20| zeeland Digitaal museum via speciale app op Badkameracties! 1 1 imabo E LOGUS Sanitair uitverkoop 6.950,- logusvlissingen.nl INITIATIEF Jaap Verseput lanceert voorbeeld digitale presentatie schoonheid van en informatie over de regio Moderne gezinsbadkamer Luxe relax badkamer Tweede Paasdag Showroom open! 11.00- 16.00u Daarom kiest u voor Log us! woensdag 20 april 2011 S door Ali Pankow Al jaren voordat de iPhone bestond, had cultureel-agrarisch on dernemer Jaap Verse put uit Zonnemaire eigenlijk al be hoefte aan een dergelijk communi catiemiddel. Niet verwonderlijk dus dat hij initiatiefnemer is van - het Digitaal Museum Schouwen- Duiveland. Het. gaat om een zogeheten 'app', ofwel een programma dat op de iPhone gezet kan worden en dat een schat aan informatie biedt. In dit geval over Schouwen-Duive- land. Het woordje app geldt als af korting voor application en bete kent dus letterlijk 'toepassing'. De nu door Verseput gelanceerde museum-app is voor 0,79 cent te koop via de app-store, waar al die verschillende toepassingen wor den aangeboden. „Ik ben er lang mee bezig geweest. Eigenlijk al sinds 2004", lacht Ver seput. Hij wilde bij de kunstzinni ge picknickplekken op het eiland (een ander creatief project uit zijn koker) geen bordjes met geschre ven uitleg geplaatst hebben. Toch zou wat achtergrondinformatie hier best welkom zijn. „Ik dacht: de tijd komt wel dat je dat per tele foon kunt verwezenlijken. Eerst nog eindeloos geprobeerd met ge- Jaap Verseput toont een voorbeeld van de werking van het Digitaal Museum Schouwen-Duiveland. Binnen een straal van 30 meter bij picknickplek Zin gend Zand biedt de app op zijn i-Phone een filmpje van een optreden dat op deze locatie ooit werd gegeven. foto Dirk-Jan Gjeltema sproken tekst per 06-nummer. ik het wilde hebben." Verseput Schouwen-Duiveland' in. Zodra je beginnen opgezet, maar deze mu- Daar heb ik van afgezien: te duur geeft een demonstratie: „Je gaat die app hebt gedownload, kun je seum app geldt natuurlijk als groei- per gesprek en veel gedoe. Maar via je iPhone naar de app-store en informatie over de picknick-plek- model. Alle musea in de regio kun- nu is het dan zover en is het hoe toetst daar 'Digitaal Museum ken oproepen. Die heb ik er om te nen erbij aansluiten", benadrukt Strakke badkamer waar u helemaal tot rust kan komen. Heerlijk bijkomen in een ruim ligbad of in de ochtend onder de ruime douche. De wasbak met spiegel geeft een ruimtelijk effect. van 12-095,- voor De ideale badkamer voor drukke huis houdens. Niet meer wachten op elkaar, maar tegelijk gebruik maken van de ruime inloop douche en de handige strakke wasbakken. van QAOff,- voor Al jarenlang een bekend en vertrouwd adres Compleet en actueel aanbod badkamers en tegels Uitsluitend gerenommeerde merken Geen aanbetaling (betaling na plaatsing en oplevering) Deskundig en creatief advies op maat Gratis levering aan huis Vakkundige installatie en montage door eigen monteurs Uitstekende garantievoorwaarden Voor elke smaak en ieders budget Scan deze code met uw smartphone en bekijk de acties online! Deze acties zijn geldig van 16 t/m 29 april 2011, Prijzen zijn incl. BTW. Vraag naar de voorwaarden. Druk- en zetfouten, prijs- en product-, wijzigingen voorbehouden Vlissingen: Marie Curieweg 9-13, 0118 - 69 00 25

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 56