AUte-VLT avans Account Manager Automotive Zuid West Nederland ENERGIEKE ONDERHOUDSMONTEURS PROCESOPERATORS DIE ENERGIE-UITDAGINGEN AANGAAN 42 zaterdag 23 april 2011 Q JobTrack.nl hogeschool De Academie voor Management en Bestuur (AMB) in 's-Hertogenbosch is met circa 2300 studenten de grootste academie van Avans Hogeschool en verzorgt de hbo opleidin gen Bestuurskunde, Management Economie en Recht, Integrale Veiligheid en Personeel en Arbeid Al deze opleidin gen worden zowel in voltijd als deeltijd gegeven. De academie is gecertificeerd Investor in People, dat geldt als keurmerk voor goed kwaliteitsbeleid dat is gedragen door het personeel. Voor AMB in 's-Hertogenbosch zoeken wij een Docent hbo bestuursrecht m/v 0,8 - 1,0 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11/075 Docent hbo Engels m/v 0,8 - 1,0 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11/076 Docent hbo economie m/v in het domein Integrale Veiligheid 0,8 - 1,0 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11 077 Docent hbo integrale veiligheid m/v 0,8 - 1,0 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11/078 Docent hbo economie/marketing m/v 0,8 - 1,0 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11 079 Docent hbo economie/inkoop m/v 0,8 - 1,0 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11/080 Docent hbo management/ vaardigheidstrainingen m/v 0,8 - 1,0 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11 /081 Docent hbo personeelsmanagement HRM m/v 2,0 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11/082 De volledige tekst van deze vacature is te vinden op onze website. Informatie/sollicitatiewww.werkenbijavans.nl Reactietermijn sluit op 7 mei 2011 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Autec - VLT Automotive Equipment verkoopt, levert en installeert werkplaatsinrichtingen als hefbruggen, emissie- en wielserviceapparatuur en remmentestbanken. De activiteiten worden vanuit Montfoort (U) gecoördineerd. Het team bestaat momenteel uit 50 mensen. Voor de afdeling Verkoop komen wij graag in contact met een: die drive en inlevingsvermogen heeft, geen 9 tot 5 mentaliteit heeft en die over een "hands-on" kwaliteiten beschikt. Je functie bestaat uit: Verantwoordelijk voor het realiseren van de verkoopdoelstelling binnen uw eigen werkgebied (postcode 43 t/m 51 Zorgen voor groei en continuïteit door het onderhouden van een langdurige relatie met bestaande en nieuwe clienten; Vertegenwoordiging op beurzen en tentoonstellingen. Wat vragen wij: Commercieel talent met affiniteit voor techniek; Enige jaren relevante commerciële werkervaring, bij voorkeur in de automotive of gerelateerde sector; Doorzettingsvermogen, flexibele instelling, oplossings- en klantgericht; Uitstekende contactuele eigenschappen met het oog op relatiebeheer en het uitbreiden van uw klantbestand; MBO/HBO werk- en denkniveau, teamplayer; Zelfstarter en zelfstandig kunnen werken; Verwerking van klantgegevens in CRM pakket is vast onderdeel van de werkzaamheden; Goede kennis van MS Office en gerelateerde pakketten. Waf bieden wij: Zeer afwisselende en verantwoordelijke functie; Dynamische, snel groeiende werkomgeving met prettige werksfeer; Aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Interesse? U kunt uw schriftelijke sollicitatie met C.V. sturen ter attentie van Jolanda Rademaker Voor informatie kunt u contact opnemen met de directeur Verkoop, dhr. Johan Rozestraten. Tel: 06-52098791 Autec - VLT Automotive Equipment (divisie van Autec Hefbruggen bv) Vlosokker 11 - 3417 XT Montfoort Telefoon: 0348-477000 Postbus 199 - 3417 ZK Montfoort Fax: 0348-475104 Automotive Equipn E-mail: j.rademaker@autec-vli.nl Internet: www.autec-vlt.nl Avans Hogeschool behoort met zo'n 23.000 studenten en circa 2000 medewerkers tot de grote hogescholen van Nederland. Wij verzorgen hogere opleidingen in Breda. 's-Hertogenbosch en Tilburg. Studenten, docenten, lectoren en professionals in het werkveld vormen in ons onderwijs een levendig netwerk. Kennis- en competentieontwikkeling is daarin de drijvende kracht en de verbindende factor. Onze gevari eerde en moderne leeromgeving maakt het mogelijk dat iedere student zijn of haar talent en ambitie maximaal kan ontwik kelen. Inspirerende docenten met inhoudelijke expertise en ver stand van leerprocessen dagen studenten uit hun grenzen te verleggen en te excelleren. De academies hebben de onderwijs programma's, de didactiek en de toetsing ingericht op basis van onze visie op leren en onderwijs. Avans Hogeschool werkt in on derwijs en onderzoek samen met een palet aan bedrijven, beroepen en organisaties. Als je werkt bij Shell, is wat je doet voelbaar over de hele wereld. Jij scherpt jouw vakmanschap aan temidden van de meest ervaren mensen en je bent actief betrokken bij innovaties die het leven van mensen positief beïnvloeden. Wij zijn op dit moment voor Shell Moerdijk op zoek naar: Onderhoudsmonteurs Static en/of Rotating Onderhoudsmonteur QMI Technisch Assistent Hoogspanning Procesoperators Voor genoemde functies nodigen wij mensen met ervaring, bij voorkeur in de Petrochemie, uit om te reageren. Als jij er aan toe bent om de grootste energie-uitdagingen ter wereld het hoofd te bieden, dan ligt er bij Shell een fantastische toekomst in het verschiet. Kijk en solliciteer op www.shell.nl/moerdijk BE PART OF THE SOLUTION. Shell is een bedrijf waar alle medewerkers gelijke kansen hebben.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 132