C" AU Luc Lucas föii/il Cato Blok-Kwaak ÜyarJada/i Joseph Werner van den Berg Werner Werner Cornelis Anton Corbijn Cornelis Anton Corbijn 38 I familieberichten donderdag 21 april 2011 lilensenlinq.nl r X Geboren Tp? zoon van Wim en Ella Louwerse broertje van Henri, Angela en Marloes 18 april 2011 \S Poortstraat 30 4353 BJ Serooskerke V Een wonder van God Dankbaar en blij zijn we met de geboorte van ons zoontje en broertje Sander en Anke van de Vreede-Joosse Jasmijn Claudia 19 april 2011 Prelaatweg 36 4363 NH Aagtekerke wordt 85 jaar. U kunt haar feliciteren a.s. zaterdag 23 april in 'Ons Dorpshuis' te Kruiningen tussen 15.00 en 17.00 uur. Nijverheidstraat 18,4416 BW Kruiningen Zoals ik kwam, zoals ik ben, zoals ik ben geweest, zo ben gegaan... 11-06-1960 19-04-2011 Rust zacht lieve papa. We zullen je missen en nooit vergeten! Jordy, Nadia en Maxine XXX Correspondentieadres: Groenewoud 64, 4381 HG Vlissingen We zullen met woorden en muziek afscheid van Werner nemen op vrijdag 22 april om 16.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er de mogelijkheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Het diepste verdriet wordt vaak verzwegen. Te kort was helaas je tijd. Maar nu ben je eindelijk vrij... Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van mijn zoon, onze broer, zwager en oom Ma Celine en Ron Melissa en Steven Ashley Hopelijk heb je nu je rust gevonden.. Sabine en Ruud Lieve Jordy, Nadia en Maxine Veel sterkte en liefs, Kim en Mattijn Ralph en Gab Het is alsof de bladeren vallen de zon achter een hoekje verdwijnt. In de nacht zijn er de sterren er is er één die feller schijnt. Getroffen zijn wij door het verlies van de heer Van den Berg Vader van Maxine Nadia Jordy We wensen hen en hun moeder heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd en bij het verwerken van het verlies. Namens alle kinderen, leerkrachten en ouders van de Louise de Colignyschool 'Niemand weet watje hebt gevoeld, ook niet wat je hebt geleden Verdrietig maar ook dankbaar voor al hetgeen wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat, na een leven waarin zowel geluk als verdriet haar deel werd, is over leden onze lieve moeder, oma en overoma Agatha Blankenburgh-Minderhoud sinds 19 februari 2010 weduwe van Johannes Blankenburgh 4- Nieuwdorp, 23 februari 1919 f Lewedorp, 20 april 2011 Nieuwdorp: Anneke de Hamer-Blankenburgh Bas de Hamer Agaath en Johan Jordi, Milan, Senna Goes: Ireen de Krijger-Blankenburgh Co de Krijger Kees en Lilian, Kim, Bas Johan enNerina, Chris, Karma Agnes en René, Randy, Ivana Sommelsdijk: Jan Blankenburgh Coby Blankenburgh-Harthoom Hans en Katia Wilco en Chantal Chris Blankenburgh (in herinnering) Middelburg: Hennie Blankenburgh-Dekker Wies Aertssen Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'De Kraayert' hartelijk dankzeggen voorde liefdevolle verzorging. Zorgcentrum 'De Kraayert' (kamef 127) Correspondentieadres Havenweg 2,4455 AN Nieuwdorp De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 23 april om 10.30 uur in de 'Bethelkerk' te Nieuwdorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'Ammekore' te Nieuwdorp, gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere oma. Oma Blankenburgh We zullen haar missen. Kim, Bas Chris. Karina Randy, Ivana Jordi, Milan, Senna Tot ons verdriet moeten wij u kennis geven van het over lijden van onze geliefde zuster Agatha Blankenburgh-Minderhoud Wij zullen haar erg missen, maar de allerbeste herinneringen bewaren. 20 april 2011 Goes: F. Bakker-Minderhoud Nieuwdorp: C. Minderhoud Lewedorp: L. Minderhoud Heere HEERE, Gij weet het! Ezechiël 373 laatste gedeelte Diepbedroefd delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, na een ernstige ziekte, .mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader echtgenoot van Gretha Janna van Rossum op de leeftijd van 52 jaar. Wij treuren, maar niet als degenen die geen hoop hebben. Middelburg Gretha Corbijn-van Rossum MiddelburgSimon Corbijn Kortgene Mark van Maurik WaddinxveenAnnemarie Corbijn WaddinxveenHenry Krijgsman MiddelburgArnold Corbijn 19 april 2011 Gerbrandylaan 31 4333 BG Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 22 april van 16.00 tot 17.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op zaterdag 23 april om 9.45 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen Diepbedroefd geven wij U kennis dat de HEERE van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde zoon en onze lieve broer, zwager en oom (Cor) echtgenoot van Gretha Janna van Rossum. op de leeftijd van 52 jaar. Middelburg: Z. Corbijn - Westerbeke Middelburg: Jos Corbijn Aagtekerke: Leon Corbijn Marian Corbijn - Wagenaar Dirksland: Jeannette Corbijn Middelburg: Simone Janse - Corbijn Johan Janse Neven en nichten. Middelburg, 19 april 2011 Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Cor Corbijn Cor heeft zich vele jaren met grote toewijding ingezet voor onze bank. Wij verliezen in hem een bijzonder betrokken en loyale collega. Wij wensen de nabestaanden van Cor veel sterkte en kracht toe bij de verwerking van dit verlies. Directie, medewerkers en Raad van Commissarissen Rabobank Walcheren/Noord-Beveland Voor ons gevoel veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde collega Cor Corbijn We zullen ons hem herinneren als een vrolijke, behulp zame en zeer betrokken collega. Wij wensen de familie en vrienden van Cor veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Collega's van het Waardeteam en Facilitaire Services Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 74