tijd oranje sport 133 Nieuw Digitenne Insteekkaart, direct in. je tv kpn Zaalvoetballers Van Oeveren/WIK winnen na de titel ook de beker ///A' /??a Zaterdag 11 juni 2011 Fiets mee tegen kanker www.deltaridefortheroses.nl Ride for the Roses Ga samen de strijd aan en schrijf nu in! 1 vrijdag 15 april 2011 BBS&Sag 'Als er twee' verenigingen zouden blijven, zou er één ten orjder gaan of worden uitgehold. Het gezonde verstand moet zegevieren' Theo van Hek* ke over de fusie tussen Zierikzee en Mevo Paspoort per, materiaalman Walter Ezinga en vlagger Peter Bijl) die weiger den om Mevo's laatste seizoen als reserveklasser te beleven. Het Mevo-bestuur gaf in het verle den de eerste aanzet tot de fusie en daar staat hij nog steeds achter. Vijfde klasse A: Corn Boys-Sluis, Groe- de-Hulsterloo, Hoofdplaat-Vogelwaarde, Schoondijke-Koewacht, Graauw-Terhole, Philippine-IJzendijke, SDO'63-Volharding. Vijfde klasse B: Hansweertse Boys-Lepel- straatse Boys, DZC'09-Kwadendamme, FC Moerstraten-Zeeland Sport, Lewedorp- se Boys-NVS, Kaaise Boys-Renesse, Vos meer-Nieuw Borgvliet. Indien niet anders vermeld aanvang 14.30 uur. VOLLEYBAL ZATERDAG Mannen. Regiodivisie: Mytilus-Spivo. Promotieklasse B: WS'92-Vollido. Eerste klasse A: Forza Schouwen Duive- land-MVC. Eerste klasse D: WS'92 2-Sic Pugno. Vrouwen. Promotieklasse B: WS'92-Slie- drecht Sport 3, BOK-Voko Irodion, Forza Schouwen Duiveland-City Bril Krimpen. Eerste klasse D: WS'92 2-Savok, My- tilus-Scheldesport. WATERPOLO ZATERDAG Bond. Mannen. Vierde 'klasse F: De Stormvogel-Nayade Classic, Schelde-SBC 2000. District. Eerste klasse: De Storm vogel 2 Nayade Classic 2. Vrouwen. Derde klasse: Gorgo-De Stormvogel. WIELRENNEN ZATERDAG ZLM tour. Start 12.30 uur: Grote Markt in Goes. Finish: circa 16.30 uur Anthony Fokkerstraat Goes. ZWEMMEN ZONDAG Speedo wedstrijd. Locatie: Zwembad Reynaertland, Hulst. Aanvang: 13.00 uur. uit mm Naam: Theo van Hekke. Leeftijd: 57 jaar. Woonplaats: Zierikzee. Bestuursfuncties Mevo: alge meen bestuurslid sponsorzaken, sinds acht jaar voorzitter. Hoogtepunt bestuurscarrière: „Het moment dat wij als Mevo een eigen onderkomen kregen en in korte tijd van 120 naar 320 leden groeiden." Dieptepunt bestuurscarrière: „Dat vóór dit seizoen een groot ge deelte van het eerste elftal vertrok naar andere clubs." „We konden wel bezig blijven om elkaar de zwarte piet toe te blijven schuiven, maar het zou steeds moeilijker worden om vrijwilligers te vinden en sponsors te zoeken. Als er twee verenigingen zouden blijven, zou er één ten onder gaan of worden uitgehold. Het gezonde verstand moet zegevieren. Persoon lijke belangen tellen niet meer." Met de Mevo-mensen van het eer ste én het laatste uur is Van Hekke van zins om in de toekomst het tra ditionele jaarlijkse uitje een ver volg te geven. „Met de 'oude garde' bezoeken we elk jaar een wedstrijd in Engeland of Duitsland. We heb ben een fantastische tijd gehad en veel plezier beleefd. Dat moeten we maar koesteren. En ik hoop dat de nieuwe vereniging die lijn door trekt. We sluiten wat af, het wordt historie, maar ik heb een oranje hart en dat zal altijd zo blijven." r - - O- V - - *Na aetivatie van je abonnement krijg je 34,50 retour op de aankoop van je le tv-ontvanger (zoals de. Insteekkaart). Aansluitkosten 25;-. Vraag de verkoper naar beschikbaarheid en voorwaarden of kijk op kpn.com AkdkM/MarkfM bcc« sluit je aan BILJARTEN Driebanden. Gust Boonen toernooi. Derde ronde. Adri Verwest-Rob van Linden 2-1; Gil les Sturm-Peter van Driel 2-0; Joop de Fouw-Giel Menheere 2-1; Piet Kock-Frans Cob- ben 0-2; Piet de Wit-Aad Witsenburg 2-1Ger- rit van Garsel-Jan Sandee 2-1. Rob van v. Linden naar derde ronde als beste verliezer. DAMMEN Wapenveld. NK, mannen. Negende ronde: Twiest-Thijssen 0-2, Mooser- Boomstra 0-2, Meurs-Dolfing 1-1, Baljakin- Heusdens 1-1, Andriessen-Lemmen 1-1, Rent- meester-Kroesbergen 1-1. Stand: 1. Baljakin 13, 2. Meurs 12, 3. Boomstra, Lemmen 11,5. Heusdens, Andriessen 10, 7. Dolfing, Kroesber- gen 9, 9. Rentmeester, Thijssen 7,11Twiest 5, 12. Mooser 4. TENNIS Monte Carlo. Mannen. Derde ronde: Nadal (Spa/1 )-Gasquet (Fra/13) 6-2 6-4, Federer (Zwi/2)-Cilic (Kro/15) 6-4 6-3, Murray (GBr/3)-Simon (Fra/16) 6-3 6-3, Ferrer (Spa/4)-Raonic (Can) 6-1 6-3, Gil (Por)- Monfils (Fra/8) 7-6 (6) 6-2, Ljubicic (Kro)-Ber- dych (Tsj/5) 6-4 6-2. Melzer (Oos/7)-Almagro (Spa/9) 6-1 6-4, Troicki (Ser/11 )-Robredo (Spa) 3-6 2-1 opgave. WIELRENNEN Salamanca. Ronde van Castilla y Leon. Tweede etappe, Valladolid - Salamanca: 1. Ventoso (Spa) 213 km in 5.06.23, 2. Ribeiro (Por), 3. Downing (GBr), 4. Galdos (Spa), 5. Pe rez (Spa), 6. Pelucchi (Ita), 14. Contador (Spa), 24. Kruijswijk, 26. Ten Dam, 30. Mollema, 72, Slagter, 84. Clement, 105. Bos 1.37. Algemeen klassement: 1. Ventoso 9.19.20, 2. Downing 3. Belletti (Ita), 4. Perez, 5. Roberts (Aus), 6. Sobrino (Spa), 9. Contador, 19, Mol lema, 37. Ten Dam 0.06, 39. Kruijswijk, 90. Slagter 1.40, 104. Clement 3.04, 109. Bos 3.50. zierikzee - Het zaalvoetbalteam Van Oeveren/WIK heeft de twee de prijs van het seizoen gepakt. Na dat twee weken geleden al de kam pioenstitel in de Zierikzeese zaal voetbalcompetitie was binnenge haald, werd in sporthal Onderdak ook de bekertitel gewonnen. Onbetwist heeft het team van coach Piet van der Kasteele de sterkste formatie om op de juiste momenten de tegenstanders te deklasseren. Met de 4-0-winst in de bekerfinale tegen Stella Boys was duidelijk dat Van Oeveren/WIK momenteel het bes te zaalvoetbalteam is van Schou- wen-Duiveland. In de halve finale had de bekerkampioen geen kind aan Garage Slager en won de ploeg gemakkelijk met zeer ruime 7-0-cij- fers. Maandag mag Van Oeveren/WIK de eer van Schouwen-Duiveland gaan verdedigen in Sportpunt Zee land in Goes tijdens de Zeeuwse kampioenschappen. Daar spelen de kampioenen van Zeeuws-Vlaan- deren, Walcheren, Goes en Schou wen-Duiveland een toernooi om de hoogste titel in Zeeland. De verliezende bekerfinalist Stella Boys mag naar de Zeeuwse kam pioenschappen om mee te doen aan de strijd van de bekerkampioe nen uit de overige regio's van de provincie. Stella Boys zorgde in de halve finale voor een spannende wedstrijd tegen Zuid-Zuid-West. Nadat Zuid-Zuid-West in het be gin van de tweede helft op een i-o-voorsprong kwam, ging Stella Boys massaal in de aanval. Dat le verde de gelijkmaker op. Aangezien de stand in de reguliere speeltijd 1-1 bleef, moesten straf schoppen voor de beslissing zor gen. Stella Boys nam de strafschop pen beter en won daardoor met 5-4- Daarmee verzekerde de ploeg zich van de finale en deelname aan de strijd tussen de Zeeuwse beker kampioenen. in samenwerking met PZC ten behoeve van fygjS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 57