Timmerman verruimt horizon naar Zeeland en Brabant workshops Timmerman ED "Een inleiding op Social Media 021 DeStem PZC Studiedag: "Een inleiding op Social Media Kom naar de workshop: Het in het Vlaamse Eeklo gevestigde en gerenommeerde Timmerman energy heat solutions verruimt de horizon naar Zeeland en Bra bant. „We zijn met name actief in de (petro)chemie, energie, voedingsmid delen-, auto- en staalindustrie. In België hebben we een zeer goede naams bekendheid opgebouwd, maar Nederland is nog een beetje onontgonnen gebied voor ons. Daar willen we graag verandering in brengen. Daarom zijn we blij dat we Ko Kousemaker hebben kunnen aanstellen", aldus CEO Dirk Desnoeck van Timmerman. De uit Hoek afkomstige Zeeuws-Vlaming Kousemaker heeft jarenlange ervaring op het terrein van prefabriceren en monteren van pijpleidingsinstallaties. Hij heeft tegelijkertijd veel expertise op het gebied van onderhoudswerkzaamheden, die vaak shut-down gebon den zijn. Onder zijn vakkundige regie zijn er in de afgelopen twintig jaar vele werkzaamheden uitgevoerd op locatie bij diverse bedrijven in de ka naalzone Terneuzen-Gent. Timmerman wil het uitgebreide netwerk van Ko Kousemaker en de uitstekende re putatie van het bedrijf graag benutten bij het richten van het vizier op Nederland, Timmerman is een betrouwbare partner voor ontwerp, fabricatie, installatie en ser vicing van apparatenbouw, buisleidingen, warmtewisselaars,luchtbatterijen,luchtver- hitters, tankbouw en skids. "De producten worden allemaal in ons atelier vervaardigd. Het maakt niet uit of ze bestemd zijn voor de Belgische markt of Nederlandse afzet gebieden zoals in de Temeuzense kanaal zone, Vlissingen Oost, Bergen op Zoom of Moerdijk. Bovendien zitten we geogra fisch heel dicht bij Nederland. Er zit veel potentieel", aldus projectmanager piping Ko Kousemaker, die inmiddels bijna een jaar werkzaam is voor Timmerman. Col lega Rudy De Wispelaere, projectmanager apparatenbouw, vult aan: "We gaan ons veel meer richten op grensoverschrijdende werkzaamheden. Niet alleen vanwege de geringe fysieke afstand, maar ook vanwege de vergelijkbare mentaliteit tussen de beide regio's aan weerszijden van de grens." Samengesmolten Timmerman en erg)' heat solutions is sinds november 2010 de nieuwe bedrijfs naam nadat Gebroeders Timmerman en AMO-Bihl samengesmolten zijn tot één sterk bedrijf. Timmerman staat in 2012 in het teken van het veertigjarig bestaan. Timmerman is uitgegroeid tot een onder neming waar inmiddels een negentigtal gekwalificeerde mensen werkzaam zijn: Ervaren ingenieurs, gecertificeerde lassers, een eigen studiedienst en een flexibele hersteldienst. Het gemotiveerde team van Timmerman kent ook nauwelijks verloop. De combinatie van activiteiten heeft de groei flink in de hand gewerkt. Timmer man heeft dan ook alle disciplines op haar vakgebied onder één dak verenigd. Het bedrijf ontwerpt, fabriceert en installeert druktoestellen, zoals shell&tube warm tewisselaars en industriële buisleidingen. Timmerman is eveneens gespecialiseerd in de productie en assemblage van algemeen constructiewerk en skids. Met skidbouw wordt ingespeeld op de trend die zich sinds enige jaren heeft ingezet. In de industrie is er steeds meer behoefte aan turn-key-pro- jecten. Skid is een soort structuur waarop alles zit: leidingwerk, warmtewisselaars, pompen, vaten en elektriciteit. Het wordt in zijn totaliteit bij de klant afgeleverd. Timmerman heeft duurzaamheid hoog in het vaandel staan. In het kader van de 20/20/20-doelstellingen van de Europese Unie helpt Timmerman bedrijven bij het implementeren van energie-efficiëntie projecten. De uitgebreide knowhow wordt aangewend bij de productie van warmte wisselaars en buisleidingen voor het reali seren van warmte- en energierecuperatie. De EU doelstellingen houden in dat Euro pa tegen 2020 de uitstoot van broeikasgas sen met twintig procent wil verminderen, de energie-efficiëntie met twintig procent wil verhogen en bovendien twintig pro cent avan de globaal gebruikte energie op duurzame wijze wil opwekken. energy heat solutions Slachthuisstraat 14 9900 Eeklo Tel: +32 (0)9 377 26 10 Fax: +32 (0)9 377 99 79 E-mail: info@timmerman-ehs.be www.timmerman-ehs.be Ko Kousemaker (links) en Rudy De Wispelaere. Programma: 13.30 - 14.00 Ontvangst 14.00 -14.15 Introductie door dagvoorzitter 14.15 -15.00 Inleiding op Social Media door Jeroen Wilmes van Syntens 15.00-15.25 Pauze 15.25 -16.15 Linkedln 16.15 -17.00 Twitter 17.00 - 18.00 Sluiting en gelegenheid tot netwerken Steeds meer ondernemers zien de waarde van sociale netwerken in, maar weten niet goed hoe te beginnen en hoe ze deze in kunnen zetten. In een 45 minuten durende inleiding maakt u kennis met de beginselen van social media. In korte sessies praat Syntens u vervolgens bij over Twitter en Linkedln. Zo leert u hoe u Lirtked-ln effectief in kunt zetten voor uw eigen bedrijf en hoe u uw profiel kunt optimaliseren. Tijdens de speciale sessie over Twitter krijgt u uitleg over de moge lijkheden van Twitter en aandacht voor de werking van het dashboard waarmee u Twitterberichten kunt monitoren. Deze studiedag is bedoeld voor alle ondernemers uit het MKB die meer willen weten over Social Media (beginnersniveau) De prijs per deelnemer bedraagt €125,- (excl btw) De studiedag gaat door bij 50 aanmeldingen Voor aanmelding gaat u vóór 7 juni 16.00 uur, respectievelijk vóór 22 juni 16.00 uur naar: www.pzc.nl/workshops. Bij vragen kunt u een mail sturen naar: workshops@pzc.nl Deze studiedag wordt georganiseerd door De Ondernemer in samenwerking met Syntens. Datum en locatie: 15 juni 2011, RBC stadion Roosendaal of 30 juni 2011, van der Valk hotel Middelburg Beide workshops zijn van: 13.30 uur -18.00 uur Over Syntens Syntens is op 1 januari 1998 opgericht op initiatief van het Ministerie van Economische Zaken. Een netwerk van gedreven adviseurs (landelijk 250) die weten hoe en waarmee je succesvol innoveert. Syntens helpt ondernemers vandaag om morgen zelf verder te groeien. Bovendien zijn de advieskosten voor rekening van de overheid en dus kosteloos voor Ondernemers. Die 250 adviseurs hebben gemiddeld 15 jaar advieservaring en zijn vooral afkomstig uit het MKB. Dagvoorzitter: g 15 juni: Paul Verlinden, chef redactie BN DeStem 30 juni: Maurits Sep, chef van de regioredactie Walcheren Deze workshop wordt mede mogelijk gemaakt door: V www.syntens.nl De Ondernemer is een uitgave van onder andere: BRABANTS DAGBLAD wvvvv.brabantsdagblad.nl www.bndestem.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 142