Hartje Tirol .nl/abonnee PZC Bobbejaanland, al vijftig jaar het plezantste land! KRAS.NL 7 v'O"':.,:.v' Help duurzaam Geef Filippijnse gezinnen een toekomst vastentijd. donderdag 21 april 2011 ,Vastentl,< weefgetouw rWeen vast inkomen reis per Comfort Class bus ervaren chauffeur/reisleider 7 nachten verblijf In Gasthof Linde 7 x ontbijt en diner het beschreven excursie programma afscheidskoffietafel voor de lezers van deze krant! I met actiecode INCLUSIEF: Doverse opstapplaatsen in uw regio! 8-daagse bus-/excursiereis Wie Oostenrijk zegt, denkt aan Tirol. En wie Tirol zegt, denkt direct aan bergen, prachtige natuur, authentieke dorpjes, gastvrijheid en bovenal gezel ligheid. De bergdorpen in Tirol zijn juist tijdens de zomer zeer de moeite waard om te bezoeken! Al meer dan 25 jaar is de reis Hartje Tirol een groot succes bij ons; vele duizenden reizigers hebben hier een heerlijke vakantie doorgebracht U boekt deze 8-daagse busreis naar de vakantieplaats Wörgl al vanaf slechts 399 per persoon. Dit is inclusief reis per Comfort Class bus, verblijf in Hotel Linde'**, onbijt, diner en excursies naar o.a. de Achensee, Mariastein, Innsbruck, Rattenberg en Hintertux. En wanneer u, als lezer van deze krant met de actiecode WEG40004 boekt, krijgt u nog eens 40 korting bij 2 personen! Excursieprogramma Dag 1: via diverse opstapplaatsen en het cen trale wisselpunt in Asten, rijden we naar ons hotel in Wörgl. We komen daar in de vroege avond voor het diner aan. Dag 2: vandaag zijn we in het bekende bede vaartsoord Mariastein. Ook nemen we een kijkje in de stad Kufstein, een oud vestingstadje aan de rivier de Inn. Dag 3: we bezoeken in Wattens de beroemde Swa- rovki 'Kristalwellten', waar u een kristallen droomwe reld binnenstapt. Daarna rijden we via het zoutstadje Solbad Hall naar Innsbruck, de hoofdstad van Tirol. Dag 4: Wildschönau staat op het programma voor vandaag met een prachtige wandeling door de Kundler Klamm. De middag bent u vrij. Dag 5: na een vrije ochtend rijden we in de middag naar de Achensee. Op de terugweg maken we een stop in het pittoreske Rattenberg, het oudste en kleinste dorp van Tirol. Dag 6: door het Zillertal rijden we naar Hintertux, waar de liefhebbers de gondel naar de gletsjer (niet inbegrepen) kunnen nemen. Dag 7: vandaag maken we een tocht door het groene en bosrijke Brixental en langs het Kaiser- gebergte. Daarnaast bezoeken we een schnaps- stokerij in Brixen. Dag 8: terugreis naar Nederland. Hotel Linde*** Hotel Linde is centraal gelegen aan één van de hoofdstraten van Wörgl. Het hotel is voorzien van een receptie (met kluisjes), lounge, lift, restaurant/ café, eetzaal, Stube, kegelbaan, bar, solarium (ca. 4), tuin met terras en buitenzwembad. VERTREKDATA LR 35.502 28/5,18/6, 9/7,16/7, 30/7, 6/8,13/8, 3/9 en 10/9 8 dagen normaal vanaf £-399" nü vanaf 379 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2-persoonskamer Inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur/reis- leiding, 7 nachten verblijf in Hotel Linde, 7 x ontbijt en diner, beschreven excursieprogramma, gezellige avonden zoals kegel-, bingo- en dansavond en een afscheidskoffietafel. Exclusief: niet genoemde maaltijden, entreegelden, ver plichte stadsgidsen, optionele excursies, fooien, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht) en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR35502 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar 80EK NU en voer de actiecode WEG40004 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel met; 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 35.502 en actiecode WEG40004 waarom zou je meer betalen s ABONNEE VOORDEEL Nieuw Spinning Coaster Dizz Bobbejaanland is één van Europa's populairste pretparken. 2011 is een bijzonder jaar, want 't Plezantste Land bestaat 50 jaar! Dit wordt gevierd met een gloednieuwe attractie: Dizz! Dizz is een duizelingwek kende coaster waarvan de wagens de hele rit lang rond hun eigen as spinnen! Daarnaast zijn er nog meer dan 50 andere spannende attracties, waarvan veel overdekt. De spectaculaire Sledge Hammer, de 25 meter vrije val van de Typhoon, over het water vliegen in de Dreamcatcher en waterpret in de Banana Battle. 2de (goedkoopste) kaartje gratis Entreeprijzen Bobbejaanland: ledereen groter dan 1.40 meter: 31,00 Senioren en iedereen tussen 1 meter en 1.40 meter: 27,00 ledereen kleiner dan 1.00 meter: Gratis Uitsluitend tegen inlevering van de originele, volledig ingevulde bon uit de krant, ontvangt u het 2e (goedkoopste) kaartje gratis. De bon is niet meer te downloa den via de site van PZC. De actie is geldig van 9 april t/m 12 juni 2011. Bobbejaanland is geopend vanaf 9 april t/m 6 november 2011. Let op: in april gesloten op enkele werkdagen. Kijk daarom voor exacte openingstijden op: www.bobbeiaanland.be Bobbejaanland Olensteenweg 45, B-2460 Lichtaart, Tel: 0032 14 55 78 11 BON Bobbejaanland Tegen inlevering van deze originele, volledig ingevulde bon ontvangt u bij aankoop van een entreekaart het tweede (goedkoopste) kaartje gratis*. Aantal personen Voorletters voornaam Naam Om Ov Adres Postcode woonplaats Telefoon e-mail 'Maximaal 2 personen per bon. Deze actie is geldig van 9 april 2011 t/m 12 juni 2011 Deze bon is niet geldig i.c.m. andere kortingen of acties. Deze bon mag niet worden verkocht noch worden uitgedeeld. PLU code: 11/122 PZC gaat zorgvuldig om met persoonsggevens. Op alle Informatie die u aan ons verstrekt Is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op ed.nl treft u nadere informatie aan. De vastentijd ncsdigt ons uitte delen met mensen die het minder hebben. Zo steunt Vastenaktie Inheemse bevolkingsgroepen op de Fiiippijnen.Vastenakr.te helpt gezinnen hun leefgebied te behouden en in hun onderhoud te voorzien. Zo leren we vrouwen bosproducten duurzaam te bewerken tot levensmiddelen en gebruiksvoorwerpen. Ook u kunt helpenI Cordaid De wereld groeit als we delen Giro 5850, Den Haag www.vastenaktie.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 17