sport [33 net te laat Nieuw Digiteime Insteekkaart, direct in je tv r Zaterdag n juni 2011 Fiets mee tegen kanker www.del taridefortheroses.nl kpn Banden van Pirelli zorgen voor veel consternatie onder Formule 1-rijders Ga samen de strijd aan en schrijf nu in! J ten behoeve van Ride for the Roses vrijdag 15 april 2011 'Ik denk erover om een minicongres te organiseren om met andere trainers gedachten uit te wisselen' Marcel van Duijn waarmee ik zat: meer voetbal in de ploeg brengen of behouden blijven in de derde klasse?" Er is nog iets dat Van Duijn opvalt. „In Zeeland zijn veertien, vijftien trainers voortijdig vertrokken. Bij mindere prestaties wordt er al snel naar een trainer gekeken en dat is vaak onterecht. Ik denk erover om Vijfde klasse A: Corn Boys-Sluis, Groe- de-Hulsterloo, Hoofdplaat-Vogelwaarde, Schoondijke-Koewacht, Graauw-Terhole, Philippine-IJzendijke, SDO'63-Volharding. Vijfde klasse B: Hansweertse Boys-Lepel- straatse Boys, DZC'09-Kwadendamme, FC Moerstraten-Zeeland Sport, Lewedorp- se Boys-NVS, Kaaise Boys-Renesse, Vos meer-Nieuw Borgvliet. Indien niet anders vermeld aanvang 14.30 uur. VOLLEYBAL ZATERDAG Mannen. Regiodivisie: Mytilus-Spivo. Promotieklasse B: WS'92-Vollido. Eerste klasse A: Forza Schouwen Duive- land-MVC. Eerste klasse D: WS'92 2-Sic Pugno. Vrouwen. Promotieklasse B: WS'92-Slie- drecht Sport 3, BOK-Voko Irodion, Forza Schouwen Duiveland-City Bril Krimpen. Eerste klasse D: WS'92 2-Savok, My- tilus-Scheldesport. - WATERPOLO ZATERDAG Bond. Mannen. Vierde klasse F: De Stormvogel-Nayade Classic, Schelde-SBC 2000. District. Eerste klasse: De Storm vogel 2 Nayade Classic 2. Vrouwen. Derde klasse: Gorgo-De Stormvogel. WIELRENNEN ZATERDAG ZLM tour. Start 12.30 uur: Grote Markt in Goes. Finish: circa 16.30 uur Anthony Fokkerstraat Goes. ZWEMMEN ZONDAG Speedo wedstrijd. Locatie: Zwembad Reynaertland, Hulst. Aanvang: 13.00 uur. een minicongres te organiseren om met andere trainers gedachten uit te wisselen. Wij moeten steeds meer, we moeten completer wor den. Andere tijden, andere wetten. Daar wil ik graag over discussiëren. Er moet iets gaan gebeuren in het Zeeuwse voetbal. De geldings drang, het presteren, dat mag wel meer naar voren komen. Ik zag een speler bij Patrijzen, van wie ik me afvroeg wat hij in de vierde klasse deed. Die kan zeker twee klassen hoger spelen. Dat zie ik veel te veel hier. En JVOZ krijgt veel kritiek om dat ze overal spelers vandaan ha len, maar zoiets moeten we juist toejuichen." Terug naar Golijn: na het aantre den van Van Duijn verloor Colijns- plaatse Boys vier keer op rij, maar de geel-groenen wachten sowieso al sinds 6 november op een drie punter. Destijds werd concurrent SKNWK met 6-2 verslagen, terwijl die ploeg afgelopen weekend afgete kend won van Colijn (4-0). „Op het moment dat we achter komen, zie je het mentaal in elkaar vallen", zegt Van Duijn. „Dat zag je tegen SKNWK ook. Ik had van tevoren nog gezegd: voorkom onnodige overtredingen rond het zestienme tergebied, want daar ligt de kracht van die mannen. Maar na twintig minuten kregen we een vrije trap tegen waaruit een doelpunt viel. Het werd volledig terecht 4-0. Of dat de doodsteek is? Voor je gevoel zeg je: ja. Maar als je naar de rang lijst kijkt, kan het nog. De kwaliteit is er, maar voor deze selectie zou het niet erg zijn om even in de luw te van de vierde klasse te zitten." BILJARTEN Driebanden. Gust Boonen toernooi. Derde ronde. Adri Verwest-Rob van Linden 2-1; Gil les Sturm-Peter van Driel 2-0; Joop de Fouw-Giel Menheere 2-1Piet Kock-Frans Cob- ben 0-2; Piet de Wit-Aad Witsenburg 2-1; Ger- rit van Garsel-Jan Sandee 2-1 Rob van v. Linden naar derde ronde als beste verliezer. DAMMEN Wapenveld. NK, mannen. Negende ronde: Twiest-Thijssen 0-2, Mooser- Boomstra 0-2, Meurs-Dolfing 1-1, Baljakin- Heusdens 1-1, Andriessen-Lemmen 1-1, Rent- meester-Kroesbergen 1-1. Stand: 1. Baljakin 13, 2. Meurs 12, 3. Boomstra, Lemmen 11, 5. Heusdens, Andriessen 10, 7. Dolfing, Kroesber- gen 9, 9. Rentmeester, Thijssen 7,11Twiest 5, 12. Mooser 4. TENNIS Monte Carlo. Mannen. Derde ronde: Nadal (Spa/1 )-Gasquet (Fra/13) 6-2 6-4, Federer (Zwi/2)-Cilic (Kro/15) 6-4 6-3, Murray (GBr/3)-Simon (Fra/16) 6-3 6-3, Ferrer (Spa/4)-Raonic (Can) 6-1 6-3, Gil (Por)- Monfils (Fra/8) 7-6 (6) 6-2, Ljubicic (Kro)-Ber- dych (Tsj/5) 6-4 6-2. Melzer (Oos/7)-Almagro (Spa/9) 6-1 6-4, Troicki (Ser/11 )-Robredo (Spa) 3-6 2-1 opgave. WIELRENNEN Salamanca. Ronde van Castilla y Leon. Tweede etappe, Valladolid - Salamanca: 1. Ventoso (Spa) 213 km in 5.06.23, 2. Ribeiro (Por), 3. Downing (GBr), 4. Galdos (Spa), 5. Pe rez (Spa), 6. Pelucchi (Ita), 14. Contador (Spa), 24. Kruijswijk, 26. Ten Dam, 30. Mollema, 72, Slagter, 84. Clement, 105. Bos 1.37. Algemeen klassement: 1. Ventoso 9.19.20, 2. Downing 3. Belletti (Ita), 4. Perez, 5. Roberts (Aus), 6. Sobrino (Spa), 9. Contador, 19, Mol lema, 37. Ten Dam 0.06, 39. Kruijswijk, 90. Slagter 1.40, 104. Clement 3.04, 109. Bos 3.50. *Na Qctivatie van je abonnement krijg je 34,50 retour op de aankoop vanje lc tv-ontvanger (zoals de Insteekkaart). Aansluitkosten 25r. Vraag de verkoper naar beschikbaarheid en voorwaarden of kijk op kpn.com AledkfSAIarktU bcc» sluit je aan door Hans Leber Shanghai - De nieuwe band voor de Formule l van Pirelli blijft de ge moederen bezighouden in de snel ste raceklasse. De hoeveelheid rub ber op het circuit van Sepang (Ma leisië) was de laatste dagen aanlei ding tot discussie. „Het leken wel rubberen kogels," zei Paul di Resta van Force India na de race. Opstuitende stukken rubber wa ren tegen de handen van Di Resta geslagen en dat had volgens hem „een aantal keer goed pijn ge daan". Vooral buiten het spoor van de ideale lijn lag zondag tij dens de race een behoorlijke hoe veelheid rubber die afkomstig was van de snel slijtende Pirellibanden. Maar volgens reservecoureur Pe dro de la Rosa van Mdaren (vorig jaar nog testrijder voor Pirelli) viel dat allemaal wel mee. „Dat rubber op de baan is van alle tijden. We moeten Pirelli juist danken voor deze band die veel spanning terug bracht in de Fl." In een reactie laat sportdirecteur Paul Hembery van Pirelli weten dat de opmerkingen over de 'mar bles' (Engels voor knikkers) wor den meegenomen bij de verdere ontwikkeling van de band, maar dat het automerk niet zal afwijken van de koers die dit jaar is ingezet. „We wilden een band die span ning terugbracht in de Formule 1 door meer bandenstops. Dat is ge lukt. Kijk maar naar de laatste tien ronden van Maleisië, wat daar alle maal nog gebeurde." Wereldkampioen Sebastian Vettel kon zich niet druk maken om de rubberkwestie. „Er ligt altijd rub ber op het circuit, ik kreeg er een op mijn vizier en dat was inder daad een behoorlijke tik. Ik hoop alleen dat op circuits als Singapo re, Montreal en Monaco het pu bliek er geen last van heeft. Omdat dat zo dichtbij zit. Dat de mensen geen stukjes rubber in hun kopje thee krijgen." in samenwerking met PZC LIVESTRONG LANCE* ARMSTRONG VoUN O AT 1 ON "1 f tt—

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 47