Unieke lezersreis Noorwegen PZC Ontdek Amersfoort de Utrechtse Heuvelrug! O 17-daagse rondreis langs vakantiewoningen Eirik pzc.nl/webwinkel Slechts 369,- p.p, donderdag 21 april 2011 I 21 www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (hotelovernachtingen) 3 dagen prachtige natuur, lekker fietsen en een bijzonder hotel De Utrechtse Heuvelrug is een ware ontdekking. De prachtige omgeving biedt u grandioze uitzichten over uitgestrekte bos sen, vele heidevelden en zandverstuivingen. Op slechts een half uur rijden van al dit natuurschoon hebben wij een bijzonder sfeervol hotel voor u gevonden. Bilderberg Hotel de Klepper man is een luxe 4-sterren hotel, gelegen in het dorp Hoeve laken. In de omgeving van het hotel vindt u de schitterende natuur, vele pittoreske dorpjes en natuurlijk de prachtige stad Amersfoort. Deze stad is een echte ontdekking. Breng bijvoor beeld eens een bezoek aan het Mondriaanhuis, Dierenpark Amersfoort of wandel door het mooie historische centrum van de stad. Op de Utrechtse Heuvelrug kunt u bijvoorbeeld een kastelenroute volgen die u o.a. langs Kasteel Groeneveld, met schitterende Engelse tuinen, leidt. Gezellig winkelen kan in de chique Gooische dorpen Blaricum en Laren maar ook in steden als Utrecht, Hilversum en natuurlijk Amersfoort. Uitgebreid snuffelen kunt u bij vele galeries en winkels met kunst, antiek en curiosa. De Utrechtse Heuvelrug is beslist de moeite waard. Grijp uw kans en boek snel dit leuke arrangement want op=op Dit arrangement is geldig t/m 31 augustus 2011, m.u.v. de feestdagen. Aankomst alleen mogelijk op vrijdag en zaterdag en dagelijks van 2 t/m 6 mei en 4 juli t/m 26 augustus. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op tel.nr. 0571-277744. Bilderberg Hotel De Klepperman: Dit 4-sterren hotel is sfeervol en karakteristiek, gelegen in het dorpje Hoevelaken, aan de rand van de Veluwe. Het hotel is gevestigd inde originele setting van drie authentieke boerenhoeves. Er zijn 2 uitste kende restaurants. De Gasterie heeft een goede reputatie opgebouwd bij culinairefijnproeversen de informele, Oudhollandse ambiance van eethuys 't Backhuys is perfect voor een ongedwongen avond uit Natuurlijk is er ook een gezellige bar en een zonnig terras. Uw hotelkamer is luxe en comfortabel ingericht. In het Beauty Wellness Centre geniet u van tal van ontspanningsmogelijkheden zoals een sauna, bruisbaden en een fitness ruimte. In de salon kunt u diverse schoonheidsbehandelingen ondergaan, die worden uitgevoerd met producten van het luxe cosmeticamerk Clarins. Een heerlijk verwenhotel waar u culinair en lijfelijk kunt genieten. Inhoud: 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x 2-gangendiner in Bistro 't Backhuys 1 dagfietshuur inclusief routes van de omgeving Gebruik van Sauna en Turks stoombad vanaf 18.00 uur Late check out op zondag tot 17.00 uur Adviesprijs 123,50 Lezersprijs* 99,- ♦Prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Eenpersoonstoeslag €50,- p.n. Toeristenbelasting: 2,65 p.p.p.n. Heeft u uw zomervakantie nog niet geboekt? Dan is dit uw kans om kennis te maken met de fascinerende natuur en cultuur in Noorwegen. Deze rondreis is speciaal voor de lezers van Wegener geselec teerd en ideaal voor gezinnen met kinderen en voor vakantiegangers die graag iets langer op één vaste plek verblijven. U verblijft een volle week in het fjorden gebied en vanuit uw gezellige vakantiewoning kunt u genieten van de prachtige omgeving met grillige fjorden, een overvloed aan watervallen, besneeuwde bergtoppen en imposante bergpassen. Ook kunt u allerlei activiteiten ondernemen, zoals wandelen, fietsen en kanoën, Noorse wafels eten in een berghotel of een écht trollenpark bezoeken. Programma: Dag 1: Vertrek om ca. 14.00 uur van Kiel naar Oslo met Color Line. Dag2 t/m 5: Skeikampen, Skitorget Appartementen (ca. 220 km,) 4 overnachtingen. Rondom Skeikampen zijn prachtige wandel- en fietsroutes uitgezet. In de omgeving kunt u raften, vissen, paardrijden en kanoën. Dag G t/m 12: Myrkdalen, Voss Fjellandsby (ca. 405 km), 7 overnachtingen. Myrkdalen ligt tussen de Sognefjord en de Hardangerfjord in. In de omliggende bergen zijn zeer veel activiteiten te ondernemen. Maak een dagtocht naar de stad Bergen of naar de gletsjer Jostedalsbreen. Hier worden ook gletsjertochten met gids georganiseerd. Of maak een rit met de beroemde -Flambana omhoog naar Myrdalen en rijd met de mountainbike weer naar beneden. categorie reizen autovakanties Dag 13 t/m 15: Vradal, Vradal Panorama Hytter (ca. 315 km), 3 overnachtingen. Vanuit uw vakantiewoning in Vradal kunt u aan allerlei activiteiten in de omgeving meedoen, te voet of te paard, per mountainbike of per kano. Bezoek ook de prachtige dorpjes, openluchtmusea en kerkjes waarTelemark bekend om staat. Dag IS: Oslo (ca. 215 km). Vertrek uit Oslo met Color Line. Dag 17: Aankomst in Kiel om ca. 10.00 uur en terugreis naar Nederland. Lezersprijs* 369,- prijzen in euro p.p. o.b.v. 5 personen. Niet inbegrepen: reserverings- kosten 15,- per boeking, reis- en/of annuleringsverzekering, bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 handdoeken en huur bedlinnen, eindschoon- maak, borg in Vradal. Inclusief: Retourovertocht Kiel-Oslo met Color Line voor 1 auto en inzitten den, verblijf aan boord in een binnenhut, 14 nachten verblijf in vakantiewoningen op basis van logies, elektriciteit, reisbeschrij ving, reisgids Noorwegen en wegenkaart Noorwegen. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of u kunt boeken bij Buro Scandinavia tel.020-4621030 of via email: info@buroscanbrit.nl ovv Wegener Lezersaanbieding. Buro Scandinavia Ontdekken. Ontmoeten. Ontspinnen. VISIT NORWAY .NL #WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21