Anne-Fleur f Jaap en Marie Kleinepier-Verhagen Werner Catharina Dekker-Riemens mi. 0 IDenseniinq.nl zaterdag 23 april 2011 familieberichten 143 Mode kun je kopen, maar met stijl wordt je geboren. Blij zijn wij met onze kleindochter Dochter van Anne-Wil Marco, zusje van Vico. Postweg 17,4421 NA Kapelle Martin Adrie Steketee Hoogesteger ■JfüAM 50 jaar getrouwd Op donderdag 28 april hopen wij 50 jaar getrouwd te zijn, dit vieren wij 29 april, receptie van 16.00 uur tot 17.30 uur in "Westkapelle Herrijst", Markt 73 28 april 2011 Sloestr. 28 4374 BP Zoutelande OMtedÉi} Meer dan 30 jaar onze maat Rust zacht Bennie en Erik Psalm 296 berijmd. Verdrietig, maar' ook in dankbaarheid terugdenkend aan de zorg en liefde die zij ons heeft gegeven, delen wij u mee dat is overleden onze lieve en zorgzame-moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 30 januari 2007 weduwe van Pieter Dekker Zaamslag, 18 maart 1927 Domburg, 22 april 2011 Oostkapelle Nel en Johan de Visser Cathleen en Ja:co Anthony, JanPieter, Harold, Marliene, Christian Corine en Jaap Hugo, Pierre, Vincent, Maud Pieter en Marly Sven, Cars Hanco en Arjanne Jordy,Timo Oostkapelle Lien en Jan (in herinnering) van de Putte Lianne en Ard Nadia, Stefanie Jan-Peter en Sonja Femke, Stan Grijpskerke Freek Dekker Amandi, Daniëla, Ana Paula, Frederik, Jöao Lucas Abbotsford Herman en Riet Dekker (Canada) RachelHannah, Lydia Middelburg Ria en Teun Vlijm Anne-Marie en Jean-Paul, Nathalie en Eric Middelburg Ineke en Jan de Klerk Karin en Danny Milan, Levi Christian en Carolien Fay Salmonarm Pieter en Teunie Dekker (Canada) Catinka, Peter, Emily Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Simnia voor de liefdevolle verzorging Domburg, Zorgcentrum Simnia Correspondentieadres Fam. De Visser Aagtekerkseweg 13 4356 RH Oostkapelle Op dinsdag 26 april zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle om 13.45 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen. Langzaam heeft hij afscheid genomen van het leven. Nu heeft het leven afscheid genomen van hem. Op 79-jarige leeftijd hebben we afscheid genomen van onze steun en toeverlaat, mijn man, lieve vader, schoonvader en opa Willy van Giesen Al wisten we dat het einde naderde toch kwam zijn overlijden nog onverwachts Middelburg: Irma Goes: Lia en Roy Esmeralda en Arne Tristan en Dimfy Emy en Carolien Middelburg: Fred en Marian Mirona en Benjamin Louella en Frank Davey en Anniek Yolentha en Dook Ron en Anne-Marie Elain en Ruben Nomi Daphne en Raoul Middelburg, 21 april 2011 I. A. yan Giesen-van Gassen Goudend 30 4337 NA Middelburg De Eucharistieviering zal worden gehouden donderdag 28 april om 10.30 uur in het kerkelijkcentrum de Hoeksteen, Roozenburglaan 22 te Middelburg. Na de plechtigheid zal de naaste familie Willy in besloten kring begeleiden naar het crematorium. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De Heere is uw Bewaarder Psalm 121:5 Niet geheel onverwacht, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij diepbedroefd afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en over-opa Daniël Izaak Falentijn de Kramer echtgenoot van Gerarda Wesselius in de leeftijd van 86 jaar. Breskens: G. de Kramer-Wesselius Serooskerke: Truus en Cor Inge en Johnny Tanja en Michiel, Axel, Esra Daniël en Marijke in herinnering Falentijn en Thera, Willemijn, Ingeborg, Anna Karijnë en Joris Willem en Elna Niels Bastiaan Koudekerke: Breskens: Breskens, 22 april 2011 Westlandstraat 4-209 4511 XX Breskens De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 28 april om 13.30 uur in de N.H. Kerk, Markt 1 te Groede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Traverse te Groede. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Verwondert U hierover niet Johannes 5 28 en 29 In liefde en rust is van ons heengegaan, mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Anna Maria van Krimpen - Lammers Ans In de leeftijd van 83 jaar. Renesse, 20 april 2011 M. van Krimpen Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 25 april van 19.00 uur tot 20.00 uur in het mortuarium van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis, Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De herdenkingsdienst zal worden gehouden dinsdag 26 april om 13.00 uur in Hampshire Hotel te Renesse, Vroonweg 33-35, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Noordwelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de naaste familie persoonlijk te ontmoeten in bovengenoemd hotel. Zij had nog zo veel plannen Zij had nog zo veel te doen Verdrietig delen wij u mee dat onverwacht thuis is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Hermanna Lok-Tijmons sinds 27 oktober 2000 weduwe van Albert Lok Rotterdam, Middelburg, 9 februari 1928 20 april 2011 Brecht (B): Franke Lok, Sabine Marain Gapinge: Lieuwe Lok, Nanneke Kortleven St.-Job (B): Kirsten, Danny, Alexander Brasschaat (B): Bieke, Tineke Correspondentieadres: Dorpsstraat 5,4352 AA Gapinge Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen en te condoleren op woensdag 27 april van 19.00 tot 21.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 29 april om 14.30 uur in de P.K.N. Kerk, Binnenweg 2 te Paasloo. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de kerkelijke begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Cafe Restaurant "Binnenhof', Binnenweg 12, 8378 JJ te Paasloo. Zl M Jezus, Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Johannes Pannekoek in de leeftijd van 87 jaar. Zierikzee: C.APannekoek-van der Welle Geldrop: Idy en Harry van Leeuwen Arjan Geert Hans Brammen: Rian en Hans Wesselink Jasper Marlies en David Robert 21 April 2011 Korte Blok weg 4 4301 NV Zierikzee Gelegenheid tot condoleren woensdag 27 april van 12.30 tot 13.15 uur in de zaal van de Christelijke Gereformeerde kerk aan de Zevengetij straat 11 te Zierikzee. De dienst van Woord en gebed voor familie en belangstellenden zal aanvangen om 13.30 uur, waarna de begrafenis aansluitend, omstreeks 14.30 uur, zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43