Site Manager rrpLS Mercuri Urval WGGGNGR Media 32 banen zaterdag 16 april 2011 O JobTrack.nl INDUSTRIE S. LOGISTIQUE dimalife De Dehon Groep (hoofdkantoor in Frankrijk, 500 medewerkers in 15 landen) is een derde generatie familiebedrijf, gespecialiseerd in het afvullen, verpakken en vermarkten van chemicaliën. Als marktleider heeft Dehon partnerships met toonaangevende internationale organisaties. De cultuur van deze grote internationale speler is nog steeds die van een familiebedrijf. De aandeelhouders zijn actief betrokken en stimuleren eigen initiatief en ondernemerschap. Duurzame groei en lange termijn resultaten zijn het doel. Crealis is als productieorganisatie van de Dehon Groep verantwoordelijk voor het mengen en afvullen van chemicaliën en is gevestigd in Bergen op Zoom. Hier werken momenteel 30 personen, verdeeld over de fabriekshal en het kantoor. Voor deze locatie zoeken wij een (m/v) spin in het web bij een groeiende handels- en productieorganisatie In deze functie ben je P&L verantwoordelijk voor de site in Bergen op Zoom. Op een inspire rende en motiverende wijze geef je leiding aan het productieteam en coördineer je de diverse activiteiten van Crealis. Je zorgt voor een strikte naleving van de geldende veiligheids- en milieuwetgeving. Je bent mede het aanspreekpunt voor autoriteiten zoals gemeente, brandweer en arbo- milieudiensten. Al&sparring partner werk je nauw samen met de overige MT-leden, de salesorganisatie en het senior management van de Dehon Groep. Je rapporteert aan de CEO van Crealis. Gevraagd wordt tenminste hbo werk- en denkniveau en minimaal 3 jaar werkervaring in een vergelijkbare functie. Een afgeronde technische opleiding, ervaring in de chemische industrie, kennis van de regelgeving omtrent BRZO en ervaring met projectmanagement. Je bent een stressbestendige peoplemanager met uitstekende communicatieve vaardigheden. Je spreekt vloeiend Nederlands en Engels en woont op bereisbare afstand van Bergen op Zoom. Geboden wordt de mogelijkheid om, in een internationale omgeving waarin ondernemerschap en initiatief worden gewaardeerd, een constructieve bijdrage te leveren aan groei. Intensieve samenwerking met de sales organisatie, korte lijnen en een cultuur gekenmerkt door vrijheid en vertrouwen. Contacten met overheden op diverse niveaus. Prima arbeidsvoorwaarden Ben jij de spin in het web voor Crealis? Solliciteer via www.mercuriurval.nl. Je vindt de vacature via de zoekterm 'Crealis' of ref.nr. 13206. Voor vragen over de functie neem je contact op met Kim Hagen, recruiter Mercuri Urval via 033 - 45014 07. Zie ook www.dehon.nl. Mocht u belangstelling hebben voor deze uitdagende functie, dan zien we graag uw sollicitatiebrief met motivatiè en CV, onder vermelding van het vacaturenummer 11 -25 uiterlijk vóór 25 april 2011 tegemoet. De gesprekken met kandidaat leden zijn gepland op vrijdag 9 mei 2011 tussen 13.00 en 17.00 uur, bij het GORS. Stationspark 24 te Goes. U kunt uw brief sturen naar: het GORS t.a.v. de voorzitter van de Raad van Toezicht, Mw. M.G.M. Cazemier-Kleij Postbus 2160 4460 MD GOES of mail naar p&o@gors.nl Voor een uitgebreide profielschets én voor meer info over het GORS verwijzen wij u naar onze website www.gors.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Veelzijdig in ondersteuning HetGORS verleent geïndiceerde zorg en diensten, op alle levensgebieden, aan kinderen, adolescenten en volwassen met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking. Daarbij creëren we de voorwaarden die een cliënt als noodzakelijk ervaart voor een zinvol bestaan. Wij bieden onder andere ondersteuning en zorg bij wonen, logeren, dagbesteding en werk. Ons werkgebied beslaat heel de provincie Zeeland. Vanwege het vertrek van enkele leden uit de Raad per I juli 2011 zijn wij op zoek naar: TWEE LEDEN VOOR DE RAAD VAN TOEZICHT Met als kennisgebied Juridische zaken of de Zorg (care) De Raad van Toezicht ziet toe op bestuur en organisatie van het GORS en bewaakt zijn doelstellingen. Hij werkt volgens de principes van de "Zorgbrede Governance Code". Mediaconcern Koninklijke Wegener NV exploiteert vanuit regionale betrokkenheid en kennis zeven regionale dagbladen en nieuwssites, 227 huis-aan-huis titels en een aantal online portals zoals jobTrack en Autotrack. Bij Wegener werken bijna 3200 medewerkers verspreid over ruim 60 locaties. Het profiel Je bent een enthousiast, communicatief vaardig persoon met een commerciële instelling. Je bent resultaat gericht en toont eigen initiatief. Je hebt MBO werk- en denkniveau en ervaring in een commerciële buiten dienstfunctie. Met voorkeur kennis van print- en online-media. Je beschikt over een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Je bent in het bezit van rijbewijs B en woonachtig in het werkgebied. De functie In deze zelfstandige buitendienstfunctie leg en onderhoud je contacten met (potentiële) klanten. Je verkoopt advertentieruimte voor onze print- en onlineproducten, geeft budget- en media-adviezen en sluit contracten af. Je verzamelt marktgegevens en vertaalt marktontwikkelingen naar verkoopkansen. Tevens verwerk je advertentieorders en stel je rapportagés op. In je marktgebied ben je absoluut marktleider met een aan trekkelijk marktpotentieel. Onze uitgaven in dit gebied hebben een hoog gemiddeld leesbereik. Meer bereiken. Met Wegener Wij bieden Een boeiende en afwisselende commerciële functie binnen een dynamische en collegiale werkomgeving. Je krijgt een inwerk- en opleidingsprogramma, passend bij jouw werkervaring en ten behoeve van je professionele en persoonlijke ontwikkeling. Doorgroeien naar een commerciële managementfunctie behoort tot de mogelijkheden. Daarnaast bieden we goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Informatie over deze functie kun je inwinnen bij de heer C. van den Oosterkamp, Commercieel Regiodirecteur: (06) 53 8183 86. Je sollicitatie kun je per mail, tot uiterlijk 27 april, richten aan mevrouw D. Alderliesten, P&O adviseur: d.alderliesten@whm.wegener.nl. Meer informatie over Wegener Media kun je vinden op onze website www.wegenermedia.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dagbladen Huis-aan-huiskranten SpeeiaalMedia j Online

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 106