zeeland 121 'Gratis parkeeruur op zaterdag' Groen zeventien keer naar de Westhofhaven Gratis glazen n op sterkte Actiecomité Red onze Polders trekt opnieuw naar debat Tweede Kamer Paasconcert EMM in muziekgebouw Paasvuur aan de oever van het Veerse Meer Finale HooilKoorts krijgt extra glans Geen staatssteun in plan Waterdunen Bij'zondere dienst op Goede Vrijdag Amsterdam Klezmer Band in 't Beest Petunia wnrn Campanula woensdag 20 april 2011 W ssa&sassnaHSH bij aankoop van een merkzonnebril vraag naar de mogelijkheden Geldig t/m 15 mei 2011 Bellamypark 38 4381 CK Vlissingen T 0118 41 20 10 HULST - Actiecomité Red onze Pol ders is er nog niet gerust op dat de Hertogin Hedwigepolder behou den blijft. Daarom staat voor vol gende week donderdag weer een busreis naar de Tweede Kamer in Den Haag gepland, waar dan wordt gedebatteerd over ontpolde- ring. Vertrek: 10.30 uur, Hulst, Sta tionsplein; 11.00 uur, Terneuzen, busstation sluizen; 11.30 uur, Kapel- Ie, Wegenwachtstation; 12.00 uur, Wouwse Tol. Aanmelden bij Mag- da de Feijter (06-54362376, eendragt@ziezo.biz), Willy Dobbe- laer (0114-313916) of Kees de Broe ken (0113-639395). De ZMf en Het Zeeuwse Landschap maakten on langs bekend dat zij niet meer per se voor de ontpoldering van de Hedwigepolder zijn. Red onze Pol ders blijft wantrouwig. door Luc Oggel GOES - De fractie van de SGP-ChristenUnie wil dat er op za terdagochtend tussen 09.00 en 10.00 uur gratis geparkeerd kan worden in het centrum van Goes. De partij dient daar morgenavond tijdens de raadsvergadering een motie over in. Onder meer met het oog op de Goese kandidaatstelling voor de ti tel 'Beste binnenstad van Neder land', kan het stadshart volgens de SGP-CU een stimulans gebruiken. Daarnaast wil de fractie het in hun ogen goede winkelklimaat voor de toekomst behouden en waar mogelijk verbeteren. Ondernemersorganisatie OOG en de Marktcommissie juichen het voorstel volgens de fractie toe. De klandizie loopt terug, stellen marktkooplieden. Klanten komen bovendien op zaterdag steeds later, waardoor winkels langer gesloten blijven. 'De concurrentiepositie van Goes ten opzichte van plaatsen in de omgeving op zaterdagochtend is niet sterk, waardoor klanten naar andere winkels en markten trek ken', aldus de fractie in de motie. OOG pleit er al langer voor om het binnenstadbezoek in de rand- uren te ondersteunen. SEROOSKERKE De Muziekvereniging Eendracht Maakt Macht (EMM) uit Seroosker- ke houdt op tweede paasdag een Paasconcert Het vindt plaats in het Muziekge bouw van EMM in Serooskerke. Met het Paasconcert start een nieuw seizoen. De fanfare, het leer lingenorkest en de percussiegroep werken mee. Het concert begint om 10.30 uur. De toegang is gratis. KAMPERLAND Op Noord-Beveland brandt zondag voor de zevende maal een groot paasvuur aan de Sint Felixweg in Kamperland, bij de bietenplaats te genover de botenhelling aan het Veerse Meer. Het vuur wordt om 20.30 uur ontstoken. Het is onder deel van de paasviering van de pro testantse gemeenten op Noord-Be veland. Zaterdag is er een paaswa ke in het kerkje van Kats, 21.30 uur. SEROOSKERKE In De Zandput in Serooskerke wordt morgenavond de finale van HooilKoorts gehouden. De beste bands en muzikanten uit de vijf voorronden treden dan op om uit te maken wie de winnaar wordt, en de bijbehorende extra optre dens en prijs in de wacht sleept. De finale krijgt extra glans door op tredens van bands Zaniac en The Hot Stewards. Aanvang: 20.00 uur. BRUSSEL De Europese Commissie gaat er van uit dat er in het plan Waterdu nen bij Breskens geen sprake is van staatssteun. Dat antwoordt Euro commissaris Joaquin Almunia op vragen van Europarlementariër Lu cas Hartong (PW). De provincie en recreatiebedrijf Molecaten wer ken samen om de Oud-Breskens- polder om te toveren in een recrea tie- en natuurgebied. MIDDELBURG In de Oostkerk in Middelburg wordt op Goede Vrijdag de veroor deling en kruisdood van de Here Je zus op een bijzondere manier her dacht Aan de hand van het Evange lie van Johannes wordt de bezoe ker meegenomen naar deze gebeur tenis. Gesproken woorden worden afgewisseld met zang van het Bach- koor. Bram Beekman bespeelt het orgel. Aanvang 19.30 uur. GOES De Amsterdam Klezmer Band treedt zaterdag 23 april op bij Po dium 't Beest in Goes. Het gezelschap brengt klezmer-, zi geuner- en balkanmuziek, veelal ei gen repertoire. Job Chajes brengt jiddisch gekruide raps, Alec Kopyt brengt Russische zang. In totaal telt de band zeven multi- muzikale leden. Aanvang is 22.00 uur, de zaal is open vanaf 20.30 uur. kraanschip, beleeft zijn maidentrip. De Oleg Strashnov is eigendom van rederij Seaway Heavy Lifting uit Zoe- termeer. Het kraanschip komt de komende ham Shoal windmolenpark. Dat tijd in totaal zeventien keer naar de windpark ligt voor de oostkust van Westhofhaven in Vlissingen om ma- Engeland. teriaal te laden voor het Shering- foto Wim Kosten/maratimephoto.com GroenRijk Middelburg Mortiereboulevard 2 Middelburg 0118-470400 www.groenrijk.nl /■Meet (hat er leeft Van stek. Bacopa, Lobelia, Sanvitalia of Petunia. Potmaat 10,5 cm. Per stuk van voor Pelargonium grandiflomm. Diverse kleuren. van 2$9 VOOr Potmaat 12 cm. Per stuk 1 f Surfinia. Diverse kleuren. In hangpot 0 25 cm. Per stuk van 9r99 voor Ma, t/m vrij. 10:00 - 21 Za. 09:00 - 17 Zo.' 12:00 - 17 Campanula Addenda® 'Blue Star'. Blauw. van 3:99 VOOr Potmaat 12 cm. Per stuk :00 uur :00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21