PZC Genieten in het Beierse Woud mkras.nl Voor abonnees: GRATIS BUITENTAFELKLEED Gratis voor PZC abonnees een uniek buitentafelkleed met Zeeuwse illustraties! Geef de krant cadeau en ontvang dit unieke buitentafelkleed gratis thuis! f zaterdag 16 april 2011 23 Het voorjaar is weer begonnen! Na een lange winter gaan we er deze lente weer op uit! Ook uw krant doet mee: zo staat de PZC de hele maand mei boordevol lezersaanbiedingen over dit "Er op uit" thema, tips voor een dagje uit, informatie over festivals, attractieparken, fietstochten en nog veel meer! voor de lezers van deze krant! 4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland Feriendorf Glasgarten Feriendorf Glasgarten ligt in Hillstett, op ca. 6 km van Rötz,in het natuurpark Obere Bayerischer Wald. Het complex kijkt uit op de 300 meter verderop gelegen Eixendorfer See. Aan dit meer ligt een klein zand strand waar u kunt zwemmen. Het complex beschikt over een receptie, restaurant, wasmachine en droger (tegen betaling), broodjesservice, terras en Biergarten (in de zomer) met regelmatig een grillavond. U verblijft in een studio of appartement. VERTREKDATA LR 51.675 Ma., do. en vr. van 22 april t/m 31 oktober 2011 4 dagen normaal vanaf ê-59" nu vanaf 49 5 dagen normaal vanaf nu vanaf 69 8 dagen normaal vanaf ^429" nu vanaf €119 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 persoonskamer Inclusief: 4/5/8 dagen verblijf op Feriendorf Glas garten in een 2-/3-persoonsappartement. elektrici teit/water/gas, toeristenbelasting, eindschoonmaak. Exclusief: vervoer, maaltijden, reis- en annule ringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boe king (verplicht) en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR51675 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40002 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 51.675 en actiecode WEG40002 Bm waarom zou je meer betalen Laat uw vrienden of kennissen mee genieten en verwen uzelf: Met deze bon geeft u twee van uw vrienden, familieleden of buren de krant drie weken lang geheel gratis. Na drie weken stopt de bezorging automatisch. U ontvangt van ons dit buitentafelkleed met unieke Zeeuwse illustraties cadeau. Het tafelkleed wordt geheel gratis bij u thuis bezorgd. U kunt de bon insturen tot 30 april 2011 of kijk op www.pzc.nl/tafelkleed Wees er snel bij want op op! Ja, ik verras 2 personen die nog geen abonnement hebben op de PZC met 3 weken gratis de krant en ontvang zelf een uniek PZC buitentafelkleed cadeau. Gegevens "gever", tevens ontvanger van een PZC buitentafelkleed: (uw abonneegegevens) Voorletterm/v Telefoon E-mailadres Ik geef de volgende 2 adressen de krant 3 weken gratis: Na 3 weken stopt het abonnement automatisch, opzeggen is niet nodig. Ontvanger 1: Voorletterm/v Achternaam AdresHuisnummer PostcodePlaats Telefoon (o.a. voor bezorgcontrole) VR-LA-B0-GP3 Ontvanger 2: •-Voorletter Achternaam Adres Postcode (o.a. voor bezorgcontrole) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon van uw krant treft u nadere informatie PZC Afdeling Lezersservice Antwoordnummer 54050,5004 VB Tilburg of kijk op www.pzc.nl/tafelkleed Actievoorwaarden: Abonnees ontvangen het unieke buitentalelkleed uitsluitend wanneer zij twee ontvangers van de krant opgeven. Eén ontvanger voor drie weken opgeven mag ook, alleen ontvangt u als gever (abonnee) dan geen buitentalelkleed. Daarnaast worden alleen volledig ingevulde bonnen verwerkt Uitsluitend bij correct en volledig ingevulde bonnen wordt de krant n3 zeven werkdagen bezorgd. Na drie weken stopt de bezorging automatisch, opzeggen is dus met nodigl De ontvangers moeten binnen het verspreidingsgebied van de PZC wonen. U kunt de cheque tot 30 apnl 2011 insturen. De PZC heeft voor deze actie een groot aantal buitentafelkleden ingekocht Mocht deze actie de verwachtingen overstijgen, zul len de gratis abonnementen uiteraard gewoon verwerkt worden, voor het buitentafelkleed geldt: op op. Mocht het zover komen dan zuilen wij onze abonnees hierover persoonlijk op de hoogte stellen. U ontvangt het tafelkleed binnen 14 dagen bij u thuis. Formaat tafelkleed: +/-185 x 110 cm. www.pzc.nl/tafelkleed Kom deze zomer genieten in één van de mooiste streken van Duitsland: het Beierse Woud. Wij selecteerden voor u een 4-/5-/8-daagse autova kantie naar Feriendorf Glasgarten in het natuur park Oberer Bayerischer Wald. U kunt hier hele maal tot rust komen in dit kleinschalige vakantie complex. De comfortabele appartementen hebben een rustige, zonnige ligging en zijn tegen een heu vel gebouwd. Vanaf uw appartement heeft u een schitterend uitzicht over de Eixendorfer See. De natuurrijke omgeving leent zich uitstekend om te wandelen en te fietsen. U boekt deze autovakan tie al vanaf slechts 59 per persoon. Bovendien krijgt u maar liefst 30% korting op de greenfee van de naastgelegen 18-holes golfbaan. En wan neer u, als lezer van deze krant, met de actiecode WEG40002 boekt, krijgt u nog eens 20 korting bij 2 personen! Rötz en omgeving Het plaatsje Rötz ligt in het zuidoosten van Duitsland, in de regio Beieren. In deze natuurrijke omgeving met bossen en hoge bergen kunt u heerlijk wan delen en fietsen. Ook kunt u een bezoek brengen aan de Wald Wipfel Weg. Deze houten, tot wel 30 meter hoog en 2,5 meter brede pad, ligt in Sankt Englmar. Op de uitzichtplek kunt u genieten van de prachtige natuur van het Beierse Woud. Regensburg is één van de oudste steden van Duitsland en kent vele bezienswaardigheden. Het stadsbeeld wordt bepaald door rode daken, kerken, torens en stadhuizen uit de 12e tot de 14e eeuw. In het schilderachtige plaatsje Bodenmais vindt u kunstig houtsnijwerk en zelfs nog enkele ijzerertsmijnen. Het Osserbad in Lam ligt in een groene omgeving en biedt prachtige panorama's. Het bad beschikt over een aantal thermale balen, sauna, bio-sauna, stoombad en solarium. De ideale plek om tot rust te komen! U kunt ook een uitstapje maken naar het naastgelegen Tsjechië, op ca. 20 km van Rötz.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 97