361 sport 5 DFS staat op de drempel van Lot van 'Colijn' lijkt bezegeld Bruse Boys mist ook in duel met Nivo Sparta weer te veel kansen Magere winst voor voetbalsters Zierikzee Ouwerkerk moet pas op de plaats maken DFS wint in Nieuwerkerk met 2-0 van SKNWK. De ploeg uit Burgh-Haamstede heeft uit de resterende twee duels één punt nodig om de titel binnen te halen. maandag 18 april 2011 £8 MIDDELBURG - In de derde klasse A van het zaterdagvoetbal lijkt het lot van Colijnsplaatse Boys beze geld, tenzij de ploeg van ex-Zierik- zee-trainer Marcel van Duijn zes punten haalt uit de laatste twee duels. *Door het 1-1-gelijkspel van Spui te gen Yerseke hebben zowel SKNWK als Spui nu vijf punten voorsprong op 'Colijn'. Bovenin verspeelde Yerseke diep in blessu retijd (97e minuut) van de wed strijd tegen Spui zo goed als zeker de laatste kans op het kampioen schap. Colijnsplaatse Boys - VCK 0-5 (0-2). Erik Goudt 0-1, Marcel Corbijn 0-2, Mi chael Dekker 0-3 en 0-4, Richard Dek 0-5. Spui-Yerseke 1-1 (0-0). Bernie Steke- 'tee 0-1, Emiel Goudzwaard 1-1. Kapelle-Veere 2-0 (1-0). Tim Jacobus- se 1-0 en 2-0. ouwerkerk - De voetballers van Ouwerkerk zijn er in de thuiswed strijd tegen BW'63 niet in ge slaagd de goede reeks van de laat ste weken voort te zetten. De bezoekers zetten heel snel druk waardoor Ouwerkerk nauwe lijks aan opbouwen toekwam en veelal noodgedwongen de lange bal hanteerde. Doordat Jakkoo Brouwer als aan speelpunt voorin ontbrak leidde dit veelal tot niets. Halverwege was de stand nog gelijk (1-1), met een treffer voor de thuisploeg van Barry Manni. Na rust liep BW'63 eerst uit naar 1-3, waarna Richard "van de Berge er kort voor tijd nog 2-3 van maakte. Ouwerkerk drong hierna nog wel aan, maar de gelijkmaker bleef uit. Het gevolg was een ongelukkige 3-2-nederlaag. DERDE KLASSE A ZATERDAGVOETBAL DFS stapte in de laatste vijf ontmoetingen met SKNWK als overwinnaar van het veld. Pieter de Munnik (rechts) en Sander Uijl gebruiken hun handen in een prachtig duel om de bal. foto Johan van der Heijden door Klaas Verspoor ZALTBOMMEL - Bruse Boys beleef de een déja vu in de eerste klasse C van het zaterdagvoetbal. Het elf tal van trainer Ronald van Oeve- ren verloor met 1-0 bij Nivo Sparta, mede omdat de ploeg zelf <°te veel kansen om zeep hielp. Evenals in de met 4-0 verloren thuiswedstrijd kreeg Bruse Boys nu ook weer de nodige mogelijkhe den voordat Nivo Sparta toesloeg. „Dit is een teleurstelling, eigenlijk gewoon een beetje vervelend. Ik had constant het gevoel dat we een goal zouden maken. Een gelijk spel zou verdiend geweest zijn!", ^zei Van Oeveren. Bruse Boys speelde zeker niet on aardig. De eerste kans was voor Ni vo Sparta, maar daarna verzuimde Bruse Boys op voorsprong te ko- men. Eerst was Robin Meertens de doelman al gepasseerd, maar schoot hij met links in het zijnet. Vervolgens werd een kopbal van Thomas Groeneveld, van zo'n drie meter afstand, niet omgezet in een treffer. Via Marco Ketting en op nieuw Groeneveld - schot net naast na een goed opgezette aan val - kreeg 'Bru' ook na rust de no dige kansen. Een kwartier voor tijd maakte Björn Cevat, nadat Santegoets de bal voor zijn voeten legde, de 1-0. Bruse Boys trachtte wat te forceren, maar kwam niet verder dan het onder druk zetten van Nivo Sparta. Omdat ook Ter- neuzense Boys wederom verloor, heeft Bruse Boys met één punt voorsprong nog altijd de kans om degradatie te ontlopen. Nivo Sparta-Bruse Boys 1-0 (0-0). 74. Björn Cevat 1-0. Terneuzense Boys-WGZ 2-3 (2-2). 2. Kevin Vermeulen 0-116. Tim Faassen 1-1, 23. Tim Faassen 2-1, 40. Richard Yeboah 2-2, 71. Richard Yeboah 2-3. Scheidsrechter: R. van der Werff (Dru- nen). Rode kaart: 71. Erwin van den Broeke (Terneuzense Boys). Gele kaart: Robert Rijnberg, Tim Faassen (Terneu zense Boys), Kevin Vermeulen (WGZ). Aantal toeschouwers: 100. Schelluinen-Zaamslag 0-0. Scheids rechter: D.H.A. Otto (Barendrecht). Aantal toeschouwers: 120. Stedoco-FC Dauwendaele 6-0 (3-0). 28. Fitim Meha 1-0, 35. Sam Versluis 2-0, 37. Sam Versluis 3-0, 58. Fitim Me ha 4-0, 84. Sam Versluis 5-0, Sam Vers luis 6-0. Scheidsrechter: A. Deurloo (Tholen). Aantal toeschouwers: 100. Achilles Veen-GPC Vlissingen 5-1 (2-0). 8. Sezer Sulun 1-0, 44Pasca! Ip- pel 2-0, 51. Jeroen van Ommen 2-1, 67. Ferdie Verhoofstad 3-1, 73. Pascal Ippel 4-1, 88. Wim Holster 5-1. Scheids rechter: Pijpers. Aantal toeschouwers: 150 door Tom Vennink MIDDELBURG - Na twee nederlagen pakten de voetbalsters van Zierik zee weer een overwinning in de derde klasse. In de uitwedstrijd te gen Kruiningen werd met o-i ge wonnen. Kruiningen-Zierikzee o-i: Een ge- lijkopgaande eerste helft eindigde doelpuntloos. Na de rust nam Zie rikzee het heft in handen. Ellen Schreurs ging alleen op de keeper af en speelde op het juiste mo ment Bianca van der Helm aan: o-i. De ploeg van Hans Schreurs verzuimde de voorsprong uit te bouwen. Kruiningen aasde via vrije trappen nog op de gelijkma ker, maar werd nooit echt gevaar lijk. ZSC'62-Oostburg 3-2: Esmee Pro voost opende de score door te pro fiteren van een fout bij Oostburg. Op aangeven van Linda den Ouden zorgde Iris Vroegop voor de 2-0. De bezoekers kwamen te rug in de wedstrijd door de buiten- spelval van ZSC'62 te ontlopen. Na rust verstevigde Manon van de Sande de voorsprong en scoorde: 3-1. Een kwartier voor tijd maakte Oostburg een doelpunt, waardoor de slotfase nog spannend werd. Goed keeperswerk van Manon Kostense hield ZSC'62 op de been. Bruse Boys-De Meeuwen 0-3: in een duel op de rand van het zes tienmetergebied liep De Meeu wen-middenveldster Desi Jakob- sen een gebroken kuit- en scheen been op. De wedstrijd werd na het ongeval met een 0-3 stand afgebro ken. De voorsprong voor De Meeu wen was tegen de verhoudingen in, want Bruse Boys had het bete re van het spel. De wedstrijd zal niet uitgespeeld worden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36