f/Bff/STOL/J Assistent-filiaalmanager m/« Chauffeur banen Financieel Administratief Medewerker m/v nemag oiSSiué H <£D JobTrack.nl Nemag verkoopt, ontwerpt en bouwt grote grijpers (met een inhoud tot 60 m3 en 38 ton eigen gewicht) voor de overslag van bulkgoederen. De grijpers worden vanuit de productie locatie in Zierikzee wereldwijd geëx porteerd. Sinds de oprichting in 1924 heeft Nemag een range van grijpers en aanverwante producten, zoals kabelverbindings- systemen, ontwik keld. Nemag richt zich op het verhogen van de efficiency bij het lossen van buikmateriaal en het verlagen van de kosten per over geslagen ton lading. De organisatie cultuur van Nemag kenmerkt zich door een hoge mate van betrokkenheid en drive voor het maken van een kwalitatief goed en bijzonder product. zaterdag 23 april 2011 Voor onze afdeling Administratie zijn wij op zoek naar een enthousiaste en nauwkeurige met kennis van salarisadministratie Je bent een allround financieel medewerker. Naast diverse admini stratieve processen ben je verantwoordelijk voor de salarisadmini stratie voor 40 medewerkers. Je rapporteert aan de Finance Manager. Profiel functie - Vastleggen en verwerken van salarismutaties in het salarisprogramma en het controleren en verwerken van de gegevens in de financiële administratie; - Contacten onderhouden met externe partijen zoals pensioenfonds en belastingdienst; - Informeren van medewerkers over salarisberekeningen, CAO, belastingen, pensioenen en overige arbeidsvoorwaarden; - Verzorgen van verschillende aangiften zoals omzetbelasting, ICT en CBS; - Verwerken van de goederenfacturen in de financiële administratie; - Opstellen van relevante rapportages; - Ondersteunen van andere afdelingen met diverse werkzaamheden. Profiel kandidaat - Afgeronde MBO opleiding, bij voorkeur aangevuld met PDL; - Kennis van salarisadministratie, sociale en fiscale wet- en regelgeving; - Enige jaren relevante werkervaring; - Goede kennis en ervaring met Excel; - Ervaring met het salarisprogramma Perman van ADP is een pre; - Beheersing van de Engelse taal zowel mondeling als schriftelijk is een pre; - Loyaal en discreet; - No nonsense en hands-on mentaliteit. CSUJ is voor de locatie CSUJ Toorop op zoek naar een: Docent Frons (ca 12 uur) Voor de locatie CSUJ Bestevaêr: Docent Frans (ca 10 uur) Docent Engels (ca 25 uur) Voor de locatie CSUJ Van de Perre: Docent Nederlands (ca 20 uur) t Docenten Frans (ca 30 uur) Docent Duits (ca 15 uur) Docent Wiskunde (ca 25 uur) Docent Natuurkunde (ca 8 uur) Docent Scheikunde (ca 10 uur) Docent Biologie (ca 14 uur) Docent Economie (ca 20 uur) Technisch onderwijsassistent Biologie (0,5 fte) Kijk voor de volledige vacaturetekst en voor meer informatie over CSUJ op: UI UI UI.CS WALCHEREN. NI Geboden wordt Een verantwoordelijke en veelzijdige functie in een financieel gezond bedrijf met korte communicatielijnen, gespecialiseerde stafdiensten en een prettige werksfeer. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Schrijf of mail naar Nemag B.V., t.a.v. Jan van der Vorm, Postbus 110,4300AC Zierikzee ofjan.vandervorm@nemag.com. Telefoon 0111 - 418960, www.nemag.com De Euro Shoe Group is een toon aangevende retailorganisatie in de Benelux op het gebied van schoenen, vrijetijdskleding en sportartikelen met een uniek marketingconcept. De organisatie bestaat uit een drietal divisies. Voor Nederland zijn dit Bristol en Avance en voor België zijn dit Avance en ShoeDiscount. De Euro Shoe Group exploiteert thans ruim 425 vestigingen in de Benelux en heeft 1900 medewerkers. Het centrale magazijn voor de Euro Shoe Group is, evenals het hoofdkantoor, gevestigd in Beringen in België. Voor de Nederlandse markt is er een (verkoop) kantoor te Zwanenburg. De organisatie kenmerkt zich door klantgericht handelen en veranderbereidheid. Bristol is druk bezig om een nieuw imago neer te zetten als meest modische dicounter van Nederland. De eerste belangrijke aanzet naar dii nieuwe beeld van Bristol is haar nieuwe winkelconcept. De komende jaren zal de organisatie zich niet alleen richten op synergie maar ook op een professio nalisering en verdere expansie wat moet leiden tot versterking van haar positie binnen de Benelux. Euro Shoe Nederland is een "platte" organisatie met een no-nonsense cultuur. Er is een open communicatie en er heerst een sterke teamgeest. www.bristol.nl Usor ons filiaal in Sluis zoeken wij een Wat wij van je verwachten: Als assistent-filiaalmanager ben je bereid de handen uit de mouwen te steken en ben je medever antwoordelijk voor de winkelpresentatie en winkelvoorraad. Ook op het administratieve vlak ben je praktisch ingesteld. Je-bent in staat om in de toekomst leiding te geven aan een team fulltime en parttime medewerkers en rapporteert aan de filiaalmanager. Wat je ons kunt bieden: een opleiding op MBO-niveau of studeert dit jaar hiervoor af eventueel in combinatie met een vakgerichte opleiding ervaring in de schoenen- en/of kledingdetailhandel is een pré je bent creatief, servicegevoelig en beschikt over goede contactuele eigenschappen flexibel inzetbaar. Wat Bristol je biedt: salaris dat overeenkomt met de functie plus eventuele emolumenten collectieve ziektekostenverzekering kortingsregeling bij aankopen in onze vestigingen individueel Personeel Benefit Programma pensioenregeling, fiets- en fitnessplan. Herken jij jezelf in dit profiel en heb je geen bezwaar tegen het werken op koopavonden en zaterdagen, solliciteer dan nu. Jouw reactie Wij zien jouw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, met belangstelling tegemoet. Je brief kan je sturen naar: BRISTOL BV, t.a.v. de Afdeling Human Resources, postbus 173, 1160 AD Zwanenburg, onder vermelding van: 'sollicitatie'. Je kunt ook reageren per e-mail: jobs.nl@euroshoe.com "Een integriteitcontrole via het waarschuwingsregister van de stichting Fraude Aanpak Detailhandel is onderdeel van de Nederlandse sollicitatieprocedure. ,V^ZETcv ^?e,vve9 10' ^WvvQQrdefad) V-8, Geur, 'aagd: ervaren PSkraanmachim mist Tel. 06 - 5310 4965 Int.Transportbedrijf van de Swaluw BV. Met directe ingang hebben wij plaats voor een Wij vragen: - flexibiliteit - goede manier van omgang met onze klanten en het materieel - ervaring Benelux en eventueel buitenland Wij bieden: - een góede en prettige werksfeer - een goede salariëring conform C.A.O. beroepsgoederenvervoer - een diversiteit van materieel om mee te rijden - tautliner/huif/walking Floor/koelwagens/onderlossers Mocht U interesse hebben in deze functie, reageer nu en bel: 0113 - 561561 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Int.Transportbedrijf van de Swaluw BV Noordland 13, 4451 RP Heinkenszand, Of per email info@swaluw.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 101