«sawmimmmwamwÊÊÊÊÊ m - imm .nl/abonnee Nu voordelig een ballonvaart maken Mi 25% korting Home 1 Abonneevoordeel Ballonvaren is voor veel mensen een droomwens. In een mand onder zo'n immense ballon varen op de luchtstromen boven de stad of boven het mooie Brabantse land. De rust, het eindeloze uitzicht en het soms tinkelende gevoel van gewichtloosheid maken het tot een unieke beleving. Abonnees kunnen voordelig een ballonvaart maken. U ontvangt 25 korting en betaalt slechts 127,50 p.p. i.p.v. 170,-. U heeft de keuze uit een ochtend- of avondvaart. Vergeet niet uw camera mee te nemen: vanuit de mand kunt u prachtige foto- erv filmopnames maken. Een ballonvaart is ook een fantastisch cadeau om te krijgen! Zo profiteren abonnees Ballonvaart met 25 korting voor abonnees 127,50 (i.p.v. 170,-). Keuze uit ochtend- of avondvaart. Deze tickets zijn te bestellen via info@adballon.nl o.v.v. "PZC abonneeaanbieding". Vergeet niet uw naam, adres, postcode/woonplaats en telefoonnummer te vermelden. Voor meer informatie: www.adballon.nl. Tickets zijn 1 jaar geldig. Lezersaanbieding loopt van 23 april t/m vrijdag 6 mei. Wees er snel bij! ABONNEE M VOORDEEL WM Selectie uit AbonneeVoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel VJBa. Smetsers 60,- korting Beauty Verwenarrangement 50% korting Mededeling openingstijden Pasen Maandag 25 april zijn de PZC kantoren gesloten en verschijnt er geen krant. De redactie is wel telefonisch bereikbaar. Wij wensen u prettige Paasdagen! www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken Vy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 131