PZC Milieu vriendelijk pzc.nl/webwinkel Gratis voor PZC abonnees een uniek buitentafelkleed met Zeeuwse illustraties! Geef de krant cadeau en ontvang dit unieke buitentafelkleed gratis thuis! i8 donderdag 21 april 2011 WEBWINKEL G TOG DG producten voor thuis of onderweg Help eenvoudig mee om energie te besparen en de effecten van klimaatverandering te beperken! Wij bieden u de handige producten aan waarbij u rekening kunt houden met het effect dat deze producten vóór, tijdens en aan het eind van de levenscyclus op uw omgeving kunnen hebben. O.a. door het gebruik van (gratis) zonne-energie. Goed voor het milieu en goed voor uw portemonnee! fsax> Pbwer Categorie diversen Batterijoplader Herlaadt wegwerpbatterijen! Oe batterijlader die zowel oplaadbare als wegwerp batterijen oplaadt.Elk jaar worden er in Nederland ruim 400.000.000 bat terijen verkocht, waarvan 90% wegwerp batterijen zijn. Een gedeelte hiervan wordt gerecycled maar het overgrote deel verdwijnt bij het huisvuil. Met de Eco Power alkaline batterijlader kunt u uw wegwerp batterijen tot 20x weer opladen. Advies €39,95 Lezersprijs €22,95* exclusief 4,95 verzendkosten Onyx Solar-oplader Met solar-opladers kun je overal je mobiele apparatuur opladen door middel van het zonnepaneel gekoppeld aan een interne Li-ion batterij. Deze batterij wordt opgeladen door middel van daglicht, zonlicht is niet perse noodzakelijk. Je hebt dus altijd extra energie bij de hand. Connectoren voor de meeste populaire telefoons en mobiele apparatuur worden standaard bijgeleverd Advies 29,- Lezersprijs 19,95* exclusief 3,95 verzendkosten BON-OPLADERS Hierbij bestel ik: x Batterijoplader a 22,95* exclusief 4,95 verzendkosten x Onyx Solar-oplader a €19,95* exclusief €3,95 verzendkosten Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. Om Ov huisnummer GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING*: Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Opladers', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Ja, ik verras 2 personen die nog geen abonnement hebben op de PZC met 3 weken gratis de krant en ontvang zelf een uniek PZC buitentafelkleed cadeau. Gegevens "gever", tevens ontvanger van een PZC buitentafelkleed: (uw abonneegegevens) Voorletter m/vi Achternaam Huisnummer Postcode Telefoon E-mailadres Ik geef de volgende 2 adressen de krant 3 weken gratis: Na 3 weken stopt het abonnement automatisch, opzeggen is niet nodig. Ontvanger 1: Voorletter Achternaam Postcode Plaats Telefoon (o.a. voor bezorgcontrole) VR-LA-BO-GP3 Het voorjaar is weer begonnen! Na een lange winter gaan we er deze lente weer op uit! Ook uw krant doet mee: zo staat de PZC de hele maand mei boordevol lezersaanbiedingen over dit "Er op uit" thema, tips voor een dagje uit, informatie over festivals, attractieparken, fietstochten en nog veel meer! Ontvanger 2: Voorletter Achternaam Laat uw vrienden of kennissen mee genieten en verwen uzelf: Met deze bon geeft u twee van uw vrienden, familieleden of buren de krant drie weken lang geheel gratis. Na drie weken stopt de bezorging automatisch. U ontvangt van ons dit buitentafelkleed met unieke Zeeuwse illustraties cadeau. Het tafelkleed wordt geheel gratis bij u thuis bezorgd. Huisnummer Postcode Telefoon (o.a. voor bezorgcontrole) VR-LA-BCH3P3 De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon van uw krant treft u nadere informatie. PZC Afdeling Lezersservice Antwoordnummer 54050,5004 VB Tilburg of kijk op www.pzc.nl/tafelkleed Actievoorwaarden: Abonnees ontvangen het unieke buitentafelkleed uitsluitend wanneer zij twee ontvangers van de krant opgeven Eén ontvanger voor drie weken opgeven mag ook, alleen ontvangt u als gever (abonnee) dan geen buitentafelkleed. Daarnaast worden alleen volledig ingevulde bonnen verwerkt Uitsluitend bil correct en volledig ingevulde bonnen wordt de krant na zeven werkdagen bezorgd Na drie weken stopt de bezorging automatisch, opzeggen is dus niet nodigl De ontvangers moeten binnen het verspreidingsgebied van de PZC wonen. U kunt de cheque tot 30 apnl 2011 insturen De PZC heeft voor deze actie een groot aantal buitentalelkleden ingekocht Mocht deze acte de verwachbngen overstijgen, zul len de gratis abonnementen uiteraard gewoon verwerkt worden, voor het buitentafeikleed geldt op op Mocht het zover komen dan zullen wij onze abonnees hierover persoonlijk op de hoogte stellen U ontvangt het tafelkleed binnen 14 dagen bij u thuis. Formaat tafelkleed: +/-185 x 110 cm. U kunt de bon insturen tot 30 april 2011 of kijk op www.pzc.nl/tafelkleed Wees er snel bij want op op! www.pzc.nl/tafelkleed

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 18