i2 Ir Familieberichten (I (Hensenlinq.nl maandag 18 april 2011 familieberichten 21 Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen, voor het diepste geluk schieten woorden tekort, wij zijn met ons diepste verlangen verlegen, waar het liefste bezit slechts herinnering wordt. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze mama, oma, dochter, zus en schoondochter Miriam Steenbergen echtgenote van Joseph de Waal Zij overleed in de leeftijd van 54 jaar. Hengstdijk: Hulst: Hulst: Hengstdijk: Kloosterzande: Zaamslag: Kloosterzande: Joseph Annelies en Peter Kay, Mara Cindy en Henk Fabian, Esmee Rudi en Jolien A.M. Steenbergen Emmy en Henny M.M.de Waal Correspondentieadres: Hengstdijksestraat 1,4585 PV Hengstdijk De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 21 april om 10.50 uur in de parochiekerk van de H. Catharina, Hengstdijkse Kerkstraat 6 te Hengstdijk, waarna om 12.50 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28-c te Temeuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegen heid tot persoonlijk condoleren in bovengenoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag lieve oma, we zullen je missen. Fabian en Esmee VVQ QUA. U rrvo Je vmyhx/ Verdrietig en verbijsterd hebben we afscheid moeten nemen van mijn dochter, mijn zus, schoonzus, onze tante Miriam de Waal-Steenbergen A. Steenbergen T. Steenbergen-Bormt Emmy en Henny Verschoor Jenny Jordy Het verlies was er al voor het einde de rouw voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. Vaak zullen we je nog tegen komen met wat je was en wat je zei. Je bent van ons weggenomen maar een stuk van jouw, blijft altijd heel dich tbij. Wij zullen je nooit vergeten, rust zacht lieve Miriam. Kees en Ineke Linda en Sander Nandy en Bert Tom en Katrien Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Miriam Het bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Jozeph, kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. C.S. de polderjongens Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van Miriam de Waal-Steenbergen echtgenote van onze collega Joseph Wij wensen hem en zijn naasten veel kracht om dit grote verlies te kunnen verwerken. Directie en medewerkers Bouwbedrijf Goossen B.V. Walsoorden Geschokt en verdrietig zijn wij over het plotseling overlijden van Miriam de Waal moeder van collega en oud-collega Annelies Cindy Wij wensen Joseph, Annelies, Peter, Cindy, Henk, Rudi, Jolien, Kay, Mara, Fabian Esmee alle kracht en sterkte toe om dit grote verlies te moeten dragen. Petra, Darlien, Lydia, Alexandra, Carola Chantal, Tiny, Tanja Melanie (Team Kiekeboe Kloosterzande) y>>0J Cr Onvergetelijk voor ons Je blijft in ons Hart zoals Je was en Je bent Met pijn in ons hart hebben wij-afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, mijn lieve vader, schoonvader en onze opa Helmuth Vercammen in de leeftijd van 72 jaar. Nu is het huilen voor jou voorbij Nu huilen wij Matty Vercammen-de Nooyer Yvonne en Henk Grootjans-Vercammen Selina en Mario Délano 16 april 2011 Irislaan 195 4383 VT Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Helmuth te nemen op donderdag 21 april van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij bedanken alle medewerkers van Ter Reede -woning 8- voor de goede en lieve verzorging. Onze lieve Opa Opgewekt was je altijd Moedig en vechtlustig ook Je was er altijd voor ons We zullen je erg missen Opa, we houden van je Liefs, Selina en Délano Als leven lijden wordt Is rusten goed Vandaag hebben we afscheid moeten nemen van mijn broer, zwager en onze oom Helmuth Vercammen Rust zacht Peter Vercammen Fransine Vercammen-Manusama Ferry Judith en de kinderen Danny Gemmeke en de kinderen Vlissingen, 16 april 2011 Afscheid nemen van Helmuth doet pijn De lege plek in ons midden moeten we accepteren Op fijne herinneringen zullen we moeten teren Gelukkig zijn die er in overvloed En daaruit putten we moed Heden overleed onze lieve en zorgzame zwager Helmuth Vercammen We zullen je missen Tannie en John Ria en Paul 16 april 2011 Groot was zijn liefde groot het verdriet. Mooi zijn alle herinneringen die hij achterliet. Lieve ome Helmuth we zullen je nooit vergeten Brigitte en Leon Patricia, Cynthia Michelle en Thijs Angela en Quint Een wereld van mensen, zo vol macht en zo dicht. Een wereld van sterren, zo zacht en zo licht. Vind je rust in jouw wereld eindeloos, onwezenlijk veilig. Na een kort verblijf in Woonzorgcentrum Antonius te Kloosterzande is overleden onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Agnes Bun -A- Boschkapelle, 16-7-1927 f Kloosterzande, 16-4-2011 sinds 16 januari 2010 weduwe van Joos Want Temeuzen: Miriam Want t Remco Kint Vogelwaarde: John Want Iyobosa Edobor Kloosterzande: Marijke Want Peter de Feber t Henk Overkleeft Esmeralda de Feber Remi Want Boschkapelle, 16 april 2011 Correspondentieadres: Brouwerijstraat 14587 BZ Kloosterzande De uitvaartdienst zal plaatshebben op vrijdag 22 april 2011 om 10.50 uur in de H.H. Petrus en Paulus kerk te Vogelwaarde (Boschkapelle), aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K.-begraafplaats aldaar. Afscheid nemen van Agnes is mogelijk donderdag 21 april van 19.00-19.50 uur in het mortuarium van W.Z.C.- Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande. Gaarne enkel schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve dit bericht als zodanig te beschouwen. E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21