Swing IN 2013 m 2oI zeeland Automobiliste (41) «plan Perkpolder verder weg dan ooit' negeert stopteken H Negende Linietocht van de Smokkelaars 'Bigbandmuziek is heel Via website mening geven over imago van Terneuzen nEW DE HELFT EN DE HELFT Verwacht meer. 3.997,1so eluk komt vanzelf, je moet het alleen wel pakken 2 Jaar 0% rente. regioagenda dinsdag 19 april 2011 BRESKENS Een vrouw (41) uit Breskens moet het voorlopig zonder rijbewijs stel len. Ze had teveel gedronken en ne geerde gisterochtend in alle vroeg te eerst een stopteken van de poli tie. De vrouw ging steeds harder rijden en doofde ook haar lichten. Na een achtervolging stopte ze als nog in de Nijverheidsstraat in Bres kens. Ze bleek ruim drie keer te veel gedronken te hebben. STEKENE Wandelsportvereniging de Smokke laars uit Stekene houdt overmor gen de negende Linietocht. Vertrek plaats voor een wandeling van 6,12 of 20 kilometer is vanaf Vrije basis school De 3 beuken, P. Van Lierde- straat 2 in Stekene. Vertrekken kan tussen 9.00 en 15.00 uur. De kosten voor deelname zijn 1,50 euro. De tocht voert onder meer langs de Linie en de Wal en door de wa- terleidingbossen van Sint Jansteen. door Harold de Puysseleijr perkpolder - De realisatie van Plan Perkpolder is volgens akker bouwer en campinghouder Char les Heiszier uit Perkpolder 'verder weg dan ooit'. Hij reageert daarmee op recente berichtgeving waarin de uitvoer ders van het plan aangeven na de definitieve goedkeuring van het be stemmingsplan als eerste aan de slag te willen met de sloop en op hoging van het veerplein. Mits er dan een onherroepelijk bestem mingsplan ligt, uiteraard. De Raad van State beslist daar binnenkort over. Behalve die hindernis ziet terneuzen - Het imago-onder- zoek van de gemeente Terneuzen heeft tot gisteren een kleine drie honderd reacties opgeleverd. Die kwamen binnen via ingevulde enquêteformulieren en via e-mail Heiszier nog meer leeuwen en be ren op de weg voor Plan Perkpol der. „Bijna alle reguliere pacht en eigendom in de westelijke Perkpol der is nog gewoon in pacht en be zit van de daar exploiterende boe renbedrijven. Al wordt het bestem mingsplan goedgekeurd, dan zal men toch eens serieus met de be langhebbenden moeten gaan pra ten", aldus de akkerbouwer en campinghouder die zelf tot die be langhebbende pachters behoort. „Waarom wordt er zo lang mee ge wacht? Vertrouwen ze de voort gang niet? En hoe lang kan men het ontpolderen van de Oostelijke Perkpolder nog stil houden in de of de gemeentelijke website. Inwo ners die geen formulier in de bus hebben gehad, kunnen ook meer doen aan het onderzoek. Dat kan tot en met vrijdag via www.terneu- zen.nl. Ook mensen die niet in de hogere regionen?", vraagt Heiszier zich af Ook de 'enorme malaise in de pri vate bouwsector, de hypotheekver lening en het enorme woningover schot in Zeeuws-Vlaanderen' zijn volgens hem factoren die maken dat Plan Perkpolder tot mislukken gedoemd lijkt. „Wij gaan proberen om via onze website belangstellenden op de hoogte te houden van de stand van zaken zoals wij die ervaren, zo dat niet alleen maar de mooie praatjes van de projectontwikke laars de boventoon gaan voeren." www.campingperkpolder.nl gemeente Terneuzen wonen kun nen via de enquête op internet hun mening geven. In omliggende steden zijn inmid dels vierhonderd straatinterviews afgenomen. door Eugène Verstraeten Bigbandmuziek is voor veel mensen niet meer dan een verre herinne ring aan de jaren dertig en veertig. Toen liefhebbers aan de radio gekluisterd zaten als de swin gende klanken van het orkest van Glenn Miller uit de luidspreker kraakten. Leuk toen, maar klinkt bigbandmuziek tegenwoordig niet fJ THinKinG. nEW HYunoni POSSIBILITIES. Aankoopprijs Aanbetaling/ inruil (50%) Kredietlimiet Termijnbedrag per maand Effectieve rente op jaarbasis Loopujd in maanden Krediet- vergoeding Totale prijs van het krediet Hyundai ilO 7 995,00 €3.997,50 €3.997,50 €0.00 0,0% 24 €0.00 €3997,50 Na 2 par kunt u gebruik maken van het doorlopend krediet met een effectiet rentepercentage van 5.9% (op basis van de huidige rentestand) Voor de voorwaarden verwijzen wij u naar de brochure Genoemde prijzen zijn incl BTW en 8PM en ew:l kosten niklaar maken, lakloeslag en verwijderingsbijdrage Afgebeelde modellen kunnen afwijken van do standaaiduitvoenng Dit aanbod betreft een uitgestelde betaling en doorlopend kiediel van Hyundai financial Services Hyundai Financial Soivices bemiddelt in financiering van Alpha Ctedit Nederland (Vetgunningnmmer 120125181 Toesting en registratie bij hei BKR (e Tïel. Prijs en rentewijngingen voorbehouden Prospectus verkrijgbaar via www hyundainl. Genoemde prijzen zijn incl BTW en BPM en excl kosten rijklaar maken, lakloeslag en verwijderingsbijdrage Afgebeelde modellen kunnen afwijken van standaarduitvoering Energielabel en wegenbelastingvri|stelling is afhankelijk van de verkrijgbare uilvoering. Actie is alleen geldig op de Hyundai 110, Hyundai i20, Hyundai i30 en Hyundai i30 CW en geldt op de consumentenprijs excl opties, accessoites en ovenge kosten Betaling 2e helft uiterlijk 2 taar na ragistratiedatum Geldt me! op acliemodellen. Voor de voorwaarden verwijzen wij naar de brochure Druk- en zetfouten voorbehouden Actie geldig met datum koopoveieenkomst vanaf 15 april 2011 met een uiterste registratiedatum van 30 juni 2011 Vraag uw dealer naar de voorwaarden Gecombineerd brandstofverbruik: 4,6 - 5,5 (1/100 km) 21,7 - 18,2 (km/I); CO2 - emissie: 108 - 129 (g/km). Uitstoot- en brandstofverbruikgegevens zijn gebaseerd op tests die zijn uitgevoerd volgens Europese Verordening 715/2007/EEG. www.hyundai.nl ïggm JAAR DRIEDUBBELE I GARANTIE NU Rij' de nieuwe Hyundai i10 voor en betaal de rest rentevrij* over 2 j'aar. Daar word je vrolijk van. De actie is simpel. Je betaalt de helft nu (vaak is de inruil van je huidige auto al voldoende). En de andere helft over twee jaar; rentevrij. In de tussentijd betaal je geen rente. En ontvang je wel meteen 5 jaar garantie. Hoeveel kilometers je ook rijdt. Sommigen herkennen kansen. Anderen grijpen ze. Wat doe jij? Meer agendanieuws op de webiste van deze krant. TERNEUZEN: GARAGE VERBRUGGE B.V., INDUSTRIEWEG 37, TEL. 0115-681200. dinsdag 19 april axel - Gregoriuscentrum, 13.30 uur: Jo keren, biljarten, yoga 50+; Halle, 13.30 uur; Kaarten, biljarten, aero bics; 14.45 uur: Koersbal; Het Trefpunt, 13.00 uur: Biljarten, sjoe len; breskens - Goedertijt, 13.00 uur: Biljar ten; 13.30 uur: Koersbal; clinge - Malpertuus, 13.30 uur: KBO volksdansen, zingen en biljar ten; 18.00 uur:Avondwandelvierdaag- se; Café de Troubadour, 13.30 uur: Kaarten; graauw - Gemeenschapshuis, 13.00 uur: KBO jokeren; heikant - 't Heike, 14.00 uur: Ouderen- koor; 19.00 uur: Zangkoor; hoek - De Lovenhoek, 9.30 uur: Biljar- De Big Swing Band uit Sas van Gent

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 50