t ÜV3/J2£l3J] Leuntje Leemans-Florusse Gertje, Dirk Dekker Dirk Dekker Dirk Dirk Dekker Maria van Schelven-Vader J) IDensenlinq.nl maandag 18 april 2011 familieberichten 119 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoon zuster en (oud)tante Johanna Francina de Plaa weduwe van Cornelis Davidse Wij gedenken haar in liefde en met respect. Vlissingen: M. Davidse-Louwerse Middelburg: J. Davidse Bedroefd vernamen wij dat is overleden Frans van Dijke Zijn inzet en betrokkenheid bij "De Koebel" waren bijzonder. De herinnering blijft. Lineke en familie veel sterkte. Bestuur en beheerder "Stichting De Koebel" Burgh Wês my in beskermjende rots Wees de rots waarop ik kan wonen, waar ik altijd heen kan gaan. Psalm 71,3 Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn~geliefde man, onze fiere pa en opa Jan Fopma echtgenoot van Marie David Tjerkwerd, 17-2-1923 Sluiskil, 15-4-2011 SluiskilM.C. Fopma-David Terneuzen Marjan en Piet Dieleman-Fopma Sam en Iris Anna en Rutger Abingdon (GB)Johan en Judith Fopma-Baker Daniel Patrick Spoorstraat 28 4541AK Sluiskil De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 21 april om 10.30 uur in de kerk van de H. Antonius van Padua te Sluiskil, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Na de condoleance bent u van harte welkom in Restaurant Dallinga, Nieuwe Kerkstraat 5 te Sluiskil, om samen met ons koffie te drinken. Woensdag 20 april is ervan 19.30 - 20.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor wie ze was, hebben we totaal onverwacht afscheid moeten nemen van mijn iieve vrouw en schoonzus en onze tante - Lenny - echtgenote van Hendrik Leemans Dordrecht, 4-12-1933 Terneuzen, 15-4-2011 Terneuzen H. Leemans ZwijndrechtN. Barendrecht-Leemans Neven en nichten Diepenbrockstraat 123 4536 GL Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 21 april om 16.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Afscheid nemen is mogelijk op woensdag 20 april van 19.00 -19.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, en donderdag voorafgaand aan de plechtigheid in het crematorium. we missen je nu al.... Fons, we zijn er voor jou... Nico en Wilma Hij bouwde het land naar zijn verstand en verder moest hij wachten op God de Heer en gunstig weer en werkte hij naar zijn krachten. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons gedurende zijn leven heeft omringd, geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn lieve man, onze schoonbroer en oom echtgenoot van Catharina Haak 9-9-1929 17-4-2011 Zaamslag Cathrien Dekker-Haak Familie Dekker Familie Haak Brouwerijstraat 10 4543 CX Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 21 april om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2. Woensdag 20 april is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Bedroefd zijn wij om het verlies van onze zwager en oom echtgenoot van Cathrien Haak ZaamslagJ. C. Haak gehuwd geweest met D. L. de Regt en later met P. de Putter Zaamslag D. J. Haak AxelT. den Hamer-Haak en C. den Hamer Terneuzen J. Haak en C. E. Haak-Verschelling Zaamslag A. J. Haak en H. Haak-de Regt Eindhoven L. Hanse-Haak en J. J. Hanse ZaamslagJ. Haak (achter-)neven en nichten 17 april 2011 Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze zorgzame oom Krijn en Willy Dekker Dick en Rosita Daphne, Jeroen Annelies en Peter Niels, Lars "Gewoon een bijzonder mens Op zondagochtend 17 april 2011 kregen wij het droeve bericht dat is overleden Oom Wilhelminadorp Mientje en Jan Dieleman-de Regt Danielle Peter, Esmiralda en kinderen Kloosterzande Carien en Arno de Feyter-de Regt BemmelLeen en Marlou de Regt-Boeding Dick Anouk Kloosterzande Jacqueline en Jacqo Neve-de Regt Simone Robbert Wij wensen tante Cathrien heel veel sterkte. Afscheid nemen is loslaten en toch iets van die persoon in je houden. Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed en na voorzien te zijn van het H. Sacrament dei- Zieken is overleden onze lieve moeder en oma Cornelia de Win ter-Boonman sinds 28 oktober 1979 weduwe van Adriaan de Winter 's-Heerenhoelc, 6 juli 1919 - f Goes, 16 april 2011 Arnemuiden: Sjaak en Agnes de Winter-van den Dries Els en Eelco Rinus en Silvia Roosendaal: Kees en Marianne de Winter-Quekel Arjan en Ellen Renske en Daan Sofie en Laurens Rinus de Winter (in herinnering) Middelburg: Jeanne de Winter Maria en Myron Krimpen a/d Ifssel: Ina en John Anthonise-de Winter Adriaan Laurens Burg. Lewestraat 20,4456 AH Lewedorp Donderdag 21 april is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen in het mortuarium van Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. Aansluitend wordt om 10.30 uur de uitvaartdienst gehouden in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna wij haar zullen begraven op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'de Zandlööper' te Lewedorp gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. In dit vertrouwen geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma, overoma en zus *06-01-1931 Vlissingen 1 16-04-2011 Vlissingen: Gerard van Schelven Vlissingen: Marja en Dominggus Waisapy Michael en Nicole Mia Esperanza #- Romano en Lisa Jane Sienna, Chloé Middelburg: Hans en Janneke van Schelven Vlissingen: Irene en Ruud van der Leijé Sanne en Kevin Marieke en Rob Nieuw-Verrnep: Petra en René van de Wetering Carola Naomi Leontien Vlissingen: Nel Stroo-Vader Boulevard Bankert 202A 4382 AC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 april van 12.15 tot 12.45 uur in kerkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 57, Vlissingen te Vlissingen. Aansluitend zal daar de dienst van Woord en Gebed om 13.00 uur worden gehouden. Na de dienst begeleiden wij haar naar de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan 766 waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft gelieve dan deze kennisgeving als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19