toe in de slotfase
sport 133
maandag 18 april 2011
M6i*wiiynHBHawwttB8$a
'Het waren de snelste laatste
kilometers die ik ooit in een
marathon heb gelopen'
Remy Vasseur over zijn inhaalrace
door René van Stee
terneuzen - Met nog een kleine
twee kilometer te gaan leken de
kaarten in de Marathon Zeeuws-
Vlaanderen geschud. Een zieden
de eindspurt van Remy Vasseur
gooide de kop van het klassement
zaterdagmiddag echter volledig
overhoop. Op de Scheldeboule-
vard in Terneuzen achterhaalde de
Vlissinger eerst de nummer twee
in de wedstrijd, Stijn Vandevelde
uit Otegem, om vervolgens leider
Ralf Preibisch uit Halsteren bij zijn
nekvel te grijpen.
„Het waren de snelste laatste kilo
meters die ik ooit in een marathon
heb gelopen", zei Vasseur bij de fi
nish op de Markt in Terneuzen
over zijn geslaagde coup. De cijfers
bevestigden die woorden. De Wal-
chenaar liep in de slotfase ruim
achttien kilometer per uur, terwijl
hij bovendien in die fase van de
wedstrijd een achterstand van een
halve minuut ongedaan maakte.
Zijn tijd van 2.37.49 betekende te
vens een persoonlijk record.
Voorafhad de winnaar van de der
de Marathon Zeeuws-Vlaanderen
aangekondigd dat hij niet te hard
van stapel zou lopen. Dif keer
hield de doorgaans zeer fel starten
de Vasseur woord. Dat Preibisch,
een genaturaliseerde Oost-Duitser
die in 1985 een beste tijd van 2.17
op de klokken bracht, er wel me
teen na de start op de Markt van
Hulst wel als een haas vandoor
ging, deerde hem niet. „Ik heb me
er niet door laten opjutten, omdat
ik wist dat het vooral door de
warmte redelijk zwaar zou wor
den en ik voldoende reserves wil
de overhouden om ook het twee
de deel van de race goed door te
komen."
Het verval van Vasseur was inder
daad gering. De eerste 21 kilometer
kwam hij door in 1.17, over de
tweede helft deed hij drie minu
ten langer. „Dat is inmiddels toch
een kwestie van ervaring, ook al
ben ik als marathonloper nog een
jonkie", zei de dertigjarige win
naar daarover.
Vasseur beschouwt de zege in de
Marathon Zeeuws-Vlaanderen, na
een tweede plaats in de editie van
vorig jaar en drie vierde plaatsen
in de Kustmarathon, tot dusverre
als zijn mooiste op Zeeuws grond
gebied en zijn op één na mooiste
ooit. De eindzege in de sterkbezet-
te triatlon van Stein in 2007 staat
nog altijd met stip bovenaan. „Die
wedstrijd heeft enorm veel uitstra
ling en status. Vandaar", liet hij
zijn triatlonhart spreken.
Vasseur keek ook meteen uit naar
16,047 kilometer per uur
Winnaar Remy Vasseur liep de Ma
rathon Zeeuws-Vlaanderen met
een gemiddelde snelheid van 16,
047 kilometer per uur.
Sébastièn Schletterer behaalde vo
rig jaar een gemiddelde van
17,143 kilometer per uur. Zijn win
nende eindtijd bedroeg toen
2.27.40. Vasseur liep de Marathon
Zeeuws-Vlaanderen in 2010 in
2.39.44, wat eveneens een per
soonlijk record betekende.
De winnende tijd van Vasseur dit
jaar (2.37.49) is de op één na snel
ste in de geschiedenis van de Mara
thon Zeeuws-Vlaanderen.
Alwin Vermeulen (Kwadendamme)
won in 2009 in 2.44.21.
zijn eerstvolgende grote missie:
het NK triatlon in Almere in au
gustus. „Dat blijft de komende ja
ren het hoofddoel, al smaakt de
overwinning hier iri Terneuzen op
de marathon naar meer."
De gedoodverfde winnaar Prei
bisch, finishend op de derde plaats
in 2.40.33, zorgde voor een sensa
tioneel wedstrijdverloop. Ter hoog
te van Heikant, na zo'n vijftien ki
lometer, had hij samen met Vande
velde al bijna twee minuten voor
sprong op een achtervolgend
groepje, waarvan naast Vasseur
ook Alwin Vermeulen uit Kwaden
damme (winnaar in 2009) deel uit
maakte. In Axel, na 25 kilometer,
was het verschil met Vasseur opge
lopen tot drie minuten.
De man met de hamer sloeg daar
na meedogenloos toe. Preibisch
deed er niet al te ingewikkeld over.
„Dat overkomt je", was zijn verkla
ring voor zijn inzinking. Dat hem
dit als routinier eigenlijk niet zou
mogen overkomen, vond hij min
der relevant. „Wat is nou ervaring?
Dat zegt me weinig. Er kan van al
les gebeuren. Natuurlijk had ik
hier heel graag willen winnen.
Maar dat het niet lukt, is geen
ramp. Dat ik met mijn bijna 49
jaar nog altijd in staat ben om een
marathon in twee uur en veertig
minuten te lopen, vind ik veel be
langrijker."
Vandevelde haalde in zijn eerste
marathon ooit de tweede plaats in
2.38.19. De 34-jarige Belg, in zijn ei
gen land een voormalige topper in
het veldlopen, haalde Preibisch
ook nog in. De laatste kilometers
waren voor hem een helletocht.
„Ik heb echt op het punt gestaan
om de laatste kilometers te gaan
wandelen", zei hij. Of er een twee
de marathon zal volgen, betwijfel
de hij in hevige mate. „Daar moet
ik nog eens stevig over nadenken."
Met een Zeeuws-Vlaams vlaggetje in haar hand loopt winnares Saskia Coole naar de finish van de Marathon
Zeeuws-Vlaanderen. foto Camile Schelstraete
UITSLAG
1. Remy Vasseur (Vlissïngen) 2:37:49, 2. Stijn Vande
velde (Otegem B) 2:38:19, 3. Ralf Preibisch (Halste
ren) 2:40:33, 4. Jos op 't Hoog (Haaren) 2:43:40, 5,
Gino Lauwen (Westerlo B) 2:48:16, 6. Nico Algoet
(Brugge B) 2:50:04,' 7. Filip van Goethem (Sint-Gil-
lis-Waas B) 2:50:15, 8. Alwin Vermeulen (Kwaden
damme) 2:51:10, 9. Joeri van Houtem (Roosendaal)
2:51:33, 10. Patrick Hembrecht (Sint Gillis B)
2:53:41, 11. Edwin de Jaeger (Zuiddorpe) 2:56:38,
12. Jos den Hollander (Goes) 2:57:04, 13. Edwin
Arens (Kruiningen) 2:57:58,14. Wilko de Vos (Katten-
dijke) 2:59:35, 15. Benny Thuy (Sint Jansteen)
2:59:38, 16. Wim de Coene (Zottegem B) 2:59:55,
17. Gustav Swagemakers (Steenbergen) 3:01:00, 18.
Adriaan van Keulen (Middelburg) 3:01:54, 19. Gert
Jan Verbrugge (Goes) 3:05:30, 20. Frans Breet (Dron-
ten) 3:04:21, 21. Alain Bruyneel (St Arendsberg B)
3:04:31 22. Mare Vervaet (Breda) 3:05:01, 23.
Sepp Vermeulen (Koewacht) 3:05:25, 24. Luc Van-
bockryck (Tielt B) 3:06:03, 25. Henk de Brauwer
(Waarschoot)3:10:14, 26. Adriaan Coppoolse
(Rhoon) 3:11:18, 27. Marius Besuijen (Middelburg)
3:11:47, 28. Peter van de Walle (Lembeke B) 3:12:28,
29. Erik Goossen (Terneuzen) 312:43, 30. Djrk van
Thuyne (Zulte B) 3:13:08, 31. Rudy van Daele (Sint
Niklaas B) 3:14:10, 32. Jack Gelens (Roosendaal)
3:14:24, 33. Rick van Keeken (Kruiningen) 3:15:11,
34. Patrick Moens (Hamme B) 3:15:23,35 Didier Ver-
lee (Sinaai B) 3:15:43, 36. Jos Grootjans (Westkapel-
le) 3:17:47, 37. Jan Vermeulen (Clinge) 3:17:51, 38.
Sander Verminck (Eeklo B) 318:37, 39 Marco Scher-
beijn (Cadzand) 3:19:39, 40. Patrick Temmerman
(Kaprijke B) 3:19:41, 41. Harrie van de Ven (Goirie)
3:19:58, 42. Maus Dieleman (Utrecht) 3:20:07, 43.
Dominique Pattyn (Ingelmunster) 3:21:02, 44, Danny
Debouver (Brugge B) 3:21:08, 45. Johan Ceupens
(Muizen B) 3:21:19, 46 Luc de Vrieze (Deinze B)
3:21:49, 47. Kurt Taghon (Zomergem B) 3:22:21, 48.
Jeam-Marie Vandenheede (Kaster B) 3:22:52, 49. Mi
chel Buijck (Biervliet) 3:22:55, 50. Michael den Ha
mer (Hoek) 3:23:06, 51Patrick Vandebeek (Aarschot
B) 3:23:44, 52 Anton van Daalen (Koudekerke)
3:23:59, 53. Etienne Neve (Solna Zweden) 3:24:04,
54. Eric Beirinckx (Rillaar B) 3.24:17, 55. Chris Harey
(Snaaskerke B) 3:24:23, 56. Hubert Broeckhove (Sint
Amandsberg B) 3:24:28, 57. Bart Vandewiele (Wette-
ren B) 3:24:31, 58. Leo Janse (Middelburg) 3:24:41,
59. Dirk van Bunder (Hulst) 3:25 14, 60. Christoffel
vd Bussche (Brugge B) 3-:25:44, 61, Jan van Hoeve
(Oostburg) 3:25:52, 62. Sjaak Bus (Raamsdonkveer)
3:26:06, 63. Saskia Goole (Kapelle) 3:26:47, 64. Ro
land Boussemaere (Knokke Heist B) 3:27:37, 65.
Mare Steeman (Sint Gilles Waas B) 3:28:19, 66. Si
mon van Boven (Nijkerk) 3:28:26, 67. Fons de Rijcke
(Kloosterzande) 3:28:30, 68. Lieven van Belzen (Mid
delburg) 3:28:38, 69. John van Tilburg (Hoogerheide)
3:28:41, 70. Tom de Koster (Hulst) 3:28:55, 71. Kees
Geuze (Middelburg) 3:29:45, 72. Leo Rijneker (Zeven
hoven) 3:29:55, 73. Jack van der Staal (Zaamslag)
3:29:57, 74. Ronald de Waal (Terneuzen) 3:30:24, 75.
Wim Flipse (Terneuzen) 3:30:27, 76. Ronald D'Hondt
(Kemzeke B) 3:30:29, 77. Jan Neirinck (Kasterlee B)
3:30:49, 78 Peter Peeters (Esbeek B) 3:31:03, 79.
Henk van Tatenhove (Kapelle) 3:31:06, 80. Cris Sim
ons (Haaren) 3:32:05, 81. Sandra Robeijns (Zele B)
3:32:27, 82. Joeri de Coninck (Neerglabbeek B)
3:32:30, 83. Jos Wijns (Hallaar B) 3:32:37, 84. Johan
van Velden (s-Gravenzande) 3:32:49, 85. Luc Gerlo
(Temse B) 3:33:33, 86. Piet Lissens (Zulte B) 3:33:38,
87. Michel van de Brande (Koningshooit B) 3:33:40,
88. Eric van Daele (Geldrop) 3:33:59, 89. Rudy Neve
(St Jansteen) 3:34:01, 90. Bantita Haeve-Busicha
(Beek en Donk) 3:34.04, 91. Rick Veringmeijer (Schie
dam) 3:34:40, 92. Ruben Ruckebusch (Vlissegem B)
3:34:49, 93. Kirk Crowder (Amsterdam) 3:35:26, 94
Maarten Pouwelse (Westkapelle) 3:35:32, 95. Patrick
Magherman (Desselgem B) 3:36:04, 96. Claude Goe-
maere (Beveren-Leie B) 3:36:06, 97. Lieven Demees-
tere (Anzegem B) 3:36:09, 98. Marlon Roels (Terneu
zen) 3:36:19, 99. Jan Roels (Zele B) 3:38:10,100. An
nette Heijman (Terneuzen) 3:38:21, 101. Guido de
Bock (Haasdonk B) 3:38:36. 102. Sjack Hoop (Heer
len) 3:38:53, 103. Klaas Houterman (Westkapelle)
3.39:10, 104. Jurgen de Fruyt (Brugge B) 3:39:27,
105. Rudy Michiels (Oosterzele B) 3:39:54,106. Mar-
tijn Folkertsma (Axel) 3:40:03 107. Jan Vermeulen
(Sint Gilles Waas B) 3 40:10, 108. Mark Geuze (Mid
delburg) 3.40:17, 109. Adrie van Dalen (Lewedorp)
3:40.24,110. Willem Mooijer (Voorschoten) 3:40:26,
111. Arnold Eggink (Gapinge) 3:40:30,112 Frans Ver-
willigen (Hulst) 3:40:32, 113 Abi van Lare (Terneu
zen) 3:41:21, 114. Alex Bathoom (Terneuzen)
3:41:22, 115. Robert Matthijs (Terneuzen) 3:41:27,
116. Andy Comelis (Overmeire B) 3:41 '41, 117 Erik
Lagae (Sint Amandsberg B) 3:41:43, 118 Tony Rieke
(Ertvelde B) 3:41:49, 119. Dieter Demey (Brugge B)
3:41:52, 120. Piet de Zeeuw (Terneuzen) 3:42:03,
121. Koen Schelfhout (Hulst) 3:42:07, 122. Angelo
Delforge (Hulst) 3:42:09, 123. Mare Bemong
(Tielt-Winge B) 3:42:18, 124. Denis Gerritsen (Eind
hoven) 3:42 26, 125. John van Dijke (Kloosterzande)
3:42:42, 126. Ruben de Gryse (Sint Kruis B) 3:42:57,
127. Maurice Koree (Rotterdam) 3:43:23, 128. Leo
de Baan (Vlissingen) 3:43:38, 129. Leon Bisschops
(Biervliet) 3:44:01, 130 Niek van Belzen (Axel)
3:44:04, 131 Han Gerritsen (Hulst) 3 44:16, 132
Hans van der Sande (Middelburg) 3:44:28, 133. Kees
Jansen v Rosendaal (Goes) 3:44:41, 134. Henk van
der Bas (Meliskerke) 3:44:52, 135. Arie van Buren
(Hoek) 3:44:59, 136. Jan Bostelaar (Westkapelle)
3:45:14, 137. Hanno de Hoon (Terneuzen) 3:45:21,
138. Bart van Noorden (Yerseke) 3:45:24, 139. Etien
ne den Toom (Terneuzen) 3:45:41, 140. Peter van
Loo (Gent B) 3:45:44, 141 Patrick Boyen (Edingen B)
3:45:47, 142. Herman de Sobrie (Vorselaar B)
3:45:51, 143. Dennis Florussen (Terneuzen) 3:45:56,
144. Robert Carol (Middelburg) 3:46:10, 145. Sander
de Deurwaarder (Terneuzen) 3:46:16,146. Frank Ver-
schorre (Breskens) 3:46:26, 147. Johan Penson (Brug
ge B) 3:46:33, 148. Jan de Vries (Biggekerke) 3.46:35,
149. Jeroen de Nood (Middelburg) 3:46:38, 150.
Jules Marse (Hilvarenbeek) 3:46:49,151. Wilfried Dui
venvoorde (Hoofdorp) 3:47:31, 152. Marcel Pickkers
(Zwijndrecht) 3:47 43, 153 Johan Proost (Westmal-
le) 3:4747, 154. Bram Oostdijk (Bergschenhoek)
3:47:52, 155. Ronald Willemsen (Kamperland)
3:47:54, 156. Jacques Vandewal (Dilsen-Stokkem B)
3:47:57,157. Peter .Witlox (Haaren) 3:48:00,158. An-
negran Els (Amsterdam) 3 48:03, 159. Kees Vreke
(Middelburg) 3:48 11, 160. Frank Beys (Sint Truiden
B) 3:48:13, 161. Ron van Waterschoot (Hulst)
3:48:15,162. Pieter-Jan Vereecke (Brugge B) 3 48:17,
163. Adrie Janse (Arnemuiden) 3 49:15, 164. Peter
Penson (Jabbeke B) 3 49 36, 165. Marjan Thuy (Sint
Jansteen) 3:49:52,166. Andre Verstrynge (Maldegem
B) 3:50:11, 167. Rolf Luteijn (Heikant) 3:50:16, 168.
Marco Walhout (Vlissingen) 3:50:36,169. Ronny Sam-
vel (Amsterdam) 3:51 13, 170. Gust de Keyser (Vle
zenbeek B) 3:51:37, 171. Joan de Wolf (Vlissingen)
3:51:39, 172. Cornelis Ely (Lokeren B) 3:51:44, 173.
Stefan van de Velde (Terneuzen) 3:52:14, 174 Eddy
de Wit (Koningshooikt B) 3:52:22, 175. Ruud Fre-
deriks (s-Heerenhoek) 3 52 24, 176. George Taal
(Oostkapelle) 3 52:28,177. Marcel van Delden (Mid
delburg) 3:52:35, 178 Kurt Smet (Sint Niklaas B)
3:53:14, 179. Jan van Katwijk (Rhoon) 3:53:21, 180.
Astrid Verhage (Zuiddorpe) 3 53:53,181. Ebe Blaauw
(Terneuzen) 3:54:12, 182. Carl Lapiere (Tielt-Winge
B) 3:54:18, 183. Marie-Paule Ketelegers (Hasselt)
3:54:31. 184 Fernand Nelsen (Bonheiden) 3:54:34
185. Jan van Eenoo (Lede B) 3:54:40. 186. Philip
Goossens (Stekene B) 3:54:52, 187. Roger Council
(Amsterdam) 3:54:59, 188. Rob Vlietstra (Nijkerker-
veen) 3:55:01, 189. Rene Willems (Zoetermeer)
3:55:28, 190. Jaap van de Berg (Soest) 3 55:35, 191.
Jacko de Ridder (Arnemuiden) 3:55:41, 192. Graeme
Rutjes (Goes) 3:55:52, 193. Fons Schelfhout (Goes)
3:56:14, 194. Katia Nolens (Sint Truiden B) 3:56:51,
195. Els Duivenvoorde (Lisse) 3:56:54, 196. Nico
Raes (Moerbeke-Waas B) 3:56:56, 197. Wim de Lan-
noy (Aalter B) 3:57:00,198. Christiaan Herteleer (Bel-
lem Aalter B) 3:57:02, 199. Rudy Muls (Zottegem B)
3:57:07, 200. Melanie Roelandt (Zaffelare) 3:57:17,
201 Nicole Spruit (Veldhoven) 3:57:21, 202. Geert
Andries (Merendree B) 3:57:23, 203. Brigitte v d
Broeck (Schelle B) 357:30, 204 Kees-Pieter Ge-
schiere (Serooskerke) 3:57:43, 205. Peter Erpelinck
(Hulst) 3:57:51, 206. Ronald van Hercules (Seroosker
ke) 3:57:58, 207. Dirk Wagenaer (Stekene B)
3:58:11, 208. Pascal Deurinck (Kloosterzande)
3:58:13, 209. Wilco Franken (Kapellebrug B) 3:58 36,
210. Chris van Wyngene (Brugge B) 3 58:51211
Guy Pauwels (Stekene B) 3:59 07, 212. Jo Tanghe
(Waarschoot B) 3:59:27, 213. Fouad Mekkaoui (Ter
neuzen) 4:00:08, 214. Kees Hess (Haaren) 4:00:56,
215. Grete Ingels (Watervliet) 4.01 22, 216 Enk
Dijksman (Amerongen) 4:02:31, 217. Kris Tijtgat
(Marke B) 4:03:12, 218. Eddy Neelen (Essen B)
4:03:35, 219 Michael Schuurmans (Hamont-Achel B)
4.03:37, 220. Toon Verwer (Sint Jansteen) 4 03 47,
221. Rene Loos (Clinge) 4:04:52, 222. Remco Kapte-
ijn (Kapelle) 4:05.00, 223. M'artijn van de Walle (Vo-
gelwaarde)4:05:08, 224. Ferdie de Klerk (Terneuzen)
4:05:20, 225. Michel Ridderhof (Middelburg)
4:05:23, 226. Jan Pinson (Nieuw Vennep) 4:05 52,
227. Hans Alewijnse (Vlissingen) 4:06 25, 228.
Qualm (Rozenburg)4:06 57, 229. Mike van der Mach
(Biervliet)4:07:22, 230. Gert Cools (De Klinge
8)4:07:43, 231 Lucia Claes (Stevoort B)4:07 48, 232.
Boudewijn Kaijser (Roma ltalie)4 08.05 233. Pascal
van Bentum (Etten Leur) 4 08:13 234. Inge Claes-
sens (Deume B) 4:08:25, 235 Jos Brouwer (Grijpsker-
ke) 4:08:31, 236. Bob Bock (Amsterdam) 4 08:35,
237. Corne Boeije (Axel) 4 08'49, 238. Paula Visser
(Amsterdam) 4:09:07, 239. Gerda de Bruyne (Terneu
zen) 4:09:09, 240. Jack Koninx (Amsterdam) 4:09:11,
241. Renilde Vekemans (Hasselt B) 4:09:20, 242.
Wim Amerongen (Wijk bij Duurstede) 4:09:23, 243.
Henk Decracke (Zwalm B) 4 09:41, 244. Krist Vaesen
(Wilsele B) 409:50, 245. Jizka Helder (Breda)
4:10:10, 246. Theo Roels (Kloosterzande) 4:10:18,
247. Jan Bilterijst (Enschede) 4.10:30, 248. Bryan Hof
man (Westdorpe) 4.10:43, 249. Christane Meus
(Genk B) 4.11:07, 250. Adriaan Kroese (Gapinge)
4:11:19, 251. Conno Francke (Gapinge) 4:11:21, 252
Hans van der Peijl (Domburg) 4:12:01, 253. Jan de Fe-
ijter (Zaamslag) 4 12:04, 254. Eddy van Eijk (Orebro
Zweden) 4:12:12, 255. Frank van den Branden (Sint
Jansteen) 4:12:32, 256. Ria Leliveld (Leiden) 4:12:38,
257. Jasper de Jong (Deventer) 4 12:53, 258. Johan
Dekker (Middelburg) 4 13:09, 259. Marleen Beys
(Hasselt B) 4:13:32, 260. Edwin Dorrepaal (Schore)
4:13:36, 261 Carolien Ritsema v Eek (Goirie)
4.13:47, 262. Jos van Gremberghe (Stekene B)
4:14:05, 263. Anja Walstock (Prinsenbeek) 4 14 34,
264. Ymke Hamelink (s-Gravenhage) 4 14.38, 265.
Corina Lievense (Middelburg) 4:14:43, 266. Pierre
Hulsmans (Zonhoven B) 4:14:44, 267 Eddy van Bo
ven (Schoonaarde B) 4:15:33, 268. Paul Verbeke
(Waasmunster B) 4:15:38, 269 Emardo de Rijck (Sint
Jansteen) 4:15:49, 270. Frank Nuyts-Derese (Sint Mar-
tens-Latem) 4:16:47, 271. Nico Paelinck (Lotenhulle
B). 4:17-44, 272. Kees de Voogd (Meliskerke)
4:18:20, 273 Imo Jongepier (Nw St Joosland)
4:18:24, 274. Wim Bakker (Terneuzen) 4 18:49, 275
William Verdonck (Beveren-Waas B) 4:18:54, 276
Maarten Donze (Terneuzen) 4 18:57, 277 Guido v d
Dries (Goes) 4:19:06, 278 Petro van Doorn (Zaam
slag) 4:19:33, 279. Wies Koekkoek (Hulst) 4.19 36,
280. Dick Hilberdink (Middelburg) 4:20.23, 281.
Marc Blyaert (Merchtem B) 4:20:29, 282 Heidi De-
dercq (Kuurne B) 4:21:42, 283. Hans Buis (De Rijp)
4:22:09, 284. Ton Hamers (s-Hertogenbosch)
4:22:39, 285. Filip Hoomaert (Eeklo B) 4:23:01, 286
Franck van Dorsselaar (Hulst) 4 23:43, 287. Nico
Westmaas (s-H Hendrikskinderen) 4:23:59, 288. Bob
van Extergem (Zele B) 4:25:12, 289 Leo Hage (Mid
delburg) 4:25:19, 290. Marlies Schellekes (Groede)
4:25 40, 291. Tonnie Hoogstraate (Hulst) 4.25:45,
292. Ann Maes (Stekene B) 4 25 49, 293 Eddy Ley-
sen (Kasterlee B) 4:25:52, 294. Martin de Nooijer
(Koudekerke) 4:25 57, 295 Andre Murre (Zaamslag)
4:26:21, 296 Luc Blancke (Stekene B) 4 27 08, 297.
Ronny Steels (De Klinge B) 4:27:32, 298 Els Zweistra
(Terneuzen) 4 27:53, 299. Dirk Lardenoit (Melsele B)
4:27:55, 300. Hugo Meeusen (Terneuzen) 4:27:58,
301. Berry Wink (Sluiskil) 4 29:13, 302 Maikel de
Clippelaar (Philippine) 4:29 16, 303. Jack van de San-
de (Hilvarenbeek) 4:29:42, 304 Kees de Kroo (Kou
dekerke) 4:29:45, 305 Ruben Hemelsoen (Gent B)
4:30:02, 306. Gilles Faas (Terneuzen) 4:31 04. 307.
Jacqueline v d Voorde (Hulst) 4:31:08, 308. Wim De
mey (Deurne) 4:31:27, 309. Erica Gasseling (Ooster
beek) 4:31:35, 310. Tillo Castelein (Aalter B) 4 32:18,
311. Patrick Aerts (Steendorp) 4.32:58, 312. Nicole
Niemantsverdriet (Sint Jansteen) 4:33:07, 313. Bas
de Nooijer (Koudekerke) 4:33 12, 314 Marianne
Knijff (Philipinne) 4:33:33, 315. Jan Jobse (Seroosker
ke) 4:33:35, 316. Emy Terwiel (Heinkenszand)
4:33:37, 317. Jan Folkertsma (Axel) 4:34:21, 318.
Dick de Kort (Etten Leur) 4:34:37, 319. Fredrika de
Boey (Stekene B) 4:35:06, 320 Sandra van Hove
(Stekene B) 4:35:07, 321 Marion Goossen (Terneu
zen) 4:37:22, 322. Piet Steketee (Borssele) 4:37:27,
323. Christel Provoost (Gapinge) 4:37:32, 324. Tine
ke Haers (IJzendijke) 4:38:09, 325. Frans de Rijk (Vo
gelwaarde) 4:38:38, 326. Tim Tevels (Hansbeke B)
4:38:44, 327. Sigrid van Gestel (Gistel B) 4:39:22,
328. Arno van de Vlekkert (Rotterdam) 4:39:41, 329.
Hans Wijkhuis (Meliskerke) 4 40:08, 330. Rene van
Hoven (Souburg) 4:41:21, 331. Marga Verschueren
(Stekene B) 4:42:40, 332. Willy van Gimst (Dom
burg) 4:42:42, 333. Carina van Eijk (Orebo Zweden)
4:43:12, 334. Philippe Hoste (Mariakerke B) 4:43 14,
335. William Hoondert (Heinkenszand) 4:43:59, 336.
Lucas Kint (Middelburg) 4:45:04, 337 Chantal Nach
tegaal (Heikant) 4 46 02, 338. Jan Meertens (s-Gra-
venhage) 4:49:29, 339. Paul van Sant (Nijlen B)
4:50:07, 340 Rene Janse (Axel) 4:50:19, 341 Piet
Colpaart (Goirie) 4 50:35, 342 Monik van Loock
(Vorselaar B) 4:50:38, 343. Frida Bilterijst (Enschede)
4:50:52, 344. John van Beek (Arnemuiden) 4 51:20,
345. Sandra van Dorsselaer (Hulst) 4:51.31, 346.
Frank Jaspers (Deume B) 4:53:21, 347 Patrick Schuer-
man (Tilburg) 4:56:13, 348. Georges Jacquemyn
(Scherpenheuvel B) 4:58 51, 349 Sjaak Vroonland
(Lamswaarde) 4:59:41, 350 Jose Baas-Zondag (Grou)
5:01:34, 351. Marco Westeinde (Arnemuiden)
5 02 40, 352 Ivo de Block (Stekene) 5:07:27, 353.
Wm Buter (Terneuzen) 5 08:45, 354. Jan Sipma (Me
liskerke) 5:09:45, 355 Kiek van den Tweel (Bemmel
B) 5:14:01, 356Wllem van der Most (Domburg)
5 14:02, 357 Leonora Ruiter (Terneuzen) 5:18:05,
358. Marjan Suij (Terneuzen) 5 18:07, 359 Ruud van
Lavoir (Philippine) 5:21:18, 360. Cor Zegers (Terneu
zen) 5:23:32,361. Arnold Veenstra (Hulst) 5:27:54.