Frans van Dijke 38 I familieberichten zaterdag 16 april 2011 menseniinq.nl Üysrlsdsjn JU in plaats van kaarten Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur, is overleden onze oom en vriend Piet Zet geen zerken op de graven Leg geen bloemen op de baar Maar geef bij 't leven iederen morgen Eén vriendelijk woord aan hem of haar. En als dan de dood eens nadert Schrik niet, want we weten 't al Dat die tijd vandaag of morgen Zeker eenmaal komen zal. Weg dan, weg met dure bloemen Want de dode ziet niet meer 't Is alleen voor 't oog der vreemden Geen bloem is als dat beeld zoo teer. Ga niet naar het graf te weenen Als 't berouw is, is 't te laat Vul je lamp, terwijl het dag is Dat die de duisternis verslaat. Zoo zijn de zerken overbodig Bloemen hebben 't werk gedaan En we zien in onze verbeelding De dankb're doode voor ons staan. T.Wijnholds-Mein Pieter Marinus Resems Piet 19 april 1922 9 april 2011 Zijn en onze dank gaat uit naar zijn trouwe mantelzorgster Lucia en het verzorgend personeel van zorgcentrum 'Poelwijck'. We hebben, op zijn uitdrukkelijk verzoek, in kleine kring afscheid van hèm genomen. Hij draagt ons leven dag aan dag, Zijn naam is onze vrede. Psalm 687 Vanuit een diep geloof, als voorbeeld voor velen en vol belangstelling voor de mensen om haar heen is overleden onze lieve moeder en oma Huijgtje van der Bliek-Steutel gehuwd geweest met Jan Jakob van der Bliek f 1989 26.november 1915 te Goes f 14 april 2011 te Haamstede Arnhem, Kees van der Bliek Delft, Laus van der Bliek Petra Revet Sofie Koen Haamstede, Irenestraat 2 Correspondentieadres: Emmastraat 136828 HA Arnhem De afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 20 april om 13.30 uur in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben. Voor de dienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. Na het afscheid is er nog gelegenheid tot ontmoeting in het uitvaartcentrum. ...'k Zal immer verkeren in 't huis mijnes Heren: zo kroont met haar zegen Zijn liefde m' altijd. naar Psalm 23 Donderdagavond overleed onze lieve zuster en mijn schoonzuster Huijgtje van der Bliek-Steutel Met haar verliezen onze neven een zeer lieve moeder. Wij wensen hen veel sterkte toe. Goes, F. Steutel-Polderman L.E. Polderman-Steutel Haamstede, W.C. Steutel Haamstede, 14 april 2011 ...Alles vervalt in 't wisselend getij Maar Gij, die eeuwig zijt, blijft mij nabij! Met verdriet, maar ook met vrede en dankbaarheid nemen wij afscheid van Martina Theodora Maria Bookelaar Tiny onze zus, schoonzuster en (oud)-tante. 1928-2011 Goes: Ko Bookelaar (in herinnering) Ankie Bookelaar - Kaho Goes: Jan en Toos Bookelaar - Groeneweg Breda: Annie van Beers - Bookelaar Peter van Beers (in herinnering) Gennep: Frans en Riet Bookelaar - Sanders Neven, nichten en hun kinderen Colijnsplaat, Zorgcentrum Cleijenborch Correspondentieadres: J.A. v.d. Goeskade 10-08, 4461 BH Goes Gelegenheid tot afscheid nemen van Tiny op dinsdag 19 april van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. De dienst van Woord en Gebed, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden op dinsdag 19 april om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Onze oprechte dank gaat uit naar allen die haar hebben verzorgd en bijgestaan. Indien u geen rouwbrief mocht hebben ontvangen, dan gelieve deze annonce als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis, dat na een langdurig geduldig gedragen ziekte door de Heere uit onze familie kring is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna Boone-Sinke Echtgenoot van Pieter Cornelis Boone In de leeftijd van 78 jaar. Krabbendijke: M. Adam-Sinke J. M. Adam Oostdijk: M. Sinke. H. Sinke-Weststrate (in liefdevolle herinnering) Neven en Nichten 15 April 2011 Correspondentieadres: Tweede Vlietweg 21 4415 AE Oostdijk Op 15 april 2011 overleed te Dronten in de leeftijd van 78 jaar onze schoonzus en tante Johanna Sinke echtgenote van Pieter Cornelis Boone Voor Jo en Piet zijn de laatste jaren erg zwaar geweest. We hopen dat Piet kracht mag-ontvangen voor de komende tijd. Namens de familie, Wim Boone, Dronten Heden nam de Heere uit onze familiekring weg mijn geliefde schoonzuster en nicht en onze tante Leuntje Sanderse - Brasser weduwe van Kornelis Sanderse op de leeftijd van 93 jaar Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart Goes: B. Sanderse - Westerbeke neven en nichten 13 april 2011 Vandaag neem ik afscheid van mijn geliefden. Vandaag neem ik afscheid van mijn lichaam vol pijnen en onzekerheden. Vandaag is mijn strijd gestreden. Frans Met veel pijn in ons hart nemen we afscheid van mijn lieve man, onze sterke vader Frans Johannes van Dijke Ac 26 augustus 1942 Burgh-Haamstede f 15 april 2011 Lineke Kees en Klaartje Burghsering 2-21 4328 LK Burgh-Haamstede Maandag 18 april is er van 18.30 tot 21.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen en condoleren in "De Koebel" aan de Zandstraat 5 te Burgh-Haamstede. De crematie zal in besloten kring plaatshebben. Geen bloemen Geen rouwkleding Geen bezoek aan huis Heden overleed mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Frans van Dijke Zwaar valt ons dit verlies. Ma van Dijke-den Boer Beppie en Jan van de Zande Marianne en Gerard Schenk Rob en Ineke van Dijke Neven en nichten Frans het is vandaag zo stil zo stil is het nog nooit geweest Rinus en Anna Ingmar en Saja Peteren Karin Marijn Onno Meerle Eline Lieve "Ome" Frans, Heel erg bedankt! Marco Mariëlle, Gerben, Arjan Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze collega. Wij zullen zijn betrokkenheid en inzet missen. Wij wensen Lieneke en familie veel strekte. Bouw bedrijf Verseput Hans, James, Leen, Chris, Leon, Ron, Adriaan, Peter, Frans, Richard, Robert, Sander, Bert Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Willem Lourus de Wolf voormalig medewerker en chauffeur bij het stafbureau Algemeen Juridische Zaken bij de toenmalige provinciale griffie Zeeland. Met waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hij zich gedurende zijn in totaal 31 -jarige loopbaan bij de provincie heeft ingezet en zijn vaardigheden in dienst heeft gesteld van het provinciaal bestuur. Wij wensen zijn partner, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 38