Hl0nsenlinq.nl Hans Tienpond HANS TIENPOND 40 I familieberichten zaterdag 16 april 2011 "Alles van Waarde is Weerloos"- Lucebert Na een interessant en creatief leven is op 69-jarige leeftijd overleden mijn zorgzame lief, onze vader, opa en schoon vader Hans Tienpond Yolanda Rooth Ronald en Ans Tienpond-Coppoolse Tanja en Jan van den Berg-Tienpond en Kinderen 12 april 2011 Colijnstraat 93 4384 EK Vlissingen Volgens zijn wil is hij, in besloten kring, vrijdag 15 april 2011 om 12.00 uur gecremeerd. Correspondentieadres: Y. Rooth Westerzicht 185 4385 AG Vlissingen Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook de sporen die je achterlaat Lieve Hans Bedankt voor de tijd die we samen zijn geweest! Wij hebben samen zowel hele fijne als erg verdrietige tijden meegemaakt. We vulden elkaar aan. Je woorden voor het naderende einde waren "dan hoef ik niet meer te denken". Deze en bovenstaande woorden geven aan wie en hoe je was. Liefs, Yolanda •hleins ~Cienpone] vriend opa Bedankt voor je wijsheden je vriendschap en je warme hart. We zullen je missen! Liefs, Pair iele j J\Aaartje Linda Martijn é£do Bram Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van mijn broer en onze oom Vlissingen Ed de Kam Leni de Kam - Tienpond Middelburg Willem de Kam Kaisa de Kam - Glansdorp Ronin de Kam Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze zwager WIJ WENSEN JOLANDA EN FAMILIE HEEL VEEL STERKTE ELLY EN HENK t MARGA YVONNE EN JAAP CHRIS EN ADDY ALLE KINDEREN Hans Tienpond 26 november 1941 112 april 2011 Lieve Hans, Wij zullen je missen. Familie Petiet: Vlissingen: Tante 'Koos' Han Delden: Willem en Anneke Suzanne Sophie Casper Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn. Wij zijn erg aangeslagen door het trieste bericht dat is overleden Hans Tienpond partner van onze collega Yolanda Rooth Zo kort na het overlijden van Patriek, is nu ook Hans heengegaan. Collega's van de afdeling Facturatie en Incasso, Directie en personeel van Delta Netwerkbedrijf B.V. Heden overleed mijn geliefde man Cornells den Toonder Kees 3 december 1921 114 april 2011 Ik zal Kees erg missen, maar ben dankbaar dat we zo lang samen zijn geweest Willemien den Toonder-Verhage Kees is thuis, waar u afscheid van hem kunt nemen op maandagavond 18 april, tussen 19.00 uur en 20.00 uur. De afscheidsdienst onder leiding van ds. G. Ruitenburg wordt gehouden op dinsdag 19 april om 13.00 uur in Hotel Valkenhof, Zuidstraat 9 te Zoutelande. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats van Zoutelande. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in Hotel Valkenhof. Correspondentieadres: Wielingenstraat 7 4374 BH Zoutelande Wij moeten afscheid nemen van de man van onze geliefde zus en tante Cornells den Toonder Bedankt voor de jarenlange gastvrijheid voor ons gezin. Wij zullen dat nooit vergeten. Dronten: Corrie en Simon Aalsmeer: Cora en Henk Doetinchem: Nico Eindhoven: Albert en Hilke Na een kort ziekbed overleed onze geliefde zwager en oom Cornelis den Toonder Wij wensen onze zus en tante sterkte om het verlies te verwerken. S. Verhage J. Verhage W. VerhageJ. Verhage-Walhout K. Verhage C. Meijers-VerhageS.J. Meijers .Neven en nichten Zoutelande, 14 April 2011 16 april 2011 Onze goede buurman Kees den Toonder is overleden. Wij wensen Willemien veel sterkte toe. Huib (in herinnering) en Mientje Piet en Coos Bram en Mattie Adrie en Ria IN PLAATS VAN KAARTEN Nooit vragend, nooit klagend, altijd alles voor zichzelf dragend. Op zaterdag 9 april overleed op 87-jarige leeftijd onze lieve 'oma Colijn' Pieternella Moerland - Jansen weduwe van Marinus Moerland Wat zijn we verdrietig nu we jou los moeten laten. Martin en Anneke van Belzen Stefan Vincent Brenda Correspondentieadres: Hoogaars 60,4341 MN Arnemuiden We hebben in kleine kring afscheid van haar genomen. Maar de Heer' zal uitkomst geven, Hij, die 's daags Zijn gunst gebiedt. 'k Zal in dit vertrouwen leven, En dat melden in mijn lied; 'k Zal Zijn lof zelfs in den nacht Zingen, daar ik Hem verwacht; En mijn hart, wat mij moog' treffen, Tot den God mijns levens heffen. Ps. 42 5 berijmd Na een ernstige ziekte, is ontslapen in gemeenschap met Christus, mijn geliefde echtgenoot, onze zorgzame vader en schoonvader Izaak Jacobus Wisse Emeritus predikant van de Nederlandse Hervormde kerk Geboren op 30 april 1929 te Kamperland (Noord-Beveland) Overleden op 14 april 2011 te Rijnsburg Rijnsburg: J.M. Wisse-Hollestelle Alkmaar: Rachel en Rudy Amsterdam: Laban Rijnsburg, Vliet ZZ 64 Correspondentieadres: Familie van der Most, Honthorstlaan 342, 1816 TM Alkmaar. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 18 april van 19.00 tot 20.30 uur in het kerkelijk centrum De Voorhof, Vliet NZ 36 te Rijnsburg. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 19 april om 14.00 uur in de Grote of Laurentiuskerk, Kerkstraat 32 te Rijnsburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het kerkelijk centrum De Voorhof. Eric de Bart Wij willen iedereen hartelijk bedanken die tijdens Eric zijn ziekte met ons heeft meegeleefd, hetzij in de vorm van bezoekjes, de vele kaarten, bloemen, e-mails, sms'jes, telefoontjes of op wat voor manier dan ook. Het was voor Eric en ons een grote steun. Ook de overweldigende belangstelling tijdens zijn begrafenis heeft op ons een diepe indruk gemaakt. Het gemis blijft groot, maar het doet ons goed te weten dat Eric door velen geliefd was. Het geeft ons kracht om zonder hem verder te gaan. Audrey de Bart-Hoebeke Demi en Britney Yerseke, april 2011 Hartelijk dank voor alle belangstelling en steun, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze onvergetelijke zoon, broer, zwager, oom en neef Eric de Bart Het heeft ons erg goed gedaan. G.J. de Bart Kees en Cobi Ria en Ad en kinderen A. de Bart Hoedekenskerke, april 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40