www.tantelouise-vivensis.nl 'Met thuiszorg van tanteLouise-Vivensis kan ik hier blijven wonen' stichting ouderenzorg kanaalzone Soms is het niet meer mogelijk om zelfstandig te blijven wonen. U kunt dan terecht in één van onze woonzorgcentra. Daar bieden wij u wonen, zorg en welzijn in een gemoedelijke sfeer. Momenteel zijn er direct appartementen beschikbaar! Onze locaties: Woonzorgcentrum de Redoute in Sas van Gent Woonzorgcentrum 't Verlaet in Westdorpe Woonzorgcentrum de Blide in Terneuzen Om voor een verzorgingshuisplaats in aanmerking te komen, moet er een indicatie van het CIZ zijn. Wij helpen u hier graag bij. Wilt u meer informatie of wilt u graag eens langskomen? Bel ons voor een afspraak: 0115-613356. Woonzorgcentrum de Blide, de Redoute en 't Verlaet 0115-61 33 56 I Tnfo@sokazvl.nl I www.sokazvl.nl www.sokaplus.nl I www.privazorgzvl.nl verpleeghuizen - (woon)zorgcentra - thuiszorg - uitleen hulpmiddelen - personenalarmering IN DE GEMEENTEN BERGEN OP ZOOM, STEENBERGEN WOENSDRECHT Bef met ons Cliëntenservicebureau: 0900 - 900 44 44 Zeven dagen per week 24uurperdag bereikbaar. Vier dagen per week krijgt de 82-jarige Lenie Nijssen thuiszorg van tanteLouise- Vivensis. Dankzij de hulp van het team van wijkverpleegkundige Carina Migal- ski kan mevrouw Nijssen zelfstandig blijven wonen in haar appartement in Steenbergen. "Daar ben ik heel gelukkig mee." "Iedere dag begint voor mij om 7 uur. Maar in het weekend slaap ik lekker uit", lacht mevrouw Nijssen. "De dames van de thuiszorg helpen me met aankleden omdat ik pijn heb aan mijn arm. Daarna drink ik koffie en rook ik een sigaretje. Ik ga vaak naar verpleeghuis De Lindenburgh - één van de locaties van tanteLouise-Vivensis in Steenbergen. Ik woon er vlakbij, maar ik ga altijd met de taxi, want ze willen niet het risico lopen dat er iets gebeurt onderweg." Ook voor ontspanning weet mevrouw Nijssen haar weg te vinden naar tanteLouise-Vivensis: "Ik ga er naar de gymnastiek en ik zing in het koor. We treden ook op", zegt de levenslustige Steenbergse. Buitengewone zorg "De zorg van de mensen van tanteLouise-Vivensis is echt buitengewoon. Ik kan niet anders zeggen. Ik ken de thuiszorgmedewerksters van de thuiszorg al goed en ze kennen mij ook al aardig. Ze hebben altijd vriendelijke woorden voor me en dat betekent veel voor mij." Wijkverpleegkundige Carina Migalski coördineert de thuiszorg in de gemeente Steenbergen. "We hebben hier ruim 90 cliënten en werken met ruim 15 medewerkers van diverse niveaus. We kunnen voldoen aan een uitgebreid pakket van wensen en behoeften, van lichte zorgvormen tot terminale zorg." 'Ook bij een spoedgeval stonden ze meteen voor me klaar' "Daarnaast hebben we een verpleegkundig team voor spoedgevallen. Ik ben wijkverpleegkundige en verantwoordelijk voor de cliëntenzorg. Ik hou onze klanten goed in de gaten en ze kunnen mij bellen als er iets is", vertelt Carina. Mevrouw Nijssen moest onlangs nog gebruik maken van die extra hulp. "Ik was van de bank gegleden. Ik heb de telefoon gepakt en gebeld en ze stonden meteen voor me klaar. Echt waar! Het is heerlijk dat ik zo goed word opgevangen. In De Lindenburgh kom ik heel graag. Maar ik wil er nog niet wonen. In mijn appartement kijk ik uit over het water en zie de boten gaan. Ik kan heerlijk in de zon zitten. Dankzij de hulp aan huis kan ik hier lekker blijven wonen. Elke dag zijn ze er op tijd. Maar in het weekend komen ze -op mijn verzoek- wat later. Voor de thuiszorgdames van tanteLouise- Vivensis zorg ik dan voor iets lekker bij de koffie." Mevrouw Lenie Nijssen, 82 jaar Postbus 73,4600 AB Bergen op Zoom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 72