betrokken schoolleider A SEALINQ Rabobank talent IA A Administratief medewerker Pom 4 o JobTrack.nl Heeft u interesse? Stuur dan uw CV en een korte motivatie, voor 16 mei aanstaande, naar onze voorzitter de heer Misha van Denderen, m.denderen@svpo.nl. Meer informatie over onze school kunt u vinden op www.isaacbeeckman.svpo.nl m Gevraagd Postbus 8040 4330 EA MIDDELBURG zaterdag 23 april 2011 Wij zoeken een betrokken schoolleider voor de verdere opbouw van onze kleinschalige middelbare school. Ons onderwijs is zowel persoon lijk als doelgericht. De belangstelling van ouders en leerlingen is groot. 'Doelgericht' bedoelen we als tegengesteld aan 'regelgeleid'. We zijn wars van procedures, protocollen of het 'maken van beleid'. In plaats daarvan biedt de menselijke maat van onze organisatie (uiteindelijk ca. 450 leerlingen, ca. 35 docenten) de kans om doelen langs praktische weg te bereiken. Tot die doelen behoort leerlingen te laten groeien boven het niveau van hun basisschool advies of 'Cito-score'. Om dat te bereiken, beschikken onze docenten over 20% meer lestijd dan gebruikelijk en hebben ze slechts 16 leerlingen in hun klas. Onze school lijkt misschien op een dure privéschool, maar is dat niet. Dank zij een slimme schoolorganisatie financieren we het intensieve onderwijs met de reguliere bekostiging van het Rijk. We stellen het docentschap centraal en hebben een platte organisatie met geringe 'overhead'. Daarmee zijn we een voorbeeld in het onderwijs en staan we geregeld in de belangstelling van media en politiek. De nieuwe schoolleider die in januari 2012 na een uitgebreide inwerkperiode aantreedt, start met 160 leerlingen en ca. 15 docenten. De volgende jaren is de schoolleider verantwoordelijk voor de instroom van jaarlijks 80 nieuwe leer lingen en het selecteren van goede docenten. De schoolleider weet een goed op elkaar inspelend team van docenten op te bouwen. Hij/zij biedt docenten een doelstellend en betrokken leiderschap, maar blijft eindverantwoordelijk voor het bereiken van de doelen van ons on derwijs. Onze platte organisatie vereist praktische en oplossingsgerichte kwaliteiten, waaronder een gemakkelijke omgang met ICT. Daarboven beschikt onze ideale kandidaat over voldoende analytisch vermogen om de ontwikkeling van de organisatie te leiden en organisatorische problemen tijdig te signaleren en op te tossen. We verwachten verder dat hij/zij in staat is om een aansprekende presentatie te geven aan (groepen) ouders of andere betrokkenen. De schoolleider die wij zoeken heeft een academisch denkniveau en leiding gevende ervaring. Die ervaring hoeft niet in het onderwijs te zijn, maar affini teit met jongeren en onderwijs is een voorwaarde. Onze school is gevestigd in Kapelle, Zeeland. Arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO VO, waaronder een salaris indicatie van 65.000 en ca. 45 vakantiedagen. Rabobank Heb jij ambities om de TOP te bereiken Heb je affiniteit met het bankvak? Wil je investeren in jouw (persoonlijke) ontwikkeling? Gaat je voorkeur uit naar een toonaangevende werkgever met uitstekende voorwaarden? Dan is Rabobank talent zeker iets voor jou! Rabobank 'talent is een ambitieus ontwikkeiprogramma. Binnen dit programma word je opgeleid voor een loopbaan binnen de bank. We zoeken per direct commerciële talenten en bedrijfskundige toppers, ook met werkervaring! Solliciteer vóór 9 mei a.s. stafflna recruitment zoekt per direct: •Werkvoorbereider HTS-WTB voor realisatie van onderhoud en nieuwbouw bij kunstmest producent in Zeeuws- Vlaanderen •Technisch/Commercieel specialist meettechniek voor opzetten van bedrijfsunit in ZVL en Oost-Vlaanderen Monteur dak- gevelbeplating staalbouw bedrijf met opdrachten in Zeeland en België Lasser MIG/MAG voor het lassen van constructies in Oost - Zeeuws-Vlaanderen DAV-er (deskundig asbestverwijderaar) enige jaren ervaring als asbestverwijderaar in bezit van VCA en DAV of bereid deze te behalen. Zeeuws-Vlaanderen Walcheren Schipper (kapitein - stuurman) voor steekzuiger 'de Scaldis'op de Westerschelde Accountmanager zware bedrijfswagens/vrachtwagens voor Zuid-West Nederland Projectleider industrie voor elektrotechnisch bedrijf in Zeeland. Machinisten voor wielkraan, shovel of tractor in Zeeland Neem voor meer informatie contact op met SEAIinq Staffing Recruitment op telefoonnummer: 01 18 - 480120, Engelandweg 33- havennummer I 133-4389 PC, Vlissingen-Oost, www;sealinq.nl, info@sealinq.nl Heb jij een opleiding afgerond óp HBO/WO niveau? Ben je starter of heb je al werkervaring? Solliciteer dan vóór 9 mei a.s. via onze website! De selectiedag vindt plaats op 1 juni 2011. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan Mbo - niveau en kennis van Excel Boekhoudkundig inzicht Flexibele werkinstelling Minimaal 32 uur per week Bij voorkeur kennis van de Franse taal Ook schoolverlaters nodigen we uit om te reageren! S~ ZEEVISGROOTHANDEL BV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 130