hele land toekomst' 14 zeeland 127 Actiegroepen in wijk Zeldenrust voor én tegen speeltoestellen keuken' hun stichting Buru Nyakwere Nederland durea Berkhout schoenmodes Sluiskilse kleuter enkele uren vermist donderdag 21 april.2011 door Wout Bareman terneuzen - In de wijk Zeldenrust in Terneuzen slijpen twee actie groepen van bewoners de messen. De ene groep verzet zich tegen de plaatsing van sport- en speeltoe stellen aan de Merwedelaan/ Hun- zelaan, de andere bewonersgroep maakt zich daar juist sterk voor. Wethouder Cees Liefting (jeugd) "was van plan de inmiddels ge plaatste speeltoestellen woensdag 27 april met enig feestelijk vertoon in gebruik te stellen, maar daarvan ziet hij nu even af „Op drie ande re locaties zijn de speeltoestellen inmiddels geplaatst. De buurtbe woners van de Merwedelaan en de Hunzelaan vrezen overlast van hangjongeren, waarvan nu al gerui me tijd sprake is. Maar bovendien wijzen ze op het historische karak ter van het gebied met de oude koeienput en een serie knotwil gen." De gemeente is niet over één nacht ijs gegaan. De wijk werd in een vroeg stadium, eind vorig jaar al, bij het project betrokken en de leerlingen van de verschillende scholen mochten zelf toestellen ontwerpen. De buurt werd door de gemeente ook per brief op de hoogte gehouden van de ontwik kelingen. Liefting: „Die speelvoor- Verkrijgbaar in grijs, gebroken wit en blauw 'Omdat ik veel sta, wil ik gewoon leuke schoenen met het allerbeste comfort' Durea-comfortable shoes, 4 keer beter! Voor deskundig advies naar: Zuidstraat 6, Sas van Gent, Tel. 0115 - 45 15 62 sluiskil - In Sluiskil is gisteren en kele uren gezocht naar een vermist 5-jarig meisje. Het meisje was rond kwart voor vijf voor het laatst ge zien in de omgeving van de Isabel- lastraat. De familie ging eerst zelf zoeken. Toen dit niets opleverde, is de politie rond half acht gebeld. Die begon direct met een grote zoe kactie waarbij vijf politieauto's zijn ingezet. Net voordat een helikopter de lucht in zou gaan, kwam het be richt dat het meisje terecht was. Agenten hadden haar thuis gevon den, terwijl iedereen aan het zoe ken was. Ze was ongedeerd. Gratis Samsung Galaxy Ace Werkt in je voordeel 'ïZISiiïT twerkgebied van de Stichting Buru Nyakwere Nederland; lemen hutjes, eenvoudige huisjes. Het is er dor, de levens foto Micaëla van Bunder www.pzc.nl MEEST GELEZEN 1. Lensen Axel overgenomen. 2. Nieuwe Bierkaai Hulst niet in trek. 3. Geen staatssteun Waterdunen. STELLING Geef uw mening over de stelling 'Imago-onderzoek Terneuzen is weggegooid geld' op: www.pzc.nl/zeeuws-vlaanderen. STUUR UW TIPS NAAR zeeuws-vlaanderen@pzc.nl Zet uw foto in een van de albums op www.pzc.nl/foto zieningen zijn van groot belang voor de wijk, die erg kinderrijk is. Daarom hebben we ook gekozen voor spreiding van de voorzienin gen." Volgende week heeft hij een vervolggesprek met de verontruste wijkbewoners. Buurtbewoonster Bianca Helmen dag uit het Rivierenpark vindt de bezwaren 'flauwekul'. Ze is gister middag een handtekeningenactie gestart om de wethouder een steuntje in de rug te geven. „Er is door de gemeente vooraf heel goed gecommuniceerd met de buurt. En de kinderen kunnen bijna niet wachten tot de speeltoe stellen klaar zijn." ■BBBSMI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 47