sport 143.
Kloetinge A1 handhaaft zich in vierde divisie
maandag 18 april 2011
IMpACEN
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: GVW - ASWH 2-0, NSC - Kloe
tinge 2-0, Zwaluwen - Montfoort 1-2, Heerjans-
dam - XerxesDZB 3-2, Nieuw Lekkerland - DTS
'35 Ede 2-0, LRC - RWH 0-1, Rijsoord - Kozak
ken Boys 2-5.
GVW
22
16
2
4
50
63-
26
XerxesDZB
22
15
2
5
47
63-
41
Montfoort
23
11
6
6
39
37-
27
Kozakken Boys
23
9
7
7
34
45-
31
ASWH
23
9
7
7
34
41 -
28
Zwaluwen
23
8
8
7
32
31 -
29
RWH
23
8
7
8
31
32-
35
Kloetinge
23
7
7
9
28
27-
33
Nieuw Lekkerland
23
8
4
11
28
33-
41
Heerjansdam
23
7
7
9
28
33-
46
Rijsoord
23
7
3
13
24
30-
45
LRC
22
5
10
7
23
34-
42
NSC
22
4
8
10
20
26-
40
DTS '35 Ede
23
4
4
15
16
19-
50
Eerste klasse C: Nivo Sparta - Bruse Boys 1 -0,
Stedoco - Dauwendaele 6-0, Schelluinen -
Zaamslag 0-0, Terneuzense Boys - WGZ 2-3,
Achilles Veen - GPC Vlissingen 5-1, Alblasser-
dam - De Zwerver 0-2, Oranje Wit - Roda
Boys/Bommelerwaard 4-0.
Achilles Veen
21
14
3
4
45
59- 22
Alblasserdam
21
12
4
5
40
64- 26
Oranje Wit
21
11
6
4
39
43- 27
Nivo Sparta
22 11
5
6
38
41 - 28
Zaamslag
22 12
1
9
37
40- 50
WGZ
20 10
6
4
36
37- 22
Stedoco
22
9
8
5
35
52- 25
GPC Vlissingen
21
9
5
7
32
35- 35
Roda Boys
21
8
3 10
27
50- 63
De Zwerver
22
8
3 11
27
41- 38
Schelluinen
21
6
6
9
24
31 - 38
Bruse Boys
22
6
3 13
21
34- 46
Terneuzense Boys
23
5
5 13
20
21 - 48
Dauwendaele
23
1
0 22
3
11 - 91
Tweede klasse E: De Noormannen - Arnemui-
den 1-2, Oostkapelle - DFC 0-1, SSV'65 -
WC'68 0-1, Nieuwdorp - Pelikaan 2-0, Zwalu-
we - Internos 2-2, AZW - Dinteloord 2-3, Dui-
veland -Serooskerke 4-2.
Dinteloord
22 13
4
5
43
46- 36
WC'68
22 12
5
5
41
32- 27
Arnemuiden
22 12
4
6
40
43- 39
Nieuwdorp
23 12
3
8
39
56- 36
Pelikaan
22 10
3
9
33
40- 36
Internos
22
9
5
8
32
42- 46
DFC
21
9
4
8
31
44- 36
SSV'65
21
'8
6
7
30
33- 29
Duiveland
21
7
6
8
27
40- 33
Serooskerke
22
8
2
12
26
35- 43
Zwaluwe
22
6
7
9
25
28- 35
Oostkapelle
21
5
6 10
21
29- 38
De Noormannen
22
5
6 11
21
36- 52
AZW
23
5
3 15
18
30- 48
DFS
20 14
4 2
46
53- 26
Yerseke
20 12
4 4
40
53- 29
VCK
20 11
5 4
38
36- 19
De Meeuwen
20 11
5 4
38
29-15
Heinkenszand
20 9
3 8
30
48- 45
Kapelle
20 8
4 8
28
24- 28
Veere
20 8
1 11
25
31 - 39
Nieuwland
20 7
3 10
24
31 - 43
Domburg
20 6
4 10
22
24- 38
SKNWK
20 5
2 13
17
36- 40
Spui
20 3
8 9
17
28- 42
Colijnsplaatse Boys 20 3
3 14
12
24- 53
Derde klasse B:
Seolto 1-0, WHS -
- Tholense Boys 3-
Klundert
The Gunners
Krabbendijke
Noad'67
WHS
Seolto
Tholense Boys
SVG
Rillandia
FSV
Beek Vooruit
Smerdiek
FSV - Klundert 0-1, SVG -
Krabbendijke 1-3, Smerdiek
2, Noad'67 - Rillandia 1-5.
20 16 3 1 51 67- 19
4 2 46 55- 18
4 7 31 36- 34
3 8 30 35- 33
5 7 29 40- 31
6 7 27 34- 37
2 11 23 32- 43
20 14
19 6
20 4
20 5
20 5
Hoedekenskerke
20
16
2
2
50
69-
23
Wemeldinge
20
14
4
2
46
59-
17
Bevelanders
20
14
4
2
46
50-
23
s-Heer Arendsk.
21
13
5
3
44
53-
29
ZSC'62
20
11
3
6
36
49-
31
Borssele
20
9
3
8
30
35-
28
Wolfaartsdijk
20
9
1
10
28
48-
40
MZVC
21
5
6
10
21
29-
36
Apollo'69
20
6
1
13
19
36-
50
Waarde
20
4
1
15
13
29-
88
SVD
20
3
0
17
9
24-
60
Cadzand
20
0
4
16
4
24-
80
Vierde klasse B:
Brouwershaven -
DVO'60
3-5, Mevo - Zierikzee 1-9, Kogelvangers - Hal
steren 2-2, SPS - Vrederust 5-0, WIK'57 - Krui-
ningen 0-2.
Halsteren
22 17
3 2
54
77- 20
Vosmeer
20 17
1 2
48
68- 15
Zierikzee
22 15
2 5
47
79- 18
DVO'60
20 13
0 7
39
75- 44
SPS
20 11
5 4
38
60- 30
Kogelvangers
20 12
4 4
36
53- 17
Kruiningen
19 11
2 6
35
49- 25
Chrislandia
21 7
4 10
25
32- 61
Brouwershaven
20 7
2 11
23
37- 51
SC Stavenïsse
22 4
3 15
.15
36- 71
Vrederust
20 2
2 16
8
22- 71
Mevo
21 1
2 18
5
21 -101
WIK'57
21 1
2 18
5
10- 95
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: Vlissingen - EFC 2-0, WSC -
Nemelaer 2-0, Longa - Best Vooruit 1-1, Jeka -
RKJW/Van Dalsen Inter. B 1-1, Nulandia - RCS
1-2, Nuenen - Geldrop/Houta Bouw 1-1, Bra-
bantia - Theole 3-0.
19 14
3 2
45
54
20 10
7 3
37
39
20 11
3 6
36
37
20 10
4 6
34
37
20 8
8 4
32
27
20 6
9 5
27
29
20 8
2 10
26
33
20 6
5 9
23
32
20 5
6 9
21
23
19 5
5 9
20
26
20 3
4 13
13
16
20 2
6 12
12
24
Nuenen
Brabantia
Vlissingen
Geldrop
Best Vooruit
Longa
Jeka
WSC
Nulandia
EFC
Nemelaer
Theole
RKJW
RCS
21 13
22 13
21 11
23 8
21 9
22 8
21 7
22 7
21 8
21
5 3
4 5
5 5
9 6
4 8
6 8
7 7
7 8
3 10
22 5 10 7
22 6 7 9
22 7 2 13
21 6 3 12
6 2 13
44 48- 27
43 50- 37
35 33- 24
33 36- 30
31 34- 28
30 34- 32
28 34- 33
28 28- 30
27 33 - 42
25 27- 29
25 22- 30
23 32- 39
21 44- 59
20 29- 44
Tweede klasse E: Dubbeldam - Unitas 2-1,
Aardenburg - Roosendaal 0-5, RKsv RCD -
Goes 2-5, Oosterhout - Halsteren afg, TSC -
EBOH 1-3, Moerse Boys - Unitas'30 3-1, Ter-
neuzen - SC 't Zand 1-0.
Goes
Terneuzen
EBOH
Roosendaal
TSC
Halsteren
SC 't Zand
Moerse Boys
Aardenburg
Unitas
Dubbeldam
Oosterhout
RKsv RCD
Unitas'30
Derde klasse A: Zeelandia Middelburg - Axel
4-4, SC Gastel - Steenbergen gest, HW24 -
Hoeven 1-0, BSC - Alliance 2-1, FC Bergen -
21 15
4
2
49
59- 18
21 15
2
4
47
57- 21
22 13
4
5
43
42- 31
21 11
5
5
38
36- 22
22 10
5
7
35
45- 38
20 10
2
8
32
42- 35
23 8
7
8
31
34- 35
21 8
6
7
30
37- 32
22 8
4
10
28
34- 42
21 6
3
12
21
36- 47
22 5
5
12
20
28- 52
21 4
7
10
17
34- 44
21 5
2
14
17
27- 67
22 3
2
17
11
27- 54
Vierde klasse A: Robur - Biervliet 1-4, Steen -
Patrijzen 1-1, Jong Ambon - Walcheren 1-3,
Ria W - Breskens 2-0, Hontenisse - Oostburg
0-2, Clinge - Sluiskil 4-1
RIA W
Steen
Jong Ambon
Patrijzen
Clinge
Oostburg
Walcheren
Biervliet
Breskens
Hontenisse
Sluiskil
Robur
Vierde klasse B: Divo - NSV 0-2, Cluzona - De
Schutters 5-1, SC Kruisland - Meto 2-2,
HSC28 - Grenswachters 4-0, BW'63 - Luc-
tor'88 1-3, Odio - MOC'17 2-1.
Cluzona
MOC'17
Meto
Luctor'88
HSC28
BW'63
Odio
Grenswachters
SC Kruisland
De Schutters
NSV
Divo
Vijfde klasse A: Corn Boys - Sluis 1 -3, Groede
- Hulsterloo 0-4, Hoofdplaat - Vogelwaarde
1-4, Schoondijke - Koewacht 2-2, Graauw - Ter
hole 2-1, Philippine - IJzendijke 2-2, SDO'63 -
Volharding 4-2.
IJzendijke
Philippine
Hulsterloo
Sluis
Corn Boys
Graauw
Schoondijke
Koewacht
Groede
Vogelwaarde
SDO'63
Hoofdplaat
Terhole
Volharding
Vijfde klasse B: Hansweertse Boys - Lepel
straatse Boys 2-3, DZC'09 - Kwadendamme
1 -3, FC Moerstraten - Zeeland Sport 2-3, Lewe-
Renesse
20 2 3 15 7 17- 61 Noad'67 2
20 2 2 16 8 20- 58
21 15
2 4
47
61 -
43
VCK 2
20 10
5 5
35
51 - 39
20 14
3 3
45
63-
25
Dauwendaele 2
20 10
2 8
31
52- 39
20 12
5 3
41
45-
22
Terneuzense Boys 3 20
8
6 6
30
39- 33
21 11
3 7
36
43-
32
Kapelle 2
20
9
1 10
28
31 - 35
21 10
2 9
30
49-
56
Arnemuiden 3
20
7
6 7
27
26- 24
20 7
8 5
29
56-
26
Veere 2
20
7
6 7
27
34- 37
21 9
2 10
29
44-
46
AZW 2
20
8
2 10
26
32- 44
20 7
2 11
23
*44 -
54
Oostkapelle 2
20
7
4 9
25
29- 37
21 6
2 13
20
33-
43
Apollo'69 2
20
7
2 11
23
29- 50
21 5
3 13
18
37-
72
Serooskerke 3
20
5
5 10
20
41 - 44
21 4
5 12
17
31-
46
De Noormannen 2
20
6
2 12
20
44- 60
21 3
5 13
14
38-
79
20 13
4 3
43
55- 18
20 12
2 6
38
41 - 24
20
10
6 4
36
34- 24
20
9
8 3
35
35- 22
20
9
5 6
32
43- 37
20
9
3 8
30
55- 44
19
7
7 5
28
37- 33
20
8
3 9
27
35- 39
20
6
4 10
22
30- 37
19
4
4 11
16
20- 46
20
4
3 13
15
22- 42
20
3
1 16
10
24- 65
23
18
3
2
57
71- 14
23
17
3
3
54
95- 30
21
15
4
2
49
71 - 22
22
11
4
7
37
48- 43
21
10
4
7
34
20- 22
23
9
7
7
34
45- 49
21
9
6
6
33
42- 29
24
9
6
9
33
44- 34
21
7
6
8
27
31 - 35
22
6
4
12
22
35- 49
23
6
4
13
22
40- 80
22
4
6
12
18
21 - 58
21
3
0
18
9
29- 73
23
1
3
19
6
28- 82
VROUWENVOETBAL
Tweede klasse C: IJzendijke - Berkel 2-4, Zwer
vers, cw - Zevenhoven 1 -2, Stedoco 2 - Rhoon
1-2, Lisse - Sleeuwijk 1-1, XerxesDZB - SVS
8-1.
Berkel
Rijnvogels, fc
Barendrecht
Lisse
SVS
Stedoco 2
IJzendijke
Rhoon
Sleeuwijk
Zevenhoven
Zwervers, cw
XerxesDZB
Tweede klasse E: SC 't Zand 2 - Bavel 3-0, Wil-
helmina - Braakhuizen 3-2, Hurwenen - BSC
1-1, Nemelaer - OW'67 5-0, Brabantia - DSE
2-2, Terneuzen - Eindhoven 0-4.
Nemelaer
Eindhoven
Bavel
Hurwenen
DSE
OW'67
Wilhelmina
Braakhuizen
BSC
Brabantia
SC 't Zand 2
Terneuzen
RESERVES ZATERDAG
Hoofdklasse A: Pelikaan 2 - De Zwerver 2 3-3,
Heerjansdam 2 - WGZ 2 1-1, LRC 2 - Terneu
zense Boys 2 1-0, Kozakken Boys 2 - Hoek 2
0-3.
ASWH 2
Heerjansdam 2
Hoek 2
WGZ 2
Kozakken Boys 2
De Zwerver 2
Rijsoord 2
Kloetinge 2
Pelikaan 2
LRC 2
Terneuzense Boys 2
Nivo "Sparta 2
Eerste klasse reserve 011: De Meeuwen 2 -
Tweede klasse reserve 021: Oostkapelle 2 -
Arnemuiden 3 1-1, Terneuzense Boys 3 -
Serooskerke 3 1-2, Apollo'69 2 - SSV'65 2 1-7,
Veere 2 - Dauwendaele 2 1-1, AZW 2 - De
Noormannen 2 3-1VCK 2 - Kapelle 2 0-5.
SSV'65 2 20 13 5 2 44 56- 22
20 15
1 4
46
59-17
20 12
4 4
40
66- 28
20 12
2 6
38
43- 30
19 10
4 5
34
47- 30
20 10
4 6
34
35- 30
19
9
4 6
31
40- 35
20
7
1 12
22
22- 58
20
7
0 13
21
44- 50
20
5
6 9
21
40- 46
20
6
3 11
21
32- 48
20
5
2 13
15
29- 56
18
4
1 13
13
17- 46
20 15
3
2
48
60
20
9
7
4
34
42
20
10
3
7
33
38
20
9
5
6
32
46
20
9
5
6
32
37
20
7
6
7
27
38
19
8
1
10
25
36
20
7
4
9
25
34
19
5
8
6
23
27
20
6
3
11
21
39
20
5
4
11
19
27
20
2
5
13
11
24
Derde klasse A: Spui - Yerseke 1-1, Kapelle -
Veere 2-0, SKNWK - DFS 0-2, Colijnsplaatse
Boys - VCK 0-5.
Victoria'03 1-2, Dosko - Internos 3-0.
dorpse Boys - NVS 0-4, Kaaise Boys -
Renesse
Oranje Wit 2 0-1, Heerjansdam 3
- Noad'67 2
5-1, Vosmeer - Nieuw Borgvliet 2-
3.
4-1, Serooskerke 2
- Hoek 3 4-
2.
Dosko
20 14
2 4
44
52- 19
BSC
20 12
4 4
40
43- 21
Zeeland Sport
20 15
4 1
49
64- 15
Oranje Wit 2
19 14
3
2
45
51 - 22
HW'24
20 12
4 4
40
39- 23
Lepelstraatse Boys
20 13
6 1
45
44- 14
Wieldrecht 2
20 11
4
5
37
45- 29
Zeelandia Mid.
20 10
4 6
34
46- 33
NVS
20 12
5 3
41
43- 15
Groote Lindt 2
20 10
5
5
35
63- 38
Internos
20 10
2 8
32
24- 22
Nieuw Borgvliet
20
8
10 2
34
44- 22
Arnemuiden 2
20 10
4
6
34
36- 25
Axel
19 6
6 7
24
33- 31
Kwadendamme
20
9
6 5
33
41 - 25
Serooskerke 2
19
9
4
6
31
37- 35
Victoria'03
19 7
3 9
24
25- 38
Hansweertse Boys
20
7
7 6
28
44- 29
GPC Vlissingen 2
20
8
6
6
30
44- 35
Alliance
20 7
3 10
24
32- 46
Kaaise Boys
20
7
4 9
25
41 - 45
De Meeuwen 2
20
8
4
8
28
32- 26
SC Gastel
19 5
6 8
21
19- 29
FC Moerstraten
20
6
4 10
22
28- 45
Zaamslag 2
20
7
6
7
27
31 - 33
FC Bergen
20 6
3 11
21
30- 33
Lewedorpse Boys
20
5
4 11
19
31 - 44
Hoek 3
20
6
5
9
23
29- 43
Steenbergen
19 4
4 11
16
23- 41
Vosmeer
20
3
6 11
13
24- 50
Heerjansdam 3
20
6
3 11
21
32- 51
Hoeven
20 4
1 15
13
26- 56
DZC'09
20
3
1 16
10
18- 74
Rijsoord 3
20
3
4 13
13
35- 60
19 8 1 10 21 28- 43
2 11 20 32 - 44
610 18 26- 46
3 12 17 32- 50
3 12 14 26- 45
Vierde klasse A: Wolfaartsdijk - Waarde 10-1,
Bevelanders - Apollo'69 4-0, Cadzand - MZVC
2-2, Hoedekenskerke - SVD 5-0, ZSC'62 - 's
Heer Arendskerke 2-1Borssele - Wemeldinge
2-1.
KLOETINGE - De A-junioren van Kloetinge (gestreept
shirt) komen ook volgend seizoen uit in de vierde divi
sie. De Bevelandse ploeg ging zaterdag weliswaar met
3-2 ten onder tegen Papendrecht, maar omdat de con-
Tweede klasse reserve 022: WHS 2 - Bruse
Boys 2 2-2, Baronie 2 - De Alblas 2 0-5.
Drechtstreek 2
Klundert 2
WGZ 3
Pelikaan 3
De Alblas 2
The Gunners 2
Zwaluwe 2
Bruse Boys 2
WHS 2
Dinteloord 2
Baronie 2
18
10
5 3
35
39-
21
18
10
5 3
35
50-
33
18
10
5 3
35
42-
33
18
9
6 3
33
53-
33
18
9
2 7
29
50-
37
18
9
4 5
28
50-
35
19
7
3 9
24
41 -
39
19
5
7 7
22
33-
35
18
4
3 11
15
23-
39
18
4
3 11
5
30-
53
18
1
1 16
4
24-
77
TSC 2 - Halsteren
-0, Roosendaal 2 -
Terneuzen 2 7-0,
EBOH 2 - Moerse
20 16
1 3
49
60-
22
19 15
3 1
48
56-
22
20 12
2 6
38
57-
24
20 10
5 5
35
47-
22
20 8
4 8
28
40-
31
20 8
2 10
26
43-
44
20 6
6 8
24
28-
32
20 6
6 8
24
35-
51
20 7
3 10
24
26-
47
20 5
5 10
20
43-
47
20 5
4 11
19
32-
52-
19 0
1 18
-2
14-
87
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse reserve 101:
2 4-0, Alliance 2 - Jeka 3 1
HW'24 2 6-1, Baronie 2 -
Sarto 2 - Internos 2 1-0,
Boys 2 0-5.
Sarto 2
TSC 2
Baronie 2
Internos 2
Jeka 3
Roosendaal 2
Moerse Boys 2
Halsteren 2
Alliance 2
HW'24 2
Terneuzen 2
EBOH 2
Tweede klasse reserve 201:
delburg 2 - Walcheren 2 7-2,
tas'30 2 1-1, BSC 2 - Goes 2 1
2 - SC Gastel 2 7-0.
Goes 2
Beek Vooruit 2
Zeelandia Mid. 2
Dosko 2
MOC'17 2
SC Gastel 2
BSC 2
Unitas'30 2
Steenbergen 2
Walcheren 2
JEUGDVOETBAL
A-junioren. Vierde divisie C: Internos -
SWSMC 2-3, Nieuwerkerk - Sparta (AV) 2-1,
VELO - RKAW 3-1, Kloetinge - Papendrecht^,
Zeelandia Mid-
Dosko 2 - Uni-
-1, Beek Vooruit
16 11
4
1
37
61 -
19-#
16 10
3
3
33
53-
19
17
8
6
3
30
45-
22
16
8
2
6
26
41 -
38
16
7
3
6
24
28-
28
17
7
2
-8
23
35-
38
16
5
3
8
16
23-
45
16
3
6
7
15
34-
55
16
3
2 11
11
17-
39
16
2
3 11
9
24-
58
2-3, Madese Boys
SHO 3-0, HBS
- DHC 3-
■1.
VELO
21
21
0
0
63
82-
14
HBS
21
15
3
3
48
68-
31
Papendrecht
21
13
3
5
42
58-
35
Nieuwerkerk
21
9
1
11
28
42-
49
Madese Boys
21
8
3
10
27
33-
46
Internos
21
7
5
9
26
36-
41
DHC
21
8
1
12
25
36-
41
Kloetinge
21
7
4
10
25
43-
58
RKAW
21
6
3
12
21
36-
60
SWSMC
21
6
3
12
21
41 -
66
Sparta (AV)
21
5
4
12
19
44-
48
SHO
21
5
2
14
17
33-
63
B-junioren Derde
Noad 12-0, Desk -
2 0-2.
divisie D: Cortgene/JVOZ -
SC 't Zand 1-3, WSC - PSV
Cortgene/JVOZ
20 18
1 1
55113- 12
PSV 2
19 18
0 1
54117- 9
Jeka
21
12
7 2
43
52- 29
SC 't Zand
21
11
4 6
37
50- 35
GJS
19
9
5 5
32
40- 40
RKWO
21
7
5 9
26
36- 49
WSC
21
5
8 8
23
30- 47
Internos
21
7
3 11
22
38- 55
Noad
20
6
3 11
21
30- 81
Haarsteeg
21
6
3 12
21
29- 52
Desk
21
3
8 10
17
35- 61
Kloetinge
22
3
3 16
12
27- 83
EBOH
21
3
2 16
9
26- 70#
D-pupillen. Eerste divisie B: PSV - MW 1-2,
Willem ll/RKC - FC Den Bosch gest,
VW/Helmond Sport - Cortgene/JVOZ 1-0,
RBC Roosendaal - Fortuna Sittard 4-3, TOP -
VW/Helmond Sport 2 0-1, Roda JC - NAC
2-1.
currenten geen punten haalden, was lijfsbehoud een
feit. Bij Kloetinge A1 ontbraken Roy Mulder en Justin
Le Conté. Zij kwamen zaterdag met het eerste uit tegen
NSC. foto Willem Mieras
PSV
21
16
1
4
49
70- 26
VW/Helm Sport
21
14
3
4
45
53- 30
NAC
21
13
2
6
41
56- 35
FC Den Bosch
20 11
3
6
36
39- 24
Roda JC
21
10
4
7
34
45- 40
RBC Roosendaal
21
8
6
7
30
34- 35
MW
21
7
5
9
26
37- 37
Cortgene/JVOZ
21
8
2 11
26
28- 37
VW/Helm Sport 2
21
7
5
9
26
35- 47
Willem ll/RKC
20
6
5
9
23
30- 32.
Fortuna Sittard
21
5
3 13
18
38- 52
TOP
21
0
1
20
1
9- 79