59 Exclusief Gen eten in het Beierse Woud Exclusief Hartje Tirol m kra5.nl een toekomst Maak nu uw gift over, vastentijd. donderdag 21 april 2011 141 JAAR Cordaid De wereld groeit als we delen Giro 5850, Den Haag www.vastenaktie.nl voor de lezers van deze krant! I Vastenaktïe 9 maart - 23 april Altijd nodige ons uit te delen met mensen die het minder hebben. Zo 2 r '3 hetpc gezinnen hun leefgebied te behouden en in hun onderhoud te voorzien. Zo leren we vrouwen bosproducten duurzaam te bewerken tot levensmiddelen en gebruiksvoorwerpen. Ook u kunt helpen! 4. weefgetouw een vast inkomen voor de lezers van deze krant! I de lezers van deze krant! reis per Comfort Class bus ervaren chauffeur/reisleider 7 nachten verblijf in Gasthof Linde 7 x ontbijt en diner het beschreven excursie- programma afscheldskoffletafel 4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland Feriendorf Glasgarten Feriendorf Glasgarten ligt in Hillstett, op ca. 6 km van Rötz,in het natuurpark Obere Bayerischer Wald. Het complex kijkt uit op de 300 meter verderop gelegen Eixendorfer See. Aan dit meer ligt een klein zand strand waar u kunt zwemmen. Het complex beschikt over een receptie, restaurant, wasmachine en droger (tegen betaling), broodjesservice, terras en Biergarten (in de zomer) met regelmatig een grillavond. U verblijft in een studio of appartement. VERTREKDATA LR 51.675 Ma., do. en vr. van 22 april t/m 31 oktober 2011 4 dagen normaal vanaf Ê-59T nu vanaf 49 5 dagen normaal vanaf £-79" nu vanaf 69 8 dagen normaal vanaf S429" nu vanaf €119 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 persoonskamer Inclusief: 4/5/8 dagen verblijf op Feriendorf Glas garten in een 2-/3-p>ersoonsappartement, elektrlcl- teit/water/gas, toeristenbelasting, eindschoonmaak. Exclusief: vervoer, maaltijden, reis- en annule ringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boe king (verplicht) en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR51675 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40002 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 51.675 en actiecode WEG40002 B2Ë1 waarom zou je meer betalen actiecode met INCLUSIEF: Diverse opstapplaatsen in uw regio 8-daagse bus-/excursiereis Wie Oostenrijk zegt, denkt aan Tirol. En wie Tirol zegt, denkt direct aan bergen, prachtige natuur, authentieke dorpjes, gastvrijheid en bovenal gezel ligheid. De bergdorpen in Tirol zijn juist tijdens de zomer zeer de moeite waard om te bezoeken! Al meer dan 25 jaar is de reis Hartje Tirol een groot succes bij ons; vele duizenden reizigers hebben hier een heerlijke vakantie doorgebracht U boekt deze 8-daagse busreis naar de vakantieplaats Wörgl al vanaf slechts 399 per persoon. Dit is inclusief reis per Comfort Class bus, verblijf in Hotel Linde***, onbijt, diner en excursies naar o.a. de Achensee, Mariastein, Innsbruck, Rattenberg en Hintertux. En wanneer u, als lezer van deze krant, met de actiecode WEG40004 boekt, krijgt u nog eens 40 korting bij 2 personen! Excursieprogramma Dag 1: via diverse opstapplaatsen en het cen trale wisselpunt in Asten, rijden we naar ons hotel in Wörgl. We komen daar in de vroege avond voor het diner aan. Dag 2: vandaag zijn we in het bekende bede vaartsoord Mariastein. Ook nemen we een kijkje in de stad Kufstein, een oud vestingstadje aan de rivier de Inn. Dag 3: we bezoeken in Wattens de beroemde Swa- rovki 'Krlstalwellten', waar u een kristallen droomwe reld binnenstapt. Daarna rijden we via het zoutstadje Solbad Hall naar Innsbruck, de hoofdstad van Tirol. Dag 4: Wildschönau staat op het programma voor vandaag met een prachtige wandeling door de Kundler Klamm. De middag bent u vrij. Dag 5: na een vrije ochtend rijden we in de middag naar de Achensee. Op de terugweg maken we een stop in het pittoreske Rattenberg, het oudste en kleinste dorp van Tirol. Dag 6: door het Zillertal rijden we naar Hintertux, waar de liefhebbers de gondel naar de gletsjer (niet inbegrepen) kunnen nemen. Dag 7: vandaag maken we een tocht door het groene en bosrijke Brixental en langs het Kaiser- gebergte. Daarnaast bezoeken we een schnaps- stokerij in Brixen. Dag 8: terugreis haar Nederland. Hotel Linde*** Hotel Linde is centraal gelegen aan één van de hoofdstraten van Wörgl. Het hotel is voorzien van een receptie (met kluisjes), lounge, lift, restaurant/ café, eetzaal, Stube, kegelbaan, bar, solarium (ca. 4), tuin met terras en buitenzwembad. VERTREKDATA LR 35.502 28/5,18/6, 9/7,16/7, 30/7, 6/8,13/8, 3/9 en 10/9 8 dagen normaal vanaf£-399" nü vanaf €379 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2-persoonskamer Inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur/reis- leiding, 7 nachten verblijf in Hotel Linde, 7 x ontbijt en diner, beschreven excursieprogramma, gezellige avonden zoals kegel-, bingo- en dansavond en een afscheidskoffletafel. Exclusief: niet genoemde maaltijden, entreegelden, ver plichte stadsgidsen, optionele excursies, fooien, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht) en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR35502 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40004 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces, Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 35.502 en actiecode WEG40004 waarom zou je meer betalen Kom deze zomer genieten in één van de mooiste streken van Duitsland: het Beierse Woud. Wij selecteerden voor u een 4-/5-/8-daagse autova kantie naar Feriendorf Glasgarten in het natuur park Oberer Bayerischer Wald. U kunt hier hele maal tot rust komen in dit kleinschalige vakantie complex. De comfortabele appartementen hebben een rustige, zonnige ligging en zijn tegen een heu vel gebouwd. Vanaf uw appartement heeft u een schitterend uitzicht over de Eixendorfer See. De natuurrijke omgeving leent zich uitstekend om te wandelen en te fietsen. U boekt deze autovakan tie al vanaf slechts 59 per persoon. Bovendien krijgt u maar liefst 30% korting op de greenfee van de naastgelegen 18-holes golfbaan. En wan neer u, als lezer van deze krant, met de actiecode WEG40002 boekt, krijgt u nog eens 20 korting bij 2 personen! Rötz en omgeving Het plaatsje Rötz ligt in het zuidoosten van Duitsland, in de regio Beieren. In deze natuurrijke omgeving met bossen en hoge bergen kunt u heerlijk wan delen en fietsen. Ook kunt u een bezoek brengen aan de Wald Wipfel Weg. Deze houten, tot wel 30 meter hoog en 2,5 meter brede pad, ligt in Sankt Englmar. Op de uitzichtplek kunt u genieten van de prachtige natuur van het Beierse Woud. Regensburg is één van de oudste steden van Duitsland en kent vele bezienswaardigheden. Het stadsbeeld wordt bepaald door rode daken, kerken, torens en stadhuizen uit de 12e tot de 14e eeuw. In het schilderachtige plaatsje Bodenmais vindt u kunstig houtsnijwerk en zelfs nog enkele ijzerertsmljnen. Het Osserbad in Lam ligt in een groene omgeving en biedt prachtige panorama's. Het bad beschikt over een aantal thermale balen, sauna, bio-sauna, stoombad en solarium. De ideale plek om tot rust te komen! U kunt ook een uitstapje maken naar het naastgelegen Tsjechië, op ca. 20 km van Rötz. Normaal v.a. 59, nu met actiecode...

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41