V Dag, tante Trees Luna Riet van Schelven - Vader 32 I familieberichten woensdag 20 april 2011 niensQnlinq.nl Wij zijn verdrietig dat na een langdurig ziek zijn uit ons midden is weggenomen onze lieve schoonzus en tante Trees Janse-van Dorsselaer Wij wensen Toon, kinderen en kleinkinderen veel stérkte met dit verlies. Familie Janse neven en nichten Jolanda Lieve Trees Voor altijd in ons hart Peter en Magda Jacco en Cindy Pieter Robin "Eindelijk weer samen" Wij delen u met verdriet mede dat onze moeder, schoonmoeder en grootmoeder op maandag 11 april 2011 plotseling is overleden Pietemella Christina Oldeman - Gabriëlse sinds 2001 weduwe van Berend Oldeman Middelburg, 8-9-1923 Bloemendaal: Amsterdam: Haarlem: Zierikzee: Bloemendaal: Middelburg, 11-4-2011 Paul Oldeman Els Hendriks Peter Oldeman Vino Platen Carolien Oldeman Dave Oldeman Nona van der Werf Tim Oldeman Louise Oldeman Correspondentieadres: Sportlaan 22 4332 TM Middelburg Wij hebben in besloten kring afscheid genomen. Zijn bootje heeft de haven bereikt. Ontroerd en erg verdrietig willen wij vertellen dat heel rustig van ons is weggevaren Willem Jacob de Kramer "Opa" 17 maart 1920 18 april 2011 Opa...klein van stuk; groot in zijn liefde voor ons... wij gaan hem vreselijk missen. Maria de Kramer-van Heusden Michel Claudia Nicky Correspondentieadres: Commandoweg 20 4381 BHVlissingen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Intens verdrietig delen wij u mede dat, na een kort ziekbed, is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en opa Jan Jan Langeraar Jan Gerrit 01 -08-1921 Vlissingen 114-04-2011 Wij zijn dankbaar voor alle jaren die wij samen mochten delen. Suus Langeraar-de Beer Kinderen klein- en achterkleinkinderen Boulevard Bankert 168A 4382 AC Vlissingen Naar de wens van Jan hebben wij in familiekring op 19 april afscheid van hem genomen. In liefde gedenken we onze schoonzus en tante Maria van Schelven-Vader echtgenote van Gerard van Schelven Middelburg: Annie Schat-van Schelven Henk Schat (in herinnering) Enschede: Ria Mulder-van Schelven Cees Mulder Neven en nichten Zo bijzonder Zo kwetsbaar Zoveel jaren zoveel gedeeld Plotseling uit onze kring verdwenen de dag na ons optreden CokkyRosel Verbijsterd zijn wij door dit onverwachte afscheid PADOVANA - ensemble voor kamermuziek Bert Alderliesten, Nellie Alderliesten, Anja Buijsse, Matty Cijsouw, Bert Geleijnse, Christien Labruyère, Hannie de Kok, Verena Putzer, Marianne Ton I.v.m. het overlijden van onze oma Ovaa is Zuivelhoeve Aagtekerke a.s. donderdag de gehele dag GESLOTEN Fam. J. Maljaars-Koppejan Lieve Mia Bedankt voor je vriendschap en de gezellige kaartavonden Heieen Pascal Een engeltje is op reis gegaan... Maanden van hoop en vrees en uiteindelijk is het leven haar niet gegeven Lieve Luna, rust zacht. Namens buren en kinderen van het Amaliaplein Wemeldinge, april 2011 Daar alleen kan liefde wonen daar alleen is 't leven zoet, waar men vrij en ongedwongen alles voor elkander doet. Bedroefd, maar ook dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat op 90-jarige leeftijd van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Goes, t Kamperland, 6 december 1920 19 april 2011 Janna Timmerman - Rijn (Jannie) sinds 1987 weduwe van Willem Jacobus Timmerman. Vrouwenpolder: Jenny en Jaap (in herinnering) Carlo en Renske Sacha, Menno Marcel Goes: Wil en Jaap Marijn en Annette Suzanne, Jens Anne en Rogier Willem en Vivian Heerjansdam: Gerard en Trude Jan Geert 's-Heer Arendskerke: Nelleke en Wim Greetje en Siamak Marit en Jurrie Jos Houd moed, Landru! Correspondentieadres: Oostsingel 148,4461 KH Goes De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 23 april om 11:13 uur in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van voornoemd rouwcentrum. Voorafgaand aan de dienst is er van 10:30 tot 11:00 uur gelegenheid tot aficheid nemen. Wij zijn dankbaar voor de goede zorg die onze moeder de afgelopen periode heeft ontvangen in het Gasthuis te Goes en Alexiaplein te Kamperland. Verslagen Haar onverwacht snelle overlijden heeft ons diep getroffen. Zij was meer dan 35 jaar actief en betrokken bestuurslid en medewerkster van onze stichting. Daarmee was zij een warm ambassadeur van Israël Zeeuwse Stichting Steun aan Israël. Martine, Petra, Inge, Wim en Leo en veel Zeeuwse vrienden van Israël. Wij zullen haar heel erg missen. We zijn Serard dankbaar voor zijn steun aan haar hierin.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32