Sr J - v. ITI0nsenlinq.nl donderdag 21 april 2011 familieberichten 139 Vanuit Canada ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Marden Geensen echtgenoot van Trudy Teeuwen Suus en Fre den Doelder-Geensen (in herinnering) Anna Dekker-Geensen Wim Dekker (in herinnering) Francien van t Hoff-Geensen Jaap van 't Hoff (in herinnering) Jaap Geensen (in herinnering) Annie Geensen-Blankert Janneke Bakker-Geensen Piet Bakker (in herinnering) Jannyen Thijs Jansen-Geensen Bep Jansen-Geensen Martien Jansen (in herinnering) Ko en Paulien Geensen-Siecker Adrie en Trudy Geensen-de Feijter Piet en Mia Geensen-Delnad Neven en nichten 18 april 2011 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Luna Houmes zusje van Dimitry die op peutergroep de Wemelaartjes zit. Wij wensen haar ouders, Saphira, Dimitry en verdere familie veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Kinderen, team en ouderraad van peutergroep de Wemelaartjes Kinderopvang de Bevelanden Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere vrouw Coby de Looff Rotterdam, 09-04-1943 t Goes, 19-04-2011 Zover we konden zijn we met je mee gegaan. Nu moeten we je laten gaan. Goes: Jaap de Looff Landgraaf: Ineke en René Spoorendonk-de Looff Kimberley en Jordy Chelsey Ellewoutsdijk: Jan de Looff en Linda Kruizinga Goes: Joey de Looff Jason de Looff Pardoes Boszicht 49, 4462 BJ Goes Coby is thuis. U kunt afscheid van haar nemen op vrijdag 22 april van 13.00 tot 16.00 uur. Wij nodigen u uit samen met ons haar leven te gedenken zaterdag 23 april om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Oude Westelijke Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Overeenkomstig de wens van Coby, in plaats van bloemen, graag een gift aan de Stichting ALS Nederland. In de ontvangkamer van het crematorium is een collectebus aanwezig. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Stil zijn wij na vernomen te hebben dat Petra Warniers moeder van Michel is overleden. Bestuur en leden Reddingsbrigade West Zeeuws Vlaanderen De boerderij was zijn lust en zijn leven hij heeft er alles voor gegeven. Verdrietig geven wij u kennis dat tijdens zijn werkzaam heden onverwacht van ons is heengegaan mijn man, onze vader en opa Cornelis Maljers Kees Oostkapelle, f Arnemuiden, 3 oktober 1932 19 april 2011 Arnemuiden: J.C. Maljers-van de Gruiter Arnemuiden: Jan en Levina Corinda en Jeffrey Carlo Jovanny Waddinxveen: JannyenWico Jolanda en Roy Wietse Zoutketenweg 1 4341 PB Arnemuiden De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 23 april om 11.15 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is er van 10.45 tot 11.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid ontvingen wij het bericht van het zo plotselinge overlijden van onze broer en zwager Kees Maljers We bidden voor onze schoonzuster Jo, haar kinderen en kleinkinderen om kracht en troost van God. Arnemuiden: F. Maljers en E.W. Maljers-van Horssen (in herinnering) M. Jeras-Maljers en P. Jeras (in herinnering) Joh. Maljers en J. Maljers-van Belzen Oudorp (NH): J. Maljers en M.J.C. Maljers-Kroes Neven en nichten Plotseling is uit ons midden weggenomen onze zwager en oom Kees Maljers echtgenoot van J.C. van de Gruiter KI. van de Gruiter f M. van de Gruiter-Minheere K. van de Gruiter N. van de Gruiter-Meerman van de Gruiter M. van de Gruiter-Meerman f L. van de Gruiter f M. van de Gruiter-van Offenbeek D.C. van de Gruiter Neven en nichten Arnemuiden, 19 april 2011 Geschokt vernamen wij dat plotseling is overleden, onze buurman en collega Kees Maljers Boer te Kleverskerke Wij denken aan Jo en de kinderen. mevr. P. Dijke-Klap familie Piet Janse familie Peter Janse dhr. Johannes Corré dhr. Adrie Louwerse familie Oele Karei Oele (in herinnering) familie Adrie Walhout familie Martin Walhout dhr. Levien Koster familie Piet Janse familie Ko Janse familie Dekker mevr. Fie Baas Chris Baas (in herinnering) familie Simon Baas familie J. W. Janse Lieve Charlotte, Liesbeth, Wilco, Monique, Leon, Romy, Bente, Sterre en Mick Te ver weg om jullie fysiek te troosten na het verlies van jullie moeder en oma, maar zo dichtbij in ons hart en onze gedachten. Sterkte allemaal! Wiebe, Cindy en Déderieke Welland, ON Canada Vandaag is overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en over-opa Adriaan van der Schraaf Weduwnaar van Cornelia Jansen Op de leeftijd van 90 jaar. Breskens: Nellie en Gerard Kapelle: Wim en Annemarie Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar Dr.Bakx en het personeel van Zorginstelling Cederhof voor de goede verzorging. 20 april 2011 Fam. van der Schraaf Duizendblad 12 4421 MC Kapelle Er is gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 26 april van 13.00 tot 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Goes, waarna aansluitend de herdenkingsdienst zal plaats vinden. De begrafenisplechtigheid zal om ongeveer 14.00 uur plaats hebben op voornoemde begraafplaats, waarna gelegenheid is tot condoleren in de aula. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Toch nog onverwacht is op 15 april 2011 onze medewerker en collega Martin Snijder op de leeftijd van 54 jaar overleden. Martin was sinds 1 juni 2001 werkzaam bij de gemeente Vlissingen, laatstelijk als manager Publiekszaken. Wij zullen hem herinneren als een betrokken collega en een wijs en fijn mens. Zijn levenslust en wilskracht tijdens zijn ziekte dwongen bij ons diepe bewondering af. Op 18 april 2011 hebben we afscheid genomen van Martin. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Martin's vrouw Sylvia en Tim Myrthe, Luc en Anne Lars. Wij wensen hen alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Namens het gemeentebestuur en alle medewerkers, De secretaris, De burgemeester, Hans van Houdt René HRoep Maandag 18 april 2011 hebben we afscheid genomen van Martin Snijder Martin was manager van de afdeling Publiekszaken van de gemeente Vlissingen. We verliezen in hem een inspirerende leidinggevende en een goed collega maar bovenal een prachtig mens. Ons medeleven gaat uit naar zijn nabestaanden. Management en medewerkers van de afdeling Publiekszaken Vlissingen, 20 april 2011 Bedroefd maar dankbaar dat hij niet meer hoeft te lijden, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Jacobus Strijd ~Ko~ Weduwnaar van Pieternella Neeltje Paauwe op de leeftijd van 92 jaar. Terneuzen: Sjaak en Marian Gent: Charles Strijd Correspondentieadres: Oostlijk Bolwerk 4531 GW Terneuzen De crematieplechtigheid heeft op 20 april in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39