Omloop Borsele sport i 39 Een droom komt uit voor u6 pinda rotsjes zaalvoetballers Groene Ster hdernemer Kloetinge gelooft in stunt tegen CVVV A étP&tfgftctag 21 mei verschijnt de si^Wtertflarktspecial in de Ondernemer zaterdag 23 april 2011 De spelers van Groene Ster vieren het wel gelijk, maar verder liet Groene Ster het niet komen. Ahrouch: „We moesten heel gecon centreerd spelen want het bleef tot het eind spannend. Vier minuten voor tijd maakten ze gelijk. Daar na hebben we alleen maar op bal bezit gespeeld. Op dat moment zie je dat we een jonge ploeg hebben die wil blijven zoeken naar een doelpunt. Ik heb gezegd dat ze op safe de wedstrijd moesten uitspe len zodat de titel binnen is. Ik ben enorm opgelucht. Het zaalvoetbal staat in Zeeland nu echt op de kaart. We kunnen ons gaan opma ken voor prachtige wedstrijden in vierde kampioenschap op rij. foto Maurice van Steen/OrangePictures' de eredivisie. Ik hoop dat we de stijgende lijn kunnen doortrek ken." Of Ahrouch zelf volgend seizoen weer op de bank zit, is nog niet he lemaal zeker. „Daarover gaan we nog in gesprek. We moeten eerst dit kampioenschap maar eens even laten bezinken. Daarna zien we wel verder." Het was voor Groe-, ne Ster het vierde kampioenschap op rij. j Kijk voor video van de wedstrijd Z BE'79-Groene Ster op www.pzc.nl/sport maal niet even stijlvol en elegant, maar er sprak een ongekende vast beradenheid uit. Haar tegenstan ders hadden zoveel moeite de agressieve Bosch van zich af te houden, dat ze sneuvelden op uit gedeelde straffen. In de finale versloeg Bosch de Spaanse Blanco. Daarvoor waren de Fran^aise Pasquet, dé Italiaanse Barbieri en eerder genoemde Mes- zaros het slachtoffer van haar da dendrang. Bosch won eerder Euro pese titels in 2004 (Boekarest) en 2005 (Rotterdam). Het grote doel het komende anderhalf jaar is de Spelen van Londen. Na olympisch zilver in Athene en brons in Pe king moet in Engeland de kroon op haar carrière worden gezet. Bosch was niet de enige Neder landse die succesvol was. Aniclca van Emden verloor alleen van de Frangaise Emane, waardoor de 24-jarige Haagse als EK-debutante zilver won. Van Emden judoot in dezelfde klasse (-63) als Elisabeth Wille- boordse, die wegens een enkelbles sure ontbrak in Istanbul. Op de Spelen van Londen mag slechts één Nederlandse meedoen. De voorkeur van de technische staf gaat op dit moment overduidelijk naar de ervaren Willeboordse, de Europees kampioene van 2010. Maar Van Emden hoopt door goe de resultaten, waarbij vooral het WK in augustus belangrijk is, de discussie open te breken. Diskwalificatie Elmont door Maurice Steketee BERKEL-enschot - De zaalvoetbal- lers van Groene Ster zijn gister avond kampioen van de eerste di visie geworden. In de laatste com petitiewedstrijd van het seizoen te gen BE'79 werd een punt gepakt (2-2) en dat was voldoende voor de titel. De ploeg van Mo Ahrouch promoveert nu naar de eredivisie, het op één na hoogste niveau van Nederland. Het kampioenschap van Groene Ster hing al weken in de lucht, maar omdat ook concurrent Ver- est Sport maar bleef winnen kwam het op de slotronde aan. Het was gisteravond een heksenke tel in sporthal Ruiven in Ber- kel-Enschot. Tientallen supporters van de Vlissingse ploeg waren met de bus meegereisd, die speciaal voor de kampioenswedstrijd was geregeld. Ondanks de hartstochte lijke aanmoedigingen van de ruim honderd fans hadden de Vlissin- gers het lastig tegen het stugge en op de counter loerende BE'79. Groene Ster kreeg de zege bepaald niet cadeau. „BE'79 speelde erg ver dedigend. We hadden meer dan tachtig procent balbezit, maar het viel niet mee om een gat in hun verdediging te vinden", vertelde coach Mo Ahrouch gisteravond. Groene Ster kwam in de eerste helft op voorsprong door een tref fer van Said Bouzambou. Net na rust kwam de thuisploeg langszij, maar het was opnieuw Bouzam bou die de Vlissingers op voor sprong zette. BE'79 maakte nog door Jan Dagevos kloetinge - De één strijdt voor lijfsbehoud, de ander droomt van de titel. Misschien gaat vandaag in de hoofdklasse B van het zaterdag voetbal wel de meeste aandacht uit naar Kloetinge-GWV. „We zijn niet kansloos", vindt trai ner Cees Houtepen van Kloetinge. „Veel tegenstanders hebben moei te met ons kleine veld." De cijfers onderstrepen dat. Van de tot nu toe behaalde 28 punten werden er maar liefst 19 (elf duels) in eigen huis behaald. Daar komt nog bij dat GVW het traditioneel moelijk heeft op het Wesselopark in Kloetinge. De club uit Veenen- daal trof de Bevelandse formatie tot nu toe zeven keer en won slechts eenmaal. Dat was in het sei zoen 2007/2008. Het werd toen 1-3. „We hebben niks te verliezen te gen kampioenskandidaat GVW (22 wedstrijden, 50 punten)", vindt Houtepen. „GVW beschikt over veel meer kwaliteit dan wij, maar Rijsoord was ook in staat om er tegen te stunten, dus waarom wij niet." Kloetinge moet het van daag stellen zonder Daan Esser. De aanvaller heeft last van een gek-' neusde rib. Rechtsback Björn Quartel en middenvelder Corné Schilperoort keren na hun schor sing terug in het elftal. „Ik heb voor het eerst sinds lange tijd weer een volwaardige selectie van twin tig man tot mijn beschikking", zegt Houtepen. Overigens staan veel spelers bij Kloetinge wel op scherp en zijn bij een nieuwe gele kaart meteen weer geschorst. fe coach' noemt. Geen psycho loog, maar wel iemand die meer is dan een mentale coach. Hij heeft haar vooral leren Voelen'. „Ikmocht van mezelf nooit iets voelen, omdat ik moest presteren. Nu doe ik dat wel. Als ik een kut- dag heb, zeg ik dat tegen Lein (haar coach Marjolein van Unen) en die houdt daar dan rekening mee. Als het echt niet gaat, mag ik stoppen met een training." 'Mee dogenloos genieten' noemen Bosch en Van Unen het. Genieten als het kan, meedogenloos zijn als. het moet. Meedogenloos was Bosch in Istanbul. Het was alle foto Tolga Bozoglu/EPA Judoka Dex Elmont leek gisteren op weg naar de Europese titel tot dat hij in de kwartfinale naar de be nen van zijn tegenstander Joao Pi- na uit Portugal greep. „Niets aan de hand", oordeelden de drie arbi ters. „Diskwalificatie", stelden de juryleden nadat ze het moment nog eens op tv hadden bekeken. „Wat een onzin", foeterde bonds coach Maarten Arens. „Je mag naar de benen grijpen als iemand een aanval heeft ingezet. Hij is dus on terecht gediskwalificeerd. Natuur lijk heb ik dat de juryleden laten weten. Maar dat heeft geen nut. De beslissing was al genomen. Zon de, want Dex had hier Europees kampioen kunnen worden." Rinus Maartense, John Martens, Jan Baaijens en Kees Peeters (vlnr) werden gisteren in het zonnetje gezet. foto Willem Mieras voor u als ondernemer om in contact te komen met [ftft&fttfflfe\Mtknemers en te vertellen waar uw onderneming voor staat ons op om de mogelijkheden te bespreken jr ff t^fTOlftftl@!m.destem-pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 57