Scheveningen 2 overnachtingen in een luxe hotelkamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet ersoon Openingstijden Ma-Vr 09.00 - 21.00 uur Za 10.00 - 16.00 uur Zo 12.00- 16.00 uur Geldigheid en voorwaarden - Deze actie is alleen te boeken op zaterdag 16, zondag 17 en maandag 18 april tot 12.00 uur. - Bovenstaande prijzen zijn geldig per persoon op basis van een 2-persoonskamer. - Deze actie is geldig in de weekenden t/m 31 augustus en dagelijks in de school vakanties op basis van beschikbaarheid. - U dient voor deze actie de Bilderberg lente aanbieding te boeken. - Reserveringskosten per boeking: 9,75 (eenmalig). uyuu USb 0,25 c.p.m.) of ga naar: www.weekendcompany.nl/bilderberg Bilderberg Hotel Wolfheze Heerlijk genieten van de Franse keuken. Veel mogelijkheden voor recreatie en ontspanning. Bilderberg Hotel de Klepperman Gelegen aan de Utrechtse Heuvelrug. Sfeervol en karakteristiek hotel. Bilderberg Hotel de Buunderkamp In het prachtige hart van de Veluwe. Breng een bezoek aan winkelstad Arnhem of Nijmegen. Hotel de Bilderberg Een hotel met een unieke ambiance. De Zuid-Veluwe als achtertuin. Bilderberg Hotel de Bovenste Molen Op een steenworp afstand van levendig Venlo. Op en top verzorging voor elke gast! Bilderberg Hotel Klein Zwitserland Prachtig gelegen naast de golfbaan Heelsumse Veld. De moeite waard: Restaurant De Kromme Dissel. Bilderberg Résidence Groot Heideborgh Heerlijk ontspannen in het Wellness Center. Volop wandelen of één van de musea bezoeken. Bilderberg Hotel de Keizerskroon Slapen onder de vleugels van Paleis het Loo. Laat u culinair verrassen in 'De Keizerskroon'. Bilderberg Parkhotel Op loopafstand van het centrum gelegen. Restaurant 70 biedt u culinair genot. Bilderberg Europa hotel Aan de brede boulevard van Scheveningen gelegen. Fortis Circustheater en het befaamde Holland Casino.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 16