Het oude veerplein biedt luxe en rust ■I jlI X wonen@wegener.ni wonen |i§Jf 024-3650509 Zaterdag 23 april 2011 „Het uitzicht is er magi straal", zweert Anne-Marie Janse van Arcus Projectont wikkeling. Ze heeft het over de blik die je kunt werpen over de Westerschelde van uit de luxe penthouses in het Kruiningse nieuwbouwproject Kruseveer. Het wolken- spel in de weidse Zeeuwse hemel, de schitte ring van het water, de enorme containerreu zen die zich een weg wurmen naar de haven van Antwerpen, grutto's, wulpen en boht- bekplevieren en de vurig ondergaande zon. Voor wie het zich kan veroorloven is een op en top luxe appartement op het voormalige Veerplein van Kruiningen genieten gebla zen. Sinds kort is de tweede fase van start gegaan en zijn behalve de 'gewone' appartementen ook weer zes penthouses in de verkoop ge gaan. In de eerste fase waren er ook zes te koop. Daarvan is alleen de kleinste nog be schikbaar. „Als we zeventig procent van het appartementencomplex hebben verkocht, be ginnen we met de bouw", stelt Janse. „Om dat de verkoop net is begonnen, is het moei lijk in te schatten wanneer dat zal zijn." Dat het eerste appartementencomplex er nu staat, is een groot voordeel. In feite is het één groot uithangbord, want potentiële ko pers kunnen nu met eigen ogen zien hoe het bouwwerk er in het echt uit komt te zien. Dat is toch wel wat anders dan puur vanaf de bouwtekening kopen. „Ik verwacht dan ook dat de verkoop van de tweede fase sneller zal gaan dan de eerste", stelt Janse. Over gebrek aan belangstelling hoeft de pro jectontwikkelaar in elk geval niet te klagen. Van zo ver als Rotterdam en Oost-Brabant zijn er kopers geweest voor de appartemen ten in de eerste fase. „Ik denk dat zo'n dertig procent van de kopers van buiten Zeeland komt. Dat zijn mensen die de rust en ruimte zoeken en bijna allemaal wel affiniteit met het water hebben en hier hun oude dag wil len doorbrengen." Ruim zicht vanuit de nieuwe, in aanbouw zijnde penthouses bij Kruiningen. foto's Willem Mieras Prijzen variëren van 575.000 tot 885.000 euro v.o.n. Het kleine penthouse van 210 vier kante meter staat nog te koop voor 575.000 euro vrij op naam. Meer informatie is te vinden www.veerhavenlifestyle.nl. op De koopprijzen van de drie penthouses die nieuw in de verkoop zijn, lopen uiteen van 799.000 tot 885.000 euro vrij op naam. Het duurste penthouse is met een totale oppervlakte van 359 vierkante meter ook het grootst. Daarbij is ook een 112 vierkante meter groot buitenterras inbegrepen. door Dennis Rijsbergen Crème-de-la-crème van het appartementen complex zijn de penthouses. „Het uitzicht op de Westerschelde blijft toch wel magni fiek. Er zijn maar weinig plekjes in Zeeland waar je kunt wonen zoals hier in Kruinin gen. Ik ben niet snel onder de indruk van dingen, maar dat uitzicht..." Niet veel mensen zullen meteen aan Krui ningen denken als het om luxe en mooi wo nen gaat. Ook Janse had aanvankelijk het project Kruiningen niet bepaald hoog op haar lijstje staan. Daar is nu wel verandering in gekomen, zegt ze. Kruiningen is namelijk helemaal zo verkeerd nog niet. Sterker nog, het biedt de levensgenieter van alles. "Prak tisch om de hoek zit één van Nederlands beste restaurants, tweesterrenetablissement Inter Scaldes. In het even verderop gelegen Yerseke zijn ook goede restaurants te vin den en kun je mossels, oesters en kreeften vers bij de vissers halen. „Bovendien zit je vanuit Kruiningen zo in Bergen op Zoom, Vlissingen of Antwerpen. Het dorp ligt cen traal in Zeeland aan de A58." Groot pluspunt blijft toch dat gevoel van rust en vrijheid, vindt Janse van Kruseveer. „Als je op het balkon van zo'n appartement staat, dan valt de enorme rust op. Dat prach tige uitzicht over het water en die schepen die voorbijkomen. Veel mensen vallen daar voor." De penthouses zijn extra luxe. Dat is niet al leen te zien in de enorme raampartijen en de grote ruimtes, maar ook in het interieur. De projectontwikkelaar werkt als het om de penthouses gaat samen met interieuradvi seur Jaco Adriaanse van Slabbekoorn Interi- eurbouw uit Goes. Hij heeft ruim dertig jaar ervaring in het inrichten van leefruimtes. De koper kan samen met hem om tafel gaan zitten om het penthouse geheel naar wens in te richten. „Eigenlijk kan alles. De één wil weggewerkte deuren, de ander wil een muur doorbreken. In de eerste fase wil de zelfs iemand anderhalve penthouse ko pen. Dat is bouwkundig allemaal aange past."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 117