zeeland 127 m Tuinmeubelseizoen bij Pot Interieur! 2e Paasdag geopend üRHUIZE MET ZORG N i! Meerderheid stemmers wil azc niet langer open 0113 22 22 20 monoid!. mouERS Raad ruimt agenda leeg voor besluit Aldi Recreatiewoningen in schuur Bloemenstraat Gratis clinics kitesurf en powerkiten Rommelmarkt in Baarland van 12.00 - 18.00 uur Schoonmaak Banjaardstrand bij Kamperland 1E PAASDAG: PAASMARKT BOULEVARD VLISSINGEN IO.OO-17.00 UUR Binnenin de knopjes met uitiopend blad zit de bloemtros al verstopt. De Rondowijn is wat de nieuwe Druiven- ga erders betreft een blijver. WISSENKERKE De gemeenteraad van Noord-Beve land heeft donderdag 28 april maar één bespreekstuk staan op de agen da van de besluitvormende verga dering: de Aldi in Wissenkerke. Dan besluit de raad of zij akkoord gaat met het Centrumplan Wissen kerke, waarin ruimte wordt ge maakt voor de vestiging van de zaak. Daarbij hoort ook de Winkel studie en het Verkeersplan. De ver gadering begint om 19.30 uur. OVEZANDE In een schuur en een bouwgebouw op een perceel aan de Bloemen straat 37 in Ovezande komen drie recreatieappartementen. De gemeente Borsele is bereid me dewerking te verlenen aan zowel de realisatie als de exploitatie van deze appartementen. Er gaat nog wel een procedure vooraf aan de bouw van deze appartementen. In formatie hierover ligt tot 21 mei ter inzage in het gemeentehuis. KAMPERLAND Xwatersport Beach Center aan de Sophiaboulevard in Kamperland opent vandaag het seizoen met gra tis clinics kitesurfen en powerki ten. Reserveren is gewenst via 06-43875581. Tevens wordt er korting gegeven op alle Ideding, shorts en slippers 2010 kiteboards en kite- en windsurflessen. Vanaf 17.00 uur is er beachbarbecue. www.xwatersport.com zaterdag 23 april 2011 Dorry Moes (links) en Wouter Freeling dunnen de uitlopende bladknoppen aan de wijnstokken. 'Knoppen uitbreken' heet dat. foto Willem Mieras baarland - Op het terrein rond om de Maartenkerk in Baarland is zaterdag 7 mei de jaarlijkse rom melmarkt. De markt begint om 09.30 uur met het blazen van de re veille door de plaatselijke muziek vereniging 'Prinses luliana'. Er staan kramen met allerlei spul len en uiteraard worden weer wa fels gebakken. De kerk is open. Tevens kan de to ren worden beklommen. Ook wordt het beroemde Moreau-orgel bespeeld. De rommelmarkt rondom de kerk duurt tot 12.30 uur. Pot Interieur. Nieuwendijk 89. Axel. Zeeuws-Vlaanderen.T: 0115-5620101: www.pot.nl kamperland - Het Banjaardstrand bij Kamperland is onderdeel van de strandopruimactie 'de Lente- prikkel' op vrijdag 13 mei. Promotie Zeeland Delta zet in sa menwerking met de Zeeuwse kust- gemeenten en de provincie scholie ren in om een extra prikkel te ge ven aan het onderhoud van de stranden. Doel van 'de Lenteprikkel' is strandbezoekers onder meer be wust te maken van de aanwezig heid van afval op het strand. Door middel van de schoonmaak actie worden gegevens verzameld over onder meer de samenstelling van het afval, de hoeveelheden,, het gewicht en de mogelijke her komst. ledereen kan op 13 mei helpen om de schoonste stranden van Neder land schoon te houden. De actie is van 13.30 tot 15.00 uur. iSHKHEmK door Luc Oggel goes - Een ruime meerderheid van de mensen die de afgelopen weken heeft gestemd op de stel ling 'Het asielzoekerscentrum in Goes kan best langer op de huidi ge plek blijven' op de website van de PZC, is het daar niet mee eens. Van de in totaal 817 mensen die reageerden, klikten er 506 op 'nee'. Bij de opening van het azc aan de Plesmanweg in Goes, zei minister Gerd Leers van Immigratie en Asiel vorige maand dat het wat hem betreft tien tot vijftien jaar open kan blijven. Tot nu was de af spraak dat het Centraal Orgaan op vang Asielzoekers (COA) het per ceel naast de Stoomtrein Goes-Bor- sele vijfjaar huurt van de gemeen te en dat in de tussentijd wordt ge sproken over de bouw van een per manent asielzoekerscentrum op een andere locatie. De gemeente raad zal uiteindelijk moeten beslis sen wat het wordt. Het azc telt mo menteel driehonderd bewoners.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 71