Corrie Joosse en Jan Koppejan Adrie Poppeen Mina Poppe-Wondergem Petra Warniers Lieve Petra, 0 IDensenlinq.nl woensdag 20 april 2011 familieberichten 131 1951 2011 1 Op maandag 25 april 2011 zijn 60 jaar getrouwd. Wij vieren dit in familiekring. Wilt u ze feliciteren? Graag uitsluitend schriftelijk d.m.v. een kaartje. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Fam. Koppejan 't Bijltje 11 4332 AT Middelburg Op 26 april zijn onze (grootouders 50 jaar gel Hartelijk gefeliciteerd! Jan en Annemiek, Brendan en Megan. Ellie en Ricardo. K 26 april 2011 1 Oranjeplein 11 - 4374 AG Zoutelande Na een lang leven is onze moeder, oma en overoma rustig ingeslapen. Wilhelmina Adriana de Looff Sinds 29 juni 1977 weduwe van J.M.Breure Kortgene 31 januari 1919 Goes 118 april 2011 Leek: Hans Breure Lily Breure-van Kessel Roden: Ingrid Jansen-Breure Willy Jansen Merijn Daan Joris Kats: Rinus Breure Edith Breure-den Oudsten Kats: Jewan Breure Madeion Breure-van Damme Kortgene: Sandra Breure Michel van Loenhout De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Fam. Breure Oostzeedijk 14 4485 PM Kats Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 22 april van 17.00 tot 19.00 uur in de Zeeuwse Rozentuin, Katse Groeneweg 3,4485 PH Kats. Wij vinden geen woorden om het te zeggen Hoe wij je zullen missenallemaal! Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen Het hart spreekt een niet uit te spreken taal Zo uitkijken naar een nieuwe start! Het is haar niet gegund, na een week van hoop en verdriet, heeft ze de oneerlijke strijd verloren Intens verdrietig geven we u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, dochter, zus en schoonzus r in de leeftijd van 43 jaar Nico Verherbrugge Michel Verherbrugge, Fabienne Trihou Eric Warniers t en Frida Warniers-Roedts Bart Warniers en Manella de Putter Ineke en Johan Klein-Verherbrugge Jaap en Anneke Verherbrugge-Lauret Wilco Verherbrugge en Evelien van de Velde Schoondijke Eede Sluis Velp Breskens Terneuzen 19 april 2011 Damstraat 9 4507 BN Schoondijke Gelegenheid om afscheid van haar te nemen is er in hèt mortuarium van het zieken huis te Oostburg op donderdag 21 april van 19.45 tot 20,15 uur en vrijdag 22 april van 19.45 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst voor haar is op zaterdag 23 april om 11.00 uur in diensten centrum de Mpaneblusser, Buys Ballotstraat 4,45Ó7 DA Schoondijke, Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop van de dienst. Na het condoleren vertrekken we met een select gezeiscHap naar het crematorium De Blauwe Toren te Brugge waar de ceremonie in besloten kring zal plaatsvinden. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat, na een langdurige ernstige ziekte door de Heere, uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Johanna ten Hove-Louwerse Joke in de leeftijd van 58 jaar. Nieuwerkerk: Henk ten Hove Middelburg: Nellie en Johan Hollebrandse Lise in liefdevolle herinnering) Lieke Nieuwerkerk: Henk en Janny ten Hove Alice Joyce Jack Nieuwerkerk: Miranda en Jacco Schot Lourent Anna 19 april 2011 Poststraat 4 4306 CA Nieuwerkerk De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. zaterdag 23 april om 10.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Molenstraat 16 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren om ca. 12.30 uur in genoemde kerk. Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. In verband met bovenstaand overlijden is onze winkel zaterdag 23 april de hele dag gesloten. Bakkerij Ten Hove "Mijn ziel is immers stil tot God. (Ps.62) Na een ernstige ziekte, die zij heel moedig en geduldig heeft gedragen en waarin God haar nog vele extra jaren heeft gegeven, hebben wij nu tot onze diepe droefheid afscheid moeten nemen van onze lieve altijd meelevende en betrokken schoondochter, schoonzus en tante Joke ten Hove-Louwerse in de leeftijd van 58 jaar. Nieuwerkerk: H.A. ten Hove J.M. ten Hove-van Rossum Ommen: Gré ten Hove en Roelof Draaijers Katwijk: Hans en Irma ten Hove-de Jonge Nieuwerkerk: Jeannette en Hans Struijk-ten Hove Herkingen: Marja en Kees Hogchem-ten Hove H.I. Ambacht: Conny en Rien Eckhardt-ten Hove Neven en nichten Wij wensen Henk, zijn kinderen en kleinkinderen Gods troost toe in dit grote gemis en Zijn dragende kracht in de moeilijke tijd die komt. Nieuwerkerk (Zld), 19 april 2011 Nooit meer goedemorgen Nooit meer je lach Je nooit meer het woordje "Enne horen zeggen We missen je nu al We wensen Nico en Michel heel veel sterkte toe Dirk, Ellen, Kim en Amy de Ruiter 'Aan een bijzondere griendschap komt een eind Verdrietig nemen wij afscheid van onze dappere vriendin Joke ten Hove Wij wensen Henk, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe Hans Ellen Kik Linda Mart

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31