281 sport NU Vijf trainingslopen in aanloop naar Halve van Renesse IN2013 5 49750 Kraj'icek uitgeschakeld in Stuttgart Van der Klooster onder het mes FM Sranang 2 verliest slotduel Loonbedrijf de Loof wint kartwedstrijd Onda 4 mag naar kampioenschap I JAAR DE HELFT EN DE HELFT uk komt vanzelf, je moet het alleen wel pakken Verwacht meer. 2 Jaar 0% rente. €3.20% woensdag 20 april 2011 UITSLAGEN BILJARTEN Driebanden. Derde divisie. Hoondert/De Waard - Wellse Vaert 2 6-2: Richard de Bruin - Piet van Steen 35-18, 45; Frans de Koek - Jac ques van de Klundert 35-26, 54; Bram de Waard - Jac Mathijssen 30-19, 60; Eddy der Weduwe - René Pijnen 13-30, 49. Teamcompetitie. Beslissingswedstrijden. Li bre Cl. De Poedel - De Kastanje 22-33; De Kastanje - De Poedel 31-29. Libre C3. 1. On der Vrienden 5-1; 2. LBV 4-2; 3. HGL/KOT '86 2-4; 4. TOG 1-5. Driebanden B2. 1. Onda 4 4-0; 2. Onda 3 2-2; 3. Kwadendamme 0-4. TENNIS Stuttgart. Vrouwen. Eerste ronde: Gorges (Dui) - Krajicek (Ned) 6-3 6-1, Kucova (Slw) - Tsjakvetadze (Rus) 1-6 7-5 4-4 opgave, Stosur (Aus/5) - Martinez Sanchez (Spa) 7-5 6-1, Han- tuchova (Slw) - Dulgheru (Roe) 7-5 6-3, Lisicki (Dui) - Cibulkova (Slw) 7-5 7-6 (2), Pavljoetsj- enkova (Rus) - Vinei (Ita) 6-3 6-4. Fes. Vrouwen. Eerste ronde: Lalami (Mar) - Doi (Jap) 6-2 7-5, Daniilidou (Gri) - Urszula Radwanska (Pol) 2-6 7-6 (8) 6-4, Safina (Rus) - Craybas (VSt) 6-1 6-0, Pivovarova (Rus) - El Al- lami (Mar) 6-3 7-6 (2). Barcelona. Mannen. Eerste ronde: Greul (Dui) - Kendrick (VSt) 6-4 6-4, Gimeno-Traver (Spa) - Starace (Ita) 4-6 6-1 2-0 opgave, Dodig (Kro) - Millot (Fra) 6-2 6-3, Nishikori (Jap) - Ri- ba (Spa) 6-2 opgave, Gasquet (Fra/9) - Chela (Arg) 2-6 7-6 (2) 6-4, Ferrero (Spa) - Malisse (Bel) 6-4 6-2. Tweede ronde: Monfils (Fra/7) - Haase (Ned) 3-6 7-6 (3) 6-2. WIELRENNEN Arco. Ronde van Trentino. Eerste etappe, in dividuele tijdrit, Riva del Garda - Arco: 1. Klöden (Dui) 13 km in 15.24, 2. Malori (Ita) 0.01, 3. Machado (Por) 0.08, 4. Nibali (Ita) 0.10, 5. Ascani (Ita) 0.11. B STUTTGART - Michaëlla Krajicek is gisteren uitgeschakeld in de eerste ronde van het tennistoernooi in Stuttgart. Na haar sterke reeks in de kwalificaties was de Nederland se tennisster in haar eerste partij in het hoofdschema niet opgewas sen tegen de Duitse Julia Gorges. Krajicek verloor de wedstrijd met 6-3 6-1. Krajicek speelde in Duits land niet meer onder begeleiding van Marian Laudin. Ze heeft de sa menwerking met de coach deze maand na het toernooi in het Spaanse Marbella verbroken. Vol gens Krajicek was er helaas niet de juiste klik tussen haar en de trai ner, die in het verleden ook haar broer Richard begeleidde. Krajicek besloot in maart te gaan samen werken met Laudin, de assis- tent-bondscoach van de tennis- bond Knltb. Hij ging met haar mee naar het ITF-toernooi in Bath en ook in Marbella. Haar prestaties lieten daar te wensen over. door Jan Dagevos RENESSE - Het aftellen voor de eer ste editie van.de 'Halve van Renes se' is begonnen. De loop, die op 4 juni wordt gehouden, kent een af stand van 21,1 kilometer en is be doeld voor hardlopers en wande laars. Start en finish zijn in Renes se. De karakteristieke vuurtoren, op de Kop van Schouwen, fungeert als keerpunt. Zowel de heen- als de terugweg voert langs schitte rende plekken aan de kust en gaat zowel over verharde als onverhar de gedeelten. Daarnaast is er een hardloopwedstrijd over tien kilo meter. Er zijn inmiddels al 825 in schrijvingen. In de aanloop naar de wedstrijd or ganiseert de Stichting Sportpromo- tion Zeeland onder het motto Road to Renesse een aantal trai ningslopen. Het gaat om vijf professionele trai ningen in groepsverband op het parkoers van de 'Halve van Renes se'. De trainers Jan de Wilde, Jos den Hollander en Robert Kraaijen- brink verlenen hun medewerking. De trainingen zijn op de volgende data: 1, 8,15, 22 en 29 mei. De aan vang is elke keer om 10.00 uur. Het vertrek is vanaf Camping Julia- nahoeve aan de Hoogenboomlaan in Renesse. Inschrijven voor de halve mara thon van Renesse kan via de e-mail: roadtorenesse@halvevan- renesse.nl Verdere informatie is ook te vinden op de website www.halvevanrenes- se.nl. door Roeland van Vliet MIDDELBURG - Zitskiër Kees-Jan van der Klooster moet een schou deroperatie ondergaan, waarschijn lijk in de eerste weken van mei. De 33-jarige Vlissingerheeft het ge wricht in februari bij een val in Ca nada zwaar beschadigd. Wil hij topsport kunnen blijven bedrij ven, dan moet hij onder het mes. Van der Klooster crashte tijdens een afdaling in Kimberley. „Ik ging van 80 naar 0 kilometer per uur in anderhalve seconde", vertelt hij, „En ik heb de hele klap met mijn schouder opgevangen. Die is daar bij uit de kom gegaan en tegelijker tijd werd een aantal pezen flink be schadigd." In Nederland constateerden diver se artsen dat er veel kapot is in het gewricht. Een operatie is - zo is twee maanden later gebleken - on vermijdelijk. Van der Klooster: „Ik moet nu eerst pre-operatief revali deren en dan verwacht ik voor half mei geopereerd te worden. Ik kan al wel weer rollen in m'n rol stoel en handbiken, maar mag de schouder niet te zwaar belasten Wil ik straks weer kunnen ski'' dan moet er echt eerst wat 0 tief hersteld worden." Door de kwetsuur mist de VI ger zijn zomerseizoen. Nornw houdt hij dan zijn conditie op peil met wakeboarden. „Die aanzet naat het winterseizoen loop ik dus mis. Maar vanaf augustus hoop ik wel weer alles te kunnen doen." MIDDELBURG: AUTO STURM B.V., N00RDWEG 467, TEL. 0118 - 612042. GOES: AUTO STURM B.V., AMUNDSENWEG 39, TEL. 0113 - 602000. GOES De zaalvoetballers van FM Sranang 2 moesten in hun laatste wedstrijd van dit seizoen genoegen nemen met een nederlaag. De Goese eer steklasser verloor in eigen huis met 5-8 van middenmoter Halste ren 1. Halverwege was het al 1-3. Daarna was het op een gegeven moment zelfs nog 1-6. Voor FM Sranang 2 scoorden Peter Overdulve drie keer. Yordi Matondo was tweemaal trefzeker. MIDDELBURG In Middelburg werd maandag de twaalfde race van het Zeeuws in door kartkampioenschap voor teams verreden. In het eerste half uur ontstond er een boeiende strijd tussen Siersmederij Wisse, Snap On Racing en Loonbedrijf de Looff. Het was continu stuivertje wisselen tussen deze drie teams. Uiteindelijk trok het team van De Loof aan het langste eind. KRABBENDIJKE Onda 4 is in Haamstede winnaar geworden van de beslissingswed strijden in het driebanden B2 van het district Delta/Zuid West. De Krabbendijkenaren versloegen de clubgenoten van Onda 3 en Kwa dendamme. Onda 4 bleef ongeslagen en mag naar de gewestelijke kampioen schappen die in Kwadendamme worden gehouden. flEW HYUnDRI POSSIBILITIES. Genoemde pnjren zijn incl BTW en BPM en exd kosten rijklaar maken, laktoeslag en verwijderingsbijdrage Afgebeelde modellen kunnen afwgken van standaarduitvoering Energielabel en wegenbelastmgvnjstelling is afhankelijk van de verkrijgbare uitvoering Actie is alleen geldig op de Hyundai MO, Hyundai i20, Hyundai i30 en Hyundai i30 CW en geldt opde consumentenprijs exd opties, accessoires en overige kosten Betaling 2e helft uiterlijk 2 jaar na registratiedatum Geldt niet op actiemodellen Voor de voorwaarden verwijlen wij naar de brochure Druk- en tetlouten voorbehouden Actie geldig met datum koopovereenkomst vanal 15 april 2011 met een uiterste registratiedatum van 30 |uni 2011 Vraag uw dealer naar de voorwaarden- Gecombineerd brandstofverbruik: 3,7 - 5,8 (1/100 km) 27,0 -17,2 (km/l); CO, - emissie: 98- 135 (g/km). Uitstoot- en brandstofverbruikgegevens zijn gebaseerd op tests die zijn uitgevoerd volgens Europese Verordening 715/2007/EEG. Na 2 |aar hint u gebruik maken van het doorlopend krediel met een ettcclief rentepercentage van 5.9% lop basis van do huidige rentestand) Voor de voorwaarden verwijlen wij u naar de brochure Gonoemde pnjien njn mei BTW en BPM en exd losien rijklaar maken, laktoeslag en vorwijdenngsbijdrage Afgebeelde modellen kunnen afwgken van de standaanluilvoenng Dit aanbod betreft een uilgesleldobelalmg en doorlopend krediet van Hyundai Financial Services Hyundai Financial Services bemiddelt in financiering van Alpha Credit Nederland (Vergundingnmmet 120125181 Toestmg en registratie bg hel BKR te Gel Prns- en rentowijzigingen voorbehouden. Prospectus verkrijgbaar via wwwhyundai nt Rij de nieuwe Hyundai i20 voor T f en betaal de rest rentevrij over 2 jaar. www.hyundai.ni T GARANTIE De nieuwe Hyundai i20 rijden? Volg de volgende route. Betaal de helft nu. Vaak is de inruil van je huidige auto al voldoende. De andere helft voldoe je na twee jaar; rentevrij. Je profiteert meteen van de vijf jaar garantie. Ongeacht het aantal kilometers. Geluk ontstaat na het nemen van een besluit. Pak jij je geluk?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44