l QGU^p Geef ze door op vriendelijk verkeer.nl Vertegenwoordiger Zuidwest-Nederland /ikx Ergernissen in het verkeer? ELEKTROTECHNISCHE MATERIALEN JobTrack.nlgterdag 23 april 2011 banen 13 technisch buro west brabant b.v. Programmeur m/v Durf jij de uitdaging aan om met "Topsnelheid" jouw persoonlijke én onze doelstellingen te realiseren? "Rexel Nederland B.V. is in topsnelheid bezig leider te worden in de Nederlandse distributiemarkt voor elektrotechnische materialen. Met drie gespecialiseerde formules/verkoopkanalen: Onexis, Rexel en Hagemeyer, zijn wij in staat om voor alle professionals dé partner te zijn op het gebied van elektrotechniek. In een "gesettelde" organisatie zijn onze ambities groot en de focus gericht op groei in de markt. Om deze ambities uit te bouwen en kwaliteit te kunnen blijven leveren zijn wij regelmatig op zoek naar nieuwe collega's. Heb jij de ambitie en kwaliteit om jouw carrière en onze doelstellingen in topsnelheid te ealiseren, dan nodigen wij je uit te solliciteren naar een van de onderstaande functies. Medewerkers Customer Service Center voor de verkoopkanalen: Rexel locatie 's-Hertogenbosch, Barendrecht Hagemeyer locaties Breda en Capette a/d Ussel Je bent verantwoordelijk voor de telefonische verkoop van de producten en de administratieve afhandeling daarvan. Je zetje kwaliteiten in om het verkoop en service beleid te realiseren door adviseur en partner te zijn voor je klantrelaties. Dit vraagt een actieve klantbenadering en een goede samenwerking met de accountmanager. Elektrotechnische kennis is noodzakelijk en als je ook nog verkoopervaring hebt, dan ben jij onze man of vrouw. Category Manager (Gouda) (1 FTE voor industriële Componenten en 1 FTE voor Draad, Kabel en Kabel draagsystemen) Hoofdkantoor in Gouda Je signaleert trends en ontwikkelingen in de waardeketen van elektrotechnische materialen. Je stelt plannen op voor marketingcommunicatie, - activiteiten, product-/ portfolio thema's en verkoopondersteuning. De productgroep vraagt constante bewaking in systemen en informatie verstrekking naar artikelbeheer. Je bent gesprekspartner voor de afdeling Inkoop en sparringpartner voor de verkoopkanalen. Je prognoses, analyses van business cases dragen bij aan een up to date assortiment. Jouw HBO+ opleiding en uitgebreide productkennis en - ervaring maken je tot de professional die wij zoeken. Dus reageer snel! Accountmanager Rexel voor de regio Zuid (omgeving Tilburg/ 's-Hertogenbosch) Ook hier zijn het realiseren van het verkoopplan en margedoelstellingen "key". Je durft bij nieuwe klanten binnen te stappen en bestaande klanten uit te dagen door je productkennis en kennis van de klantbehoefte. Het realiseren van je verkoopbonus geeft je niet het geluksgevoel, maar de relatie die je opbouwt met je klanten en het professionele vertrouwen dat ze je geven. Je onderhoudt je eigen kennisniveau door marktgegevens te bewerken en scherp te zijn op nieuwe ontwikkelingen. Je hebt een goede relatie met fabrikanten leveranciers. Ook de collega's op het Customer Service Center weten je te vinden en jij hen. De samenwerking is uitstekend. Uiteraard zijn een MBO+/HBO opleiding elektrotechniek en sales ervaring noodzakelijk om de ambities in deze functies waar te kunnen maken. Sales Manager New Business Hoofdkantoor in Gouda Je bent dé partner van de Manager Marketing Business Development bij het maken en uitvoeren van het jaarplan voor het Rexel Facility Managementteam. In de NCP/ NCPW markt ben je baanbrekend en krijg je dichte deuren open. Samen met jouw team realiseer je de doelstellingen op het gebied van omzet marge en meer! Jouw analyses van alle relevante marktontwikkelingen in de NCP/NCPW markt zorgen dat jouw team altijd net een stap voor is in dit speelveld. Een HBO elektrotechnische opleiding, kennis van deze specifieke markt en ook enkele jaren leidinggevende ervaring zijn essentieel voor het invullen van deze functie. Wat kunnen wij bieden: Rexel is niet zomaar een werkgever die een baan aanbiedt; wij laten zien dat een leuke baan, een goed salaris- en arbeidsvoorwaardenpakket samengaan met groeien in je functie, waarderen en ontwikkelen. Informatie en sollicitatie: Netlijn verzorgt voor Rexel Nederland exclusief de Werving Selectie procedures. Sollicitaties worden alleen in behandeling genomen indien er gesolliciteerd wordt via onderstaand e-mailadres. Stuur je sollicitatie o.v.v. referentiecode AVR_Rexel_111111 naar sollicitaties.rexel@netlijn.nl. Bij de sollicitatie vragen wij je om gemotiveerd te solliciteren en CV (met referenties) salarisindicatie mee te sturen. Hoe duidelijker en completer je solliciteert, hoe sneller wij jouw sollicitatie kunnen beoordelen. Voor meer informatie over deze vacatures en Rexel Nederland, kan je contact opnemen met Anneliese van Rossum, tel. 010-2861735. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. AGU BV is een moderne onderneming met twee belangrijke activiteiten: fabrikant van fietskleding, outer wear en fietstassen onder het merk AGU en fiets onder het merk Cordo. Daarnaast neemt AGU een toonaangevende positie in als importeur en distributeur van Wij zoeken op korte termijn een Zijn/haar taak zal bestaan uit het bezoeken van tweewielerzaken in de genoemde regio, waar hij/zij ons totale pakket fietskleding. Outer Wear, fietstassen en fietsaccessoires gaat verkopen. Wij zoeken een kandidaat die: een afgeronde middelbare beroepsopleiding goede contactuele eigenschappen sociale en commerciële vaardigheden veel enthousiasme, inzet en collegialiteit woonachtig in (of bereid tot vestiging in) de regio kennis van de tweewielerbranche is een pré Wij bieden een aantrekkelijk salaris én een auto van de zaak, terwijl de overige voorzieningen uitstekend zijn te noemen. Geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan voor 28 februari 2011 een sollicitatiebrief en CV, voor sturen naar onderstaand adres. Fulltime Acquisitie n.a.v, deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. AGU B.V. T.a.v. Ina Groot, Postbus 1050, 1810 KB Alkmaar T: 072-5411513 E: i.groot@agu.nl Industriële automatisering is gespecialiseerd in maatwerk in de interne logistiek. Geen enkele vraag is hetzelfde, alle klanten zijn anders. Samen met hen gaan we een relatie aan die zal leiden tot de beste oplossing voor hun vraag. Of het nu barcodescanners zijn, magazijnstellingen, volledig geautomatiseerd intern transport, of alleen een slimme manier van werken, TBWB vindt altijd de oplossing. In verband met uitbreiding zijn wij op zoek naar: voor 40 uur per week Wij vragen: Minimaal afgeronde HBO opleiding Goede communicatieve eigenschappen en een klantgerichte houding Ervaring met C++, C#, netwerken en SQL is een pré Wij bieden: Een afwisselende functie met ruimte voor ideeën en eigen inbreng Een prettige werksfeer in een informeel bedrijf Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Zin in meer uitdaging? Richt dan uw sollicitatie voor 9 mei 2011, voorzien van CV, aan: Technisch Buro West-Brabant b.v. Ter attentie van Dhr. T. van der Kolk Rijksweg 110, 4849 BR Dorst Tel.: 0161-411916 info@tbwb.nl Voor verdere informatie en een functieomschrijving verwijzen wij u graag naar onze website www.tbwb.nl Natuurlijk kunt u ook contact met ons opnemen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs Qj f '°n de Fietst0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 103