Bezorger worden is zo gek nog niet! Dagje trein dierenpark voor slechts 28,95! Dagbladbezorger Speciaal aanbod voor abonnees Sx BON Ja, ik wil de PZC bezorgen zaterdag 16 april 2011 43 Janni Addink bezorgerster sinds 2009 Lijkt het bezorgen van de krant jou ook zo gek nog niet? Kijk dan eens op www.bezorgers.nl ABONNEE VOORDEEL - Bestellen Kaarten zijn alleen online te bestellen via www.pzc.nl/voordeelweken. Hier vindt u tevens alle informatie over de Dagkaart en dierenparken, alsmede de uitgebreide actievoorwaarden. U kunt t/m 29 april 2011 een combiticket bestellen. Het is niet nodig bij het bestellen al een datum in te geven, dit kan op het moment dat u weet dat u het dierenpark gaat bezoeken. Het combiticket is geldig t/m 1 juni 2011 op alle dagen, dus ook in de meivakantie. Actievoorwaarden Dagkaart voor de trein De e-tlcket Dagkaart is geldig voor één persoon op één dag In de 2e klas Alleen geldig in de periode van 13 april t/m 1 juni 2011 Alleen geldig op maandag t/m vrijdag vanaf 9.00 uur, in het weekend en op feestdagen de hele dag. Alleen geldig in treinen van NS, met geldig in treinen van Arriva, Connexxion, Syntus en Veolia. Met toeslag geldig in Fyra en ICE International Niet geldig in Thalys Geen restitutie of omwisseling mogelijk Vanaf het moment dat Janni 15 jaar werd, bezorgt ze de regionale krant. Dat is nu "al bijna 2 jaar geleden. Het bezorgen bevalt haar prima. "Natuurlijk was het in het begin wel even zwaar om zo vroeg op te staan, maar ondertussen ben ik er helemaal aan gewend hoor! En ik verdien per uur meer dan mijn klasgenoten die andere bijbaantjes hebben, dus ik heb dat vroege opstaan er wel voor over!" Janni zit in 4 HAVO en moet 's ochtends twintig minuten fietsen naar school. "Nadat ik de kran ten heb gedaan heb ik altijd nog drie kwartier tijd om te ontbijten en mijn make-up te doen. Het voordeel van bezorgen is volgens Janni dat je in het weekend niet hoeft te werken. "Ik houd heel erg van zingen en theater maken. Op zaterdag speel ik op allerlei evenementen met de musicalvereniging waar ik lid van ben. Het is wel heel fijn dat ik dan geen rekening moet houden met andere verplichtingen en kan doen wat ik leuk vind." Gezellig met uw gezin of vrienden op pad. Wij barsten van de goede ideeën voor leuke uitjes. Speciaal voor u als abonnee van de PZC zijn er nu de Abonnee Voordeel Weken. Iedere twee weken hebben wij een nieuwe aanbieding met grote korting! Dus houd uw krant in de gaten, of kijk voor een voorproefje van alle komende acties op www.pzc.nl/voordeelweken Aanbieding Lekker met de trein er op uit, een dagje naar een dierenpark. Profiteer nu van dit supervoordelige aanbod. Bestel het com biticket: Dagkaart toegangsbewijs die renpark voor slechts 28,95 per persoon. U kunt kiezen uit de volgende dierenpar ken: Artis in Amsterdam, Ouwehands Die renpark in Rhenen of Dierenpark Emmen. Alle parken zijn zeer goed bereikbaar vanaf het NS-station. "lk zit 's ochtends lekker fit op school!" Als ik op school aan kom zie ik altijd heel veel slaperige gezichten, daar heb ik dan helemaal geen last meer van. Ik zit 's ochtends lekker fit op school!" Op zaterdag kost het Janni altijd wat meer moeite om op te staan. "Wel is het erg lekker dat ik dan na het bezorgen weer warm in bed kan kruipen. Soms loop ik op zaterdag in mijn pyjamabroek mijn wijk. Dan kan ik nog sneller terug in bed!" Heinkenszand Wilt u graag fit blijven? En overdag tijd houden voor u zelf? En vindt u het fijn om bij te kunnen verdienen om zo leuke dingen te kunnen doen? Word dan dag bladbezorger bij de PZC. Wat staat er tegenover? een prima maandelijkse vergoeding gratis de PZC lezen vele interessante extra's Aanmelden? via internet: www.bezorgers.nl •telefonisch: 0800-0222710 per post: stuur onderstaande bon op Naam:Geboortedatum: (min. 15 jaar) Adres:Tel: Postcode:Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Secretaresse Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43