ITlensenUrq.nl zaterdag 16 april 2011 familieberichten 139 "Wat God doet dat is welgedaan" Gez. 432 Genietend van de wereld om haar heen is voor ons heel onverwacht ingeslapen onze lieve moeder Johanna Francina Davidse - de Plaa sinds 1996 weduwe van Cornelis Davidse 25 februari 1920 Middelburg 14 april 2011 Ze stond nog volop in het leven en wij zijn dankbaar dat we samen met haar zoveel goede jaren mochten doorbrengen. Middelburg: Gido Davidse Kortenhoef: Lia Davidse Amsterdam: Joke Davidse Correspondentieadres: Noordweg 17, 4333 GA Middelburg tel. 0118 626932 We nemen afscheid van onze moeder op woensdag 20 april op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Om 13.00 uur is er in de aula een dienst van Woord en Gebed waarin wij haar leven willen' gedenken. Aansluitend zal d.e teraardebestelling plaatsvinden. Hierna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van de begraafplaats. Mama ligt thuis opgebaard. Wie van haar afscheid wil nemen is welkom na afspraak. Met leedwezen nemen we afscheid van ons gewaardeerd bestuurslid Dik Reneman Namens het bestuur en de leden van de Huurdersvereniging l'Escaut ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Mijn man, vader, schoonvader en opa van onze kinderen en kleinkinderen Jan Marinus Kaat is in de leeftijd van 72 jaar overleden. Uit aller naam: D.C. Kaat-Damme 14 april 2011 Morlodestraat 17 4413 AM Krabbendijke De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Op 14 april 2011 is overleden onze zwager en oom Jan Kaat Rien en Annie Kuzee Jacqueline en Martin, Vera, Romy Conny en KeesAndrea, Robert, Lisanne Angeliek en Johnny, Emiel, Jordy Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Jan Kaat Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en personeel Vogelaar Vredehof BV Krabbendijke Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan Kaat Zijn inzet als bestuurslid en scheidsrechter voor de voetbalvereniging zullen wij niet vergeten. Wij wensen Dien en de familie veel sterkte toe. V.V. Krabbendijke Zij had de ruimte van de polder lief Land van vruchtbaarheid en verte Tot ook haar dromen kleiner werden Een hof met gras en wat gerief Maar nu een hemel zonder grenzen. Zeer verdrietig, maar met heel veel bewondering voor de manier waarop zij in het leven stond, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella Kooij-Westerbeke Lid in de Orde van Oranje Nassau weduwe van Cornelis Kooij 29 augustus 1919 15 april 2011 Vlissingen: Jaap en Willy Kooij-van Noord Vlissingen: Jacquelien en John Aron Rotterdam: Marleen en Martin Luuk Teun Koudekerke: Cindy en Menno Joris Sophy Lili Correspondentieadres: J.M. Kemperstraat 21, 4384 GJ Vlissingen Wilt u van moeder afscheid nemen, dan is hiervoor gelegenheid op dinsdag 19 april van 12.45 tot 13.15 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Aansluitend zal daar om 13.30 uur de uitvaartdienst worden gehouden, gevolgd door de teraardebestelling op de Algemene Begraafplaats om ongeveer 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd Jeugdgebouw. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze oudste zus en tante Pieternella Kooij-Westerbeke Sterkte gewenst Jaap, Wil en kinderen. W. Verhagen-Westerbeke N. Filius-Westerbeke J. Filius neven en nichten Veilig in Jezusarmen Bedroefd zijn wij door het overlijden van mevrouw P. Kooij-Westerbeke "Pie Wes Er is een einde gekomen aan een warme vriendschap die duurde van de wieg tot het graf. Marie en Lein Cijsouw Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en dierbare Tante Pie Vele jaren heb ik met liefde en plezier voor haar mogen zorgen en zal haar dan ook missen. Wij wensen Jaap, Willy en kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Kees en Elle Groenleer-Westerbeke en kinderen Westkapelle, 15 april 2011 Na een jarenlange vriendschap moeten wij helaas afscheid nemen van onze vriendin Nel Kooij Ook wij zullen haar missen. Enige kennisgeving. Na een lange periode van afnemende gezondheid is toch nog plotseling overleden mijn lieve vrouw, onze dierbare moeder en fijne oma Elly Wilhelmina Fagel - Elderenbosch Rotterdam Veere 21-02-1936 12-04-2011 Veere: Henri L. Fagel Hilversum: Lennart en Carolijn Fagel-van der Sande Lacoste Annelotte, Eline, Machteld Amersfoort: Boudewijn en Sylvia Fagel-Schuncken Youri, Nils, Frédérique Westport CT: Annette en Ward French-Fagel USA Elisabeth, Bridget, Madeleine Markt 30, 4351 AH Veere De crematie heeft reeds plaatsgevonden. Alles gaat voorbij wat zwaar was wordt lichter Verdrietig, maar dankbaar voor alle jaren, delen wij u mede dat is overleden onze vader, schoonvader, opa en opa-Goes Jan Henri de Roos sinds 14 februari 2002 weduwnaar van Pieternella Aagtje Riemens Biervliet, 26 mei 1924 Goes, 11 april 2011 Borculo: Henk en Teuni Chris en Trees Lisa, Nick, Yvet Marlies en Michel Feline Temeuzen: Anita Ody en Jeroen Sander, David Koen en Nadine Floris, Thomas Nienke Domburg: Jan en Anke Martijn en Marjolein Noor, Ben Joost en Sandra Schoondijke: Joke en Hans Rafke Hannah - Reint en Marre Miller Corresponden t ieadres Brouwersbuurt 214357 HE Domburg De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Fam. Minnaard Smidstraat 1 Westkapelle Een Heer van Stand is aan zijn laatste reis begonnen Robert Louis Philippe de Thouars Rob Middelburg, 1 juli 1931 t Goes, 13 april 2011 Lizette Waasdorp-van den Boogaardt Alain en Isabelle de Thouars Rachel Muriel en Stan Raymond -in herinnering Correspondentieadres: A.R.R de Thouars Vincent van Goghstraat 23 5831 BT Boxmeer Op woensdag 20 april om 15.00 uur nemen wij afscheid van Rob tijdens een samenkomst in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend heffen wij het glas op hem in Sociëteit De Vergenoeging, Gortstraat 30 te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39