zeeland 123 neer in kerk van Ovezande Snel weer pinnen op de Markt in Goes RECLAME Els Boonman Vermiste vrouw ligt dood in kreek Boldub heeft recht op ruim twee ton Geen startbewijs voor de Amstel Gold Race? www.deltaridefortheroses.nl ZEELflflD vrijdag 15 april 2011 B expositie over Maria kostbare beel den tussen. „We trekken geen wij de kleren aan. De mariabeelden zouden immers als dominostenen om kunnen vallen. Daar moeten we niet aan denken. We hebben nog niet alles goed bekeken maar ook tussen de afbeeldingen van de engelen zullen best kosbare exem plaren zitten. Daar zijn we dus heel voorzichtig mee." Marlies Schenk, Els Boonman en Jeanette van Beek hopen dat zo veel mogelijk mensen met engelen- naam bij de opening van de expo sitie aanwezig zullen zijn. „Het kan ook om afgeleiden van engelennamen gaan zoals Raf, Ga by, Michiel en Angela." Engel Rentmeester is overigens niet de enige met een engelen- naam. Een van de doopnamen van zijn 41-jarige kleinzoon Roco luidt Engelbertus. Marlies Schenk bladert door het doopnamenboek dat teruggaat tot de jaren vijftig van de vorige eeuw. Haar vinger stopt bij de naam van Roco. „Inderdaad, een van de do opnamen is Engelbertus. Hij krijgt dus zeker een uitnodiging voor de opening van onze tentoonstel ling." De tentoonstelling in de kerk is van 29 mei tot 19 juni. De officiële opening is om 13.30 uur. vrijdag en zaterdag: 4 Tompoucen Voor 0,99 Van onze Patissier [EasyTaart Het lekkerste paastaartje Nu voor 3,99 Brood- en banketbakkerij Opril Grote Markt 4 J.D. van Mellestraat 32 Goes-tel. (0113) 21 5614 UW WARME BAKKER www.densoeteninval.nl Ovezande midden tussen engelenbeelden. „Ik was echt niet altijd de braafste hoor." „Dat wij een tentoonstelling houden van afbeeldingen van engelen is wellicht ingegeven door onze engelbe waarder. En het is natuurlijk heel leuk als zoveel moge lijk mensen met een engelennaam bij de opening van onze expositie aanwezig kunnen zijn." door Luc Oggel GOES - Binnen afzienbare tijd kan er weer worden gepind op de Gro te Markt in Goes. Burgemeester en wethouders hebben toestemming gegeven voor het plaatsen van een pinautomaat in de zijgevel van het voormalige postkantoor. Het college legt een negatief advies van de Rijksdienst voor het Cultu reel Erfgoed (RCE) naast zich neer. De RCE spreekt van 'een aan tasting van de gave indeling van de negentiende-eeuwse zijgevel', maar B en W laten de noodzaak van een geldautomaat op de Markt prevaleren. Goes ontbeert inmiddels al lange tijd geldautomaten op het centrale plein in de binnenstad, tot erger nis van ondernemers, winkelend en uitgaanspubliek. De dichtstbij zijnde automaat, waarvan dag en nacht gebruik kan worden ge maakt, bevindt zich op de Dam. De HEMA en disco El Toro heb ben een inpadige flappentap. Eigenaar Won Yip van het post kantoor is in gesprek met ING en ABN Amro. Eén van die twee ban- foto's Willem Mieras ken zal de automaat plaatsen. MIDDELBURG - De ex-penningmees- ter van de IJzendijkse krulbolvere- niging Molenzicht moet de vereni ging 201.292 euro betalen aan 'gele den schade'. Dat vonnis velde de civiele rechtbank in Middelburg gisteren. Voorzitter Andy de Schip per van Molenzicht is 'erg in zijn nopjes' met de uitspraak. „Aan on ze eisen is tegemoet gekomen. On ze berekeningen zijn onderschre ven door de rechter. Ons oud-be stuurslid moet ons twee ton terug betalen." De strafrechter veroor deelde de man vorige week tot een voorwaardelijke celstraf en een werkstraf wegens fraude en ver duistering van geld van de bolclub. HENGSTDIJK - De 54-jarige VtOUW uit Hengstdijk die sinds maandag middag werd vermist, is gisteren dood aangetroffen in kreek De Vo gel in haar woonplaats. De politie gaat uit van zelfdoding. Eerder werd al met een politiehelikopter naar de vrouw gezocht en ook is een brandweerboot ingezet. Om wonenden hadden de vrouw bij De Vogel gezien. Haar lichaam is uiteindelijk kort na het middaguur gevonden door honden van het Korps Landelijke Politiediensten, KLPD. Duikers hebben het stoffe lijk overschot geborgen. ^BSaS&Ü^V Zaterdag 11 juni 2011 Schrijf NU in voor U kunt individueel Inschrijven en als club, vereniging of bedrijventeam. L IV E'STtyöïrên I yf'S. ...mm».».!!» ten behoeve van info@zeelandplant.nl 5 www.zeelandplant.nl o.a. Olijfwilg Photinia Steeneik Cypres Jasmijn Kwekerij open: elke zaterdag 9:00-16:00 uur Ravesteinweg 2a Crijpskerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43