BETOVEREND l!u Bezorger worden is zo gek nog niet! REIZEN 34 I SPECififlL ONDERWIJS BIJ U IN DE BUURT SEMINARIUM UOOR ORTHOPEDRGOGIEK Kun jij bij ons aarden? Rejvant 3H <êl oad.nl/bali 0900-8482 (0,15 p.m.) of ga naar uw ANVR-reisbureau Master Special Educational Needs zaterdag 23 april 2011 Bent u die leraar, intern begeleider, remedial teacher, zorgcoördinator of leidinggevende die zich verder wil professionaliseren in het werken met of voor kinderen (met specifieke hulpvragen)? Het Seminarium voor Orthopedagogiek verzorgt o.a. in lesplaats Middelburg/ Vlissingen, masteropleidingen voor deze onderwijsprofessionals. Meer weten? Bezoek onze informatiebijeenkomst op dinsdag 26 april. Aanvang presentatie om 19.00 uur, einde om 21.00 uur. Locatie: Regiokantoor Zeeland en Noord-Brabant West, Nieuwe Kleverskerkseweg 25, 4338 PP te Middelburg. Voor meer informatie kunt u ook bellen naar 088 - 481 78 90 of kijken op www.seminarium.hu.nl ER VALT NOG GENOEG TE LEREN Revant Revalidatiecentrum Breda zoekt zo spoedig mogelijk een Coördinator bedrijfsbureau/inkoper m/v| fulltime Meer weten? Lees de uitgebreide informatie over deze en andere vacatures op onze website: WWW.revant.nl De kracht tot ontwikkeling Brabantlaan 4817 JW Breda. t. 076 579 79 00 Acquisitie haar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst "Perfect te combineren met de zorg voor mijn gezin" Vijf jaar geleden heeft Cindy Malet ontdekt hoe goed het bezorgen van de krant in haar leven past als moeder van drie kinderen. "Het bezorgen van de krant 's ochtends is perfect te combineren met de zorg voor mijn gezin. Ik sta op als iedereen nog slaapt en bezorg dan in ongeveer een uur mijn wijk. Als ik tegen zeven uur weer thuis kom maak ik eerst mijn man wakker en een half uurtje later mijn kinderen. Ik kan op mijn gemak mijn kinderen naar school brengen en daarna de huishoudelijke klussen doen." En na het avondeten heb ik nog een adres waar ik schoonmaak. Zo heb ik al met al toch een goed extra inkomen en kan ik echt zeggen dat ik er altijd ben voor mijn kinderen!" Behalve dat Cindy een extra inkomen verdient met het bezorgen geeft ze aan dat het ook leuk is dat haar sociale leven door het bezorgen nog groter wordt. "Ik ken ondertussen veel van mijn abonnees en daarvan zie ik er weer aantal terug op het schoolplein, die gezelligheid daar houd ik wel van. Ik voel me echt eigen baas in mijn wijk, ik ben hier verantwoordelijk. Wat ook fijn is van dit werk is dat ik zelf kan bepalen hoe laat ik begin. Zolang de kranten door de weeks maar voor zeven uur zijn bezorgd en op zaterdag voor half acht." Lijkt het bezorgen van de krant jou ook zo gek niet? Kijk dan eens op www.bezorgers.nl Cindy is een bezige bij. Na het bezorgen en het huishouden wordt ze verwacht op de basis school van haar kinderen om daar te helpen tijdens het overblijfuur. "Tussen de middag ben ik op school als overblijfmoeder. Hotel Bali Hyatt***** Luxueus hotel direct aan zee Dit 5-sterren hotel beschikt over een gigantisch, bijna botanisch park. Een uitstekende service en fantastische restaurants maken dit hotel extra bijzonder! Vertrek: mei en juni 2011 2-persoonskamer o.b.v. logies ontbijt Reisnummer: DPS202-15 10 dagen va per persoon Vertrek: mei en juni 2011 2-persoonskamer o.b.v. logies ontbijt Reisnummer: DPS202-12 10 dagen va na Hotel Sanur Beach**** X Direct aan het strand Bent u op zoek naar Balinese gastvrijheid, uitstekende service en wilt u direct aan het strand verblijven? Dan is dit populaire hotel in Vertrek: mei en juni 2011 2-persoonskamer o.b.v. logies&ontbijt Oad Reizen en Schiphol laten uw vakantie wel heel aantrekkelijk beginnen. Boekt u namelijk vóór 31 mei 2011 uw reis naar Bali, dan ontvangt u een overnachting in het Radisson Blu Hotel op Schiphol en parkeert u gratis tijdens uw vakantie! Daarnaast loopt uw korting op tot honderden euro's door onze fantastische aanbiedingen. Vertrek: mei en juni 2011 2-persoonskamer o.b.v. logies en ontbijt Reisnummer: DPS202-02 Sanur Paradise Plaza Htl. - Centrale ligging in Sanur Dit centraal gelegen hotel in Sanur omringt een prachtige tropische tuin met zwembad. Dit hotel is niet voor niets op vakantiepanel.nl met een 8 beoordeeld! Deze kortingen zijn al in de prijs verwerkt en alleen geldig voor nieuwe boekingen. Vraag naar de voorwaarden bij uw ANVR-reisadviseur of kijk op oad.nl/bali Hotel Bumas*** X Rustiek en traditioneel Traditionele Balinese stijl, tropische tuinen en een rustige sfeer zijn de ingrediënten van dit mooie hotel in Sanur. U geniet hier van een heerlijke vakantie tegen een zeer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 34