maar eindigde met een Brood zeeland 115 Middelburg krijgt ook een zonnetrein Man rijdt in Goes lantaarnpaal om Vandalisme bij voetbalvereniging Dieven stelen 500 liter diesel uit vrachtwagen Brand in schuurtjes wellicht aangestoken Bloodshift winnaar van 2nd InfluenZ Zwaargewonde bij bedrijfsongeval maandag 18 april 2011 Tc-!c-combinatie B GOES WEMELDINGE Voetbalvereniging VV Wemeldinge heeft de laatste tijd regelmatig te maken gekregen met vandalisme. Vorige week werden twee elektrici teitskastjes gesloopt, zodat twee lichtmasten het nu niet meer doen. Dit is een grote schadepost voor de vereniging. W Wemeldinge werd eerder al getroffen door meerdere inbraken in de kantine. De schade loopt in de duizenden euro's, maar de verzekering dekt deze niet, om dat het om vandalisme gaat. KATTENDIJKE Uit een vrachtwagen die gepar keerd stond aan de Kattendijkse- dijk in Kattendijke is tussen vrij dag 19.30 en zondag 9.00 uur vijf honderd liter diesel gestolen. Dat meldt de politie. Van de daders ont breekt ieder spoor. MIDDELBURG Twee schuurtjes aan de achterkant van de woningen aan de Sportlaan in Middelburg zijn in de nacht van zaterdag op zondag volledig uitge brand. Het vuur brak uit even voor half twee en sloeg over naar een naastgelegen schuur. Tegen twee uur was het vuur onder controle. De politie vermoedt brandstich ting en is op zoek naar mensen die rond dat tijdstip iets gezien heb ben. Zij kunnen contact opnemen met de politie via 0900-8844. OVEZANDE De band Bloodshift heeft zaterdaga vond de finale van de Borselse ta lentenjacht 2nd InfluenZ gewon nen. De brand zou daarmee een plekje op het podium van Klomp pop in Ovezande hebben gewon nen, maar daarvoor was ze sowie so al geboekt. Nummer twee Gork A27 mag nu naar Klomppop. Een 20-jarige automobilist uit Hein- kenszand is gisterichtend rond half vijf, mogelijk onder invloed van al cohol, op de Ringbaan West tegen een lantaarnpaal gereden, waar door deze afbrak. Daarna kwam de man tot stilstand tegen een boom. Hij verklaarde dat hij was uitgewe ken voor een haas. De automobilist had geen zichtbaar letsel, maar is toch voor onderzoek naar het zie kenhuis gebracht. Daar is tevens een bloedproef afgenomen. Zijn rij bewijs is in beslag genomen. MIDDELBURG Een 57-jarige Vlissinger is zaterdag ochtend zwaargewond geraakt bij een bedrijfsongeval in Middelburg. De man viel rond 09.15 uur bij Kon- struktiebedrijf Hillebrand aan de Herculesweg van een paar meter hoge trap en kwam op zijn hoofd terecht Hij is met een traumaheli kopter naar een ziekenhuis in Rot terdam gebracht Gisèle en Sylvia tonen het doek van Herman Brood. Rechts veilingmeester Rinus Pikkaart. foto's Willem Mieras door Carla van de Merbel middelburg - De exploitanten van de zonnetrein in Vlissingen gaan met een tweede trein op zon- ne-energie ook rijden in Middel burg. Volgens één van hen, Vlissin ger André Knuijt, kan de Middel burgse zonnetrein al over een paar weken gaan rijden. De exploitan ten mikken vooral op toeristen. De zonnetrein die in Middelburg gaat rijden, wordt door de exploi tanten gehuurd en reed eerder op Schiermonnikoog en in Hellevoet- sluis. De Middelburgse trein is klei ner dan de Vlissingse. Er kunnen twintig mensen in. Als de trein in Middelburg een succes wordt, schaffen de exploitanten een nieu we en grotere aan. Het treintje wordt, net als in Vlissingen, be stuurd door werknemers van LétE. Die krijgen daarvoor een oplei ding en begeleiding. De route die de zonnetrein gaat rij den, wordt komende donderdag verkend. Vertrekpunt wordt de Loskade. Vanaf daar rijdt de trein naar het centrum. Een rondje duurt ongeveer 45 minuten. Men sen kunnen op verschillende plek ken op de route opstappen. Een rit kost 6 euro. De trein gaat rijden van mei tot november, dagelijks tussen 11.00 en 18.00 uur. Het Upendo Children's Centre in Kenia, waar Sylvia de Nooijer uit Goes binnenkort drie weken heen gaat. Ind. 16 CB geheugenkaart Toestelpn/s 19,- Werkt in je voordeel telfort.nl Telfort winkels

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43