Willem Maljaars Johannes Nauta 44 I familieberichten zaterdag 23 april 2011 O niens9nlinq.nl Een goed en betrouwbaar mens is overfeden. Oom Arjaan van der Schraaf Dank voor alles. Neven en nichten Terlucht Abba Vader, U alleen U behoor ik toe. Verdrietig, maar ook dankbaar voor hetgeen wat hij voor ons heeft betekend, hebben we helaas afscheid moeten nemen van onze innig geliefde papa, opa en overgroot-opa Jacobus Jan Vasseur sinds 2009 weduwnaar van Janny Vasseur-van Drongelen in de leeftijd van 77 jaar. In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen Temeuzen: Cobi en Erik-Jan Anne en Branko; Nienke Jelle en Veronique Marije en Tom Hoogkarspel: Jan en José Michael Patrick Temeuzen, 21 april 2011 Correspondentieadres: Willem de Zwijgerlaan 52,4532 BD Temeuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 26 april van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 27 april om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente te Nw.- en Sint Joosland. Deze dienst wordt geleid doorDs. E. Bouman. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Nw.- en Sint Joosland. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Lieve Opa "Opa Kootje" klein van stuk, maar groot in zijn liefde voor ons. We gaan hem vreselijk missen. Anne en Branko, Nienke, Jelle en Veronique, Marije en Tom, Michael, Patrick Nu Ko, mijn broer, is overleden wil ik hem bedanken voor alles wat hij voor mij en ons gezin heeft betekend. Hij heeft zijn hele leven voor mij gezorgd. Jan Vasseur Zierikzee, 21 april 2011 Ik ben verdrietig omdat Ko Vasseur, de broer van mijn vriend, is overleden. Hij was voor mij evenzeer een vriend. Rina Beun-Deseyn Zierikzee, 21 april 2011 Wij zijn heel verdrietig door het overlijden van onze vriend Ko Vasseur die zo kort na zijn vrouw is overleden. Ko en Jannie hebben heel veel voor ons betekend. We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe! Nw- en St. Joosland: Jan en Leuntje Jansen-Tollenaar kinderen en kleinkinderen Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze zwager, oom en alleskunner Piet Verstelle Ons leven zal nooit meer hetzelfde zijn. Frans en Jeannette Erik Stefan, Ellen en Stijn Niels Er zijn geen woorden als de nacht van het acute verlies over je valt.... Wij zijn verslagen door het onverwachte verlies van onze dierbare vriend Pieter Verstelle Niek Jager Charlotte Jager-van Schöll Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was hij er niet meer. Johannes Marinus de Vos Joop Hij werd 61 jaar Bella de Vos-van der Klei Michael en Eefke Timo Anita en Ronald ThijsTom 21 April 2011 Kreeftstraat 37 4301 ZE Zierikzee De crematie zal plaatshebben woensdag 27 april om 12.30 uur in het crematorium aan de Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen verzoeken wij u om 12.15 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bezoek aon huis Het heeft ons goed gedaan dat zo velen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Piet Dekker Hiervoor onze hartelijke dank. M. Dekker-Louws Kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, april 2011 Wij zijn erg getroffen door de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve Ella Eibin Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Marianne Heijboer-Eibin en familie Oost-Souburg, april 2011 In plaats van kaarten Voor uw medeleven en belangstelling betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Dina Geertruida Kloosterman-Ruissen betuigen wij u onze oprechte dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd zowel persoonlijk als schriftelijk heeft ons erg goed gedaan. E. Kloosterman Kinderen en Kleinkinderen Wemeldinge, april 2011 De ontelbare brieven, kaarten, tele foontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte, na zijn overlijden en bij de crematieplechtigheid van mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa Bert Kuijs hebben ons enorme steun gegeven om dit verlies te verwerken. Dit alles zal een blijvende herinnering voor ons zijn. Corrie Kuijs Jeroen en Monica Naomi Lloyd Middelburg, april 2011 Wij zeggen iedereen hartelijk dank voor de warme, overweldigende belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde, zorgzame man en onze lieve (schoon)vader en (overgrootvader Het is moeilijk afscheid te nemen van iemand die men liefheeft. Toch zijn uw handdruk, kaarten, telefoontjes en woorden van troost zijn voor ons een grote steun geweest. S. Maljaars-Poppe Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Meliskerke, april 2011 Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde tijdens de ziekte en na het overlijden van Jan. Het heeft allen goed gedaan. Uit aller naam J. Zwemer Exec. Test. Oostkapelle, april 2011 Diep ontroerd en blij zijn wij met de grote belangstelling, de vele lieve kaarten, brieven en bloemen bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Leni Reijnoudt-Baljeu Lieve mensen, allen bedankt. Dit was ons een troost die we nooit kunnen vergeten. Bedankt voor uw bijdrage haar uitvaart tot een gedenkwaardige dag te maken. Jan Reijnoudt kinderen en kleinkinderen April 2011 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het mede leven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en omaatje J. H. Romeijnsen-Meertens hebben ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Jac en Hannie Romeijnsen Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, april 2011 Wij willen op deze wijze een ieder dankzeggen voor de warme reacties en steunbetuigingen die we ontvingen na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en onze opa Jo van Schaik Uit aller naam, Maatje van Schaik-Schipper Vlissingen, 23 april 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44