Philadelphia Zorg Zuidwest ^VlilaclefpUöc U zoekt de juiste aanpak van uw voetproblemen? Kom dan naar de registerpodoloog! Stichting Philadelphia Zorg is een landelijke organisatie voor mensen met een verstandelijke beperking die zorg en/ of ondersteuning nodig hebben. Vanuit een christelijke visie willen wij er aan bijdragen dat mensen met een verstandelijke beperking het beste uit zichzelf kunnen halen. REGISTERPODOLOOG De registerpodoloog is uw voetspecialist voor onder andere podotherapeutische behandeling en steunzolen. De paramedische voetzorg door registerpódologen wordt door vrijwel alle zorgverzekeraars vergoed. Registerpodologen zijn ingeschreven in het kwalite'rtsregister van Stichting LOOP. De registerpodoloog kan helpen bij onder andere: voorvoetklachten hielklachten zenuwklachten teenafwijkingen voetdeformaties houdingsklachten (knieën, heup, rug, nek) voetklachten bij kinderen Ook bij systeemziekten, zoals reuma of diabetes, die vaak gepaard gaan met (ernstige) Voetklachten, kan een registerpodoloog voor aangename voorzieningen zorgen. Behandeling bij een register podoloog van Podozorg geschiedt uitsluitend op afspraak. BeJ voor een afspraak 0113571565 of mail naar sturris@podozorg.nl Register podoloog John Sturris Podozorg Yerseke p/a Sturris schoenen kerkplein 10 4401 ED Yerseke Podozorg Kapelle p/a Fysiotherapie van Loo en Veerhoek biezelingsestraat 63 4421 BR Kapelle Philadelphia Zorg Zuidwest biedt ondersteuning op het gebied van wonen, dagbesteding, !eer-/werktrajecten, logeren en ambulante begeleiding. Wij hebben o.a. locaties in Heinkenszand, Zoutelande, Koudekerke, Middelburg, Goes, Terneuzen en Vlissingen. Heeft u vragen of wilt u de moge lijkheden bespreken, dan kunt u bellen naar (0118) 61 71 22 of mailen naar zorgloketzuidwest@philadelphia.nl Philadelphia wil er vanuit een christelijke visie aan bijdragen dat mensen met een verstandelijke beperking gelukkig kunnen zijn en het beste uit zichzelf kunnen halen. Daarom doen we ons werk met verantwoordelijk heidsbesef, passie, aandacht en professionaliteitWe gaan uit van de mogelijkheden van iedere individuele cliënt als het gaat om zorg, wonen, werken, leren, dagbesteding en welzijn. PHILADELPHIA ZORG ZUIDWEST Regiokantoor: Groenmarkt 19a 3311 BD Dordrecht T (078) 711 07 00 E zuidwest@philadelphia.nl vyww.philadelphia.nl/zuidwest Het beste uit jezelf Bij de gebittenwinkel Goes kunt u nu terecht voor alle mogelijke soorten kunstgebitten, al dan niet op implantaten. Onze klinisch prothese technicus Cor geeft u duidelijke uitleg over de '(klik)prothese' en de behandelwijze. Tijdens een eerste consult, dat overigens gratis is. bent u in de gelegenheid om samen met Cor de mogelijkheden te bespreken. Ook voor reparaties aan uw kunstgebit kunt u ten alle tijden bij ons terecht. Bel voor een eerste (gratis) consult 0113 231220 of kom bij ons langs voor het maken van een afspraak! De Gebittenwinkel Goes Van de Spiegelstraat 56 4461 LN Goes T +31 (0)113 231220 www.degebittenwinkel.nl Openingstijden: ma t/m do 08.00-12.00 uur/12.30-16.00 uur. Vrij 08.00 uur -12.00 uur/12.30-14.00 uur. Mensen die nog maar een korte levensverwachting hebben, kunnen er voor kiezen om in een huiselijke, warme omgeving hun laatste levensfase in te De bewoner krijgt de beschikking over een eigen kamer, waarin spullen van thuis en soms zelfs huisdieren welkom zijn. Verpleegkundigen, vrijwilligers, medisch adviseurs en geestelijk verzorgers zetten zich dagelijks in om de bewoners bij te staan. Voor vragen of een rondleiding kunt u contact opnemen met T: 0113-24 26 00 (Clarahofje te Goes) www.hospicegoes.nl T: 0118-63 20 10 (De Casembrootte Middelburg) www.hospicemiddelburg.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 64