Oi/a/ladan Janna Janneke van Hoeve 38 I familieberichten donderdag 21 april 2011 nienseniinq.nl 'Niemand weet wat je hebt gevoeld, ook niet wat je hebt geleden Verdrietig maar ook dankbaar voor al hetgeen wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat, na een leven waarin zowel geluk als verdriet haar deel werd, is over leden onze lieve moeder, oma en overoma Agatha Blankenburgh-Minderhoud sinds 19 februari 2010 weduwe van Johannes Blankenburgh r> Nieuw dorp, 25 februari 1919 f Lewedorp, 20 april 2011 Nieuw dorp: Anneke de Hamer-Blankenburgh Bas de Hamer Agaath en Johan, Jordi, Milan, Senna Goes: Ireen de Krijger-Blankenburgh Co de Krijger Kees en Lilian, Kim, Bas Johan en Nerina, Chris, Karina Agnes en René, Randy, Ivana Sommelsdijk: Jan Blankenburgh Coby Blankenburgh-Harthoorn Hans en Katia Wilco en Chantal Chris Blankenburgh (in herinnering Middelburg: Hennie Blankenburgh-Dekker Wies Aertssen Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'De Kraayerthartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum 'De Kraayert' (kamer 127) Correspondentieadres: Havenweg 2,4455 AN Nieuwdorp De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 23 april om 10.30 uur in de 'Bethelkerk' te Nieuwdorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'Ammekore' te Nieuwdorp, gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere oma. Oma Blankenburgh We zullen haar missen. Kim, Bas Chris, Karina Randy, Ivana Jordi, Milan, Senna 20 april 2011 Goes: F. Bakker-Minderhoud Nieuwdorp: C. Minderhoud Lewedorp: L. Minderhoud Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De vroegere moeder en oma was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij Dank je" voor al wat je hebt gedaan. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Prudent Bommelijn Zij mocht 90 jaar worden. Sas van Gent Serooskerke (W) Edy Bommelijn - in herinnering - Emmy Bommelijn-de Caluwe Jenny Bommelijn André de Ruysscher Hoek Terneuzen Terneuzen Sluiskil Benny Bommelijn Aline Bommelijn-Bliek Yvonne Meertens-Bommelijn Adri Meertens Annemarie Zegers-Bommelijn Piet Zegers Johnny Bommelijn Yvonne Bommelijn-Visser Klein- en achterkleinkinderen Hoek, 20 april 2011 Correspondentieadres: Azaleastraat 2, 4542 BR Hoek. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 23 april om 10.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Vrijdag 22 april is er van 19.30 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van "Vremdieke", en in het bijzonder naar afd. Kreekzicht, voor de goede en liefdevolle verzorging. Tot ons verdriet moeten wij u kennis geven van het over lijden van onze geliefde zuster Agatha Blankenburgh-Minderhoud Wij zullen haar erg missen, maar de allerbeste herinneringen bewaren. Als ik eens mijn ogen sluit En het leven vliegt eruit En men vraagt: Was het goed of matig? Was het vlot of statig? Blijf bij die vraag niet langer staan Vergeef me, ik heb mijn best gedaan Zeer bedroefd, maar met een blijvende herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Jeanne de Bruijn Hulst, 9-11 - 1927 t Terneuzen, 19 - 4 - 2011 echtgenote van Omèr de Bouvré Koewacht: O.E.A. de Bouvré St. Jansteen: Ineke Mar go ten Paul Mannon Remco Koewacht: Nicol en Jean-Pierre Joeri Jordi en Stefanie Correspondentieadres: Beukenlaan 2 De Lange Akkers, kamer 21 4576 DX Koewacht De afscheidsdienst, met aansluitend crematie, zal plaats vinden op zaterdag 23 april 2011 om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. Afscheid nemen van haar is mogelijk, vrijdag 22 april van 19.00-19.30 uur, in het uitvaartcentrum "De Ridder" Hughersluys 22 te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de afscheidsdienst in het crematorium. Zij door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve dit bericht als zodanig te beschouwen. Vanuit Canada ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Martien Geensen echtgenoot van Trudy Teeuwen Suus en Fre den Doelder-Geensen (in herinnering) Anna Dekker-Geensen Wim Dekker (in herinnering) Francien van 't Hoff-Geensen Jaap van 't Hoff (in herinnering) Jaap Geensen (in herinnering) Annie Geensen-Blankert Janneke Bakker-Geensen Piet Bakker (in herinnering) Janny en Thijs Jansen-Geensen Bep Jansen-Geensen Martien Jansen (in herinnering) Ko en Paulien Geensen-Siecker Adrie-en Trudy Geensen-de Feijter Piet en Mia Geensen-Delnad Neven en nichten 18 april 2011 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere vrouw Coby de Looff Rotterdam, 09-04-1943 t Goes, 19-04-2011 Zover we konden zijn we met je mee gegaan. Nu moeten we je laten gaan. Goes: Jaap de Looff Landgraaf: Ineke en René Spoorendonk-de Looff Kimberley en Jordy Chelsey Ellewoutsdijk: Jan de Looff en Linda Kruizinga Goes: Joey de Looff Jason de Looff Pardoes Boszicht 49, 4462 BJ Goes Coby is thuis. U kunt afscheid van haar nemen op vrijdag 22 april van 13.00 tot 16.00 uur. Wii nodigen u uit samen met ons haar leven te gedenken zaterdag 23 april om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Oude Westelijke Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Overeenkomstig de wens van Coby, in plaats van bloemen, graag een gift aan de Stichting ALS Nederland. In de ontvangkamer van het crematorium is een collectebus aanwezig. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 56