Antoinette Ploegaert Sas van Gent 18 januari 1942 Sas van Gent: Sas van Gent: Sas van Gent: Terneuzen: Vlissingen: t Sas van Gent 22 april 2011 Antoinette de Groff-Ploegaert Edwin en Marijke Gabriëlle Anja t Karin en Willem Bram Ma de Groff-Fennis Panter Jessie Fam. de Groff Fam. Ploegaert Ravelijn 15 4551 AN Sas van Gent Ronnie is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 28 april van 19.00 - 20.00 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 29 april om 13.30 uur in de kerk van H. Maria Hemelvaart aan de Markt te Sas van Gent. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan dokter de Leu en het team van de Thuiszorg voor de goede zorgen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve (schoon) pa, opa De leegte zonder jou, is met geen pen te beschrijven. De leegte zonder jou, zal altijd bij ons blijven. Maar veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Edwin, Marijke, Gabriëlle en Panter Wat afs ik niets meer voor je kan doen? Wat als ik niet meer met je praten kan? Mag ik dan gewoon héél stilletjes naast je zitten? Ronnie Tfi. dn Groff Dapperezorgzame zoon, (schoon) broer en oom. Vtissingen Mevr C.J. de Groff - Yennis Dhr.Ch.Vde Groff t Vlissingen Carla Ploegaert - de Groff Peter Ploegaert Inge Christel en Oliver Carl en Darshana

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 26